ConVess

Gdynia

Opinie o ConVess

kolega

Prezes firmy Convess- Marek Prostak NAZWISKO MÓWI SAMO ZA SIEBIE,NIC DODAC NIC UJSC- POPROSTU PROSTAK!!!

Wojtek

Najgorsza firma na ziemi jak chcesz pracować za grosze jak beduin to idź jasne że tak. Długo by pisać co w tej "firmie" jest nie tak. Warto pójść na próbki i na własne oczy zobaczyć jak się pracuje w 2017 w firmie Conves jest gorzej niż w Kongo , oszukują , kłamią , maglują i zawszeeee obiecują , dajcie sobie spokój z tą pseudo firmą strata czasu i nerwów takie firemki powinny upaść ( co na pewno się nie długo stanie bo convesik cieniutko teraz przędzie ;]) ostatecznie radzę przyszłym kandydatom się zastanowić nie 2 a 5 razy bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pod nazwą Conves nie da ci zarobić ale to że będziesz tyrał jak murzyn za psie pieniądze to masz na 100%.

spawacz

Kilka dni temu byłem na próbkach w firmie Convess. Pierwszego dnia czekałem kilka godzin aż ktoś łaskawie po mnie przyjedzie na bramie.Następnego dnia się udało:) Ogólnie w firmie zapotrzebowanie jest na spawaczy spawających wszystkim lecz stawki nie są odpowiednie do wymagań. Organizacja jak widać w tej firmie kuleje a Pan który sprawdzał moje próbki nie potrafił nawet ustawić TIGa:))))) Nie piszę tego ponieważ nie zdałem próbek- wręcz odwrotnie zdałem ale okazało się że stawka jaka mi zaproponowano to troche nieporozumienie

Uciekaj

Firma krzak. Prostak najpierw nagada glupot, naklamie i zacznie tworzyc jakies swoje wyobrazenia jakby to byla jakas korporacja miedzynarodowa, a prawda jest taka, ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma. Prostak obieca Ci 25 na lape na dzialalnosci a pozniej powie ze brutto smiech na sali. Chcesz zmienic firme to zapomnij o wynagrodzeniu, malo tego. Jeszcze pojdzie do kooperacji i nasciemnia ze uciekles z pracy bez wypowiedzenia i ciach, przepustka zablokowana. Wszystkie firmy na stoczni maja 30 min przerwe, a prostak szczodry czlowiek daje az 15 min. O podwyzce zapomnij, chyba ze przycisniesz go do sciany jak ludzie sie zwalniaja. Kierownik buszman al'a kierownik co nic nie umie, na niczym sie nie zna ale kierownik bo bzyka corke prostaka ha! Mariuszek aka Cyganska dziewczynka i Bula tylko patrza kogo tu podjebac i jak cunifer wywozic ze stoczni. Motto zyciowe prostaka to: hokus pokus czary mary, na zlotowke wyruchany. Nie polecam tej firmy, no chyba ze lubisz byc murzynem i byc dymany bo to zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

monter

tym którzy planują pracę w firmie Convess radzę zastanowić się dwa razy nad wyborem a jak już pan Marek Prostak(czarodziej) namówi cię opowiadając niestworzone rzeczy i dziwnym trafem zaczniesz prace w tej chorej firmie to patrz uważnie co podpisujesz i czytaj 3 razy bo może się okazać pozniej że tak łatwo stamtąd nie odejdziesz. Stawki w firmie kpina, więcej majstrów, brygadzistow i kierowników niż ludzi do pracy wiec bedziesz miał na kogo pracować... Majstrowie zero pojęcia o robocie i żeby nie dobrzy niektórzy monterzy to nic by nie wiedzieli. Kierownik rodzina pana prezesa Prostaka człowiek który nie ma pojęcia o niczym, niczego nie ogarnia i nic nie potrafi załatwić. Ogólnie jak masz ochote być prawdziwym czarnuchem który bedzie robił za grosze i bedą cię gonić jak psa to POLECAM convess

andy
użytkownik zarejestrowany

firma poszukuje instalatorów systemów sanitarnych, oferują oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia dodatkowe ubezpieczenia medyczne i na życie, niestety nic nie wspominają o umowie, a więc nie wiadomo czy podpisują z pracownikami umowę o pracę @Adam pewnie masz wiedzę w tym temacie?

Adam

Ta firma to porażka pracowałem prawie 2 lata w convess i straciłem 2 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lata dziękuję, nie mam siły już nawet pisać co tam się dzieje.

KOT

Dziki wszystkim za te opinie, tak właśnie powinna wyglądać ta strona. Przeglądam ogłoszenia widzę firmę do której chce aplikować więc wpadam na gowork i sprawdzam opinie a tu od razu widzę wszystko co powinienem wiedzieć. Cenimy się i nie dajmy wykorzystywać tym dyrektorkom co nigdy rąk nie pobrudzili prawdziwą robotą. Dzięki chłopaki i powodzenia w życiu zawodowym życzę.

Piotr

Pracuję już około 7 miesięcy w Convess stawki dla spawaczy są od 18 do 25 zł za godzinę (na rękę) więc żadne el dorado. Warunki pracy to komedia w całej części hali convess nie znajdziesz prostego odcinka stołu do składania rur (a to raczej podstawa żeby rury były proste hmm?). Pracuje się przeważnie 10 godzin to jak się pracuje zależy od tego jak mocno się wejdzie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez masła tym "MISTRZOM" tym ;/. Ogólnie wielkie kolesiostwo. Jak pójdziesz na oddział na stoczni północnej to nie ma tragedii ani z personelem ani z warunkami (poza kilkoma małymi szczegółami) na remontowej sytuacja już inna dam przykład MISTRZ RURARSKIEJ FIRMY pyta spawacza: a to do rur trzeba robić fazę żeby pospawać?? (zachowano oryginalną pisownię)Sprzęt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hala tragedia. Kierownik o ksywie "buła" podperdolił by własną matkę do prezesa jak by zobaczył że stoi przez 5 minut (oczywiście za plecami te donosy się odbywają full professional).Jedyna rzecz z jaką się nie spóźniają to wypłata bo "terminy" to pojęcie z kosmosu no ale chociaż kasa się w kopercie zgadza , powoli jednak kombinują obniżają stawki pod śmiesznymi pretekstami i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] traktują ludzi , odradzam całkowicie pracy w tym "Pakistanie". Ekipa jak to na stoczni 50%- dobrzy,przyjaźni,pracowici ludzie 50 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kapusie,lawiranci,lizusy i pedały więc pół na pół.

godzinowka

Witam panowie , wiem ,ze brak pracy zmusza nas do ostatecznosci i zgadzania sie na takie a nie inne stawki... Moim zdaniem my jestesmy sobie sami winni za tak niskie stawki , zgadzmy sie na nie a potem juz tak ciagniemy z miesiaca na miesiac znam to z wlasnej perspektywy. Monter rurociagow minimum 25 zl na reke pomocnik od 18 -22 zl. i to powinny byc stawki na poczatek takze szanujmy sie ... Jesli kazdy bedzie wymagal takiej stawki wkoncu beda ci u gory musieli zmienic podejscie,,,A jesli nie chca tyle dac to niech sami ida na statek gdzie codziennie jest zagrozenie kalectwa/zycia pozdrawiam szanujacych sie nie dajmy sie wykorzystywac hej

SLmembers

Witam! Byłem dziś na rozmowie. 22zł na godz jako spawacz pod rtg w lusterku. Śmiech na sali.

......

ja tez byłem dzis na rozmowie niby daje na poczatek dla montera prowadzacego 17 zł rewelacja to niejest napiszcie lepiej czy wypłacalni sa.....

Wolf

Ta firma to wielkie nie porozumienie byłem dzisiaj u nich na rozmowie 13 zł dla pomocnika montera z 5 letnim stażem na stoczni najlepiej na działalności albo umowa zlecenie praca w gdańskiej stoczni na remontach. Proponując taka stawkę Pan ``kierownik`` chyba myślał że przyjmuje do biedronki na kasę a nie do stoczni, kpina i zwykły wyzysk odradzam szkoda czasu i nerwów...

Zostaw opinię o ConVess - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ConVess