MARCWOOD

Opole

Opinie o MARCWOOD

ccc

No dobra meble meblami a jak tam u nich z pracą bo o tym nikt nie pisze a jednak z tego co mi się wydaje to portal z opiniami pracowników. Podzielcie się z kolegą po fachu jakimiś szczegółami z codziennej pracy, pomoże mi to w podjęciu decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia

Lila

Świetna firma, z ogromna precyzją i zaangażowaniem wykonali moje meble kuchenne, faktycznie nic dla nich nie jest niemożliwe, to profesjonaliści w każdym calu, znakomici fachowcy, polecam.

Renia

To profesjonaliści w każdym calu, wykonali piękne i solidne meble do mojej kuchni, są bardzo pojemne i funkcjonalne, jestem bardzo z nich zadowolona, gorąco polecam ich usługi.

Anna

Ostatnio nadziałam sie na firmę stolarską, która wykonała dla mnie ławę, z jakiegoś lichego materiału i do tego czekałam na nią ponad 2 m-ce. Stwierdziłam, że od teraz będę kupować jedynie w sklepach. Jednak po namowach koleżanki skorzystałam z usług Marcwood i jestem mile zaskoczona. Komodę dostałam na czas, pieknie wykonaną, z dobrej jakości drewna. To firma godna polecenia!

Zostaw opinię o MARCWOOD - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARCWOOD