Opinie o Telepizza w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telepizza. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Telepizza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza w Katowice

Amelia Nowy wpis

ta telepizza to skandal dajemy się nabierać na gumowate ciasto pokryte cebulą i fałdą czegos co może w jakimś wcieleniu było a raczej przypomianało żółty ser a na tej skorupie kropeczki / zamówiłam pizze z kurczakiem i kebabem/ a racej pieguski resztki po kurczaku i kebabie. Ale my Polacy słyniemy z tego że potrafimy nabić w butelkę kazdego . Chwała tym patałachom za to i smacznego dla przyszłych naiwnych.

lubojak

Odradzam, na panewnickiej, kierwonicy do bani, mysla, że są wszystkim . marne zarobki, zarobilem 1000 w miesiac, przyszedl PIT, ze zarobilem 130 zl . unikaja podatków .

Łukasz Nowy wpis
@lubojak

Dzisiaj zamówiłem pizzę i była zimna nie polecam kaszana z tej pizzy

Olga Nowy wpis
@Łukasz

Zimna pizza... współczuje. Ale zawsze możesz sobie odgrzać w piekarniku :D Dzwoniłeś z reklamacją?

Marek Nowy wpis

Czy da się pogodzić prace ze studiami?

kio

jak chcecie załapać się na jakieś troche wyższe stanoiwsko to jak polecam prace jako Szef Zmiany (Zastępca Kierownika Lokalu), bo jest tutaj fajny syste rozliczeniowy, premia no i podstawa jest tez tak naparwde, wiec to sporo zmienia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Telepizza? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
nopenope

Trzymajcie sie jak najdalej od lokalu na mikolowskiej. Kierowniczką lokalu w ogóle nie ma pojęcia o współpracy z ludźmi, największą korzyść czerpie z oczerniania i obgadywania wszystkich osób, które tam pracują, nawet jeśli chodzi o ich życie prywatne. Na poczatku jest super, mila, fajna szefowa, żeby potem wysmiewac sie z ubioru, wyglądu czegokolwiek co da jej satysfakcje. Nie interesuje ja ogóle lokal, poza godzinami jej pracy, także szef zmiany odwala za nia cala robote. I to za śmieszne pieniądze, na umowie smieciowej. Życzę tej kobiecie jak najgorszego zakończenia tej sielanki, żeby to wszystko co robi, wróciło do niej 10x mocniej.

pracuś

prawda jest taka że kiero na panewnickiej to jedna wielka pomyłka a sv [usunięte przez moderatora] jeszcze gorszy - nie wiem jak do tego doszło że jest na tym stanowisku bo ma opinię osoby pozbawionej wszelkich kompetencji. jego metoda pracy to (usunięte przez administratora) .. ludzi i nic nie robienie!!!!!!! to pomyłka że ci ludzie pracują na takich stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042