telepizza

Katowice

Opinie o telepizza

kio

jak chcecie załapać się na jakieś troche wyższe stanoiwsko to jak polecam prace jako Szef Zmiany (Zastępca Kierownika Lokalu), bo jest tutaj fajny syste rozliczeniowy, premia no i podstawa jest tez tak naparwde, wiec to sporo zmienia.

nopenope

Trzymajcie sie jak najdalej od lokalu na mikolowskiej. Kierowniczką lokalu w ogóle nie ma pojęcia o współpracy z ludźmi, największą korzyść czerpie z oczerniania i obgadywania wszystkich osób, które tam pracują, nawet jeśli chodzi o ich życie prywatne. Na poczatku jest super, mila, fajna szefowa, żeby potem wysmiewac sie z ubioru, wyglądu czegokolwiek co da jej satysfakcje. Nie interesuje ja ogóle lokal, poza godzinami jej pracy, także szef zmiany odwala za nia cala robote. I to za śmieszne pieniądze, na umowie smieciowej. Życzę tej kobiecie jak najgorszego zakończenia tej sielanki, żeby to wszystko co robi, wróciło do niej 10x mocniej.

pracuś

prawda jest taka że kiero na panewnickiej to jedna wielka pomyłka a sv [usunięte przez moderatora] jeszcze gorszy - nie wiem jak do tego doszło że jest na tym stanowisku bo ma opinię osoby pozbawionej wszelkich kompetencji. jego metoda pracy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. ludzi i nic nie robienie!!!!!!! to pomyłka że ci ludzie pracują na takich stanowiskach.

lubojak

Odradzam, na panewnickiej, kierwonicy do bani, mysla, że są wszystkim . marne zarobki, zarobilem 1000 w miesiac, przyszedl PIT, ze zarobilem 130 zl . unikaja podatków .

Zostaw opinię o telepizza - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie telepizza