Opinie o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. w Koszalin

Arni

Dzisiaj metodami SB jak to przystalo na lex ceimen został usunięty człowiek z monitoringu pogwałcone zostały wszelkie prawa pracownika do obrony. Esbeckie metody poprzez zastraszanie inwigilacje wykonczyły wielu pracowników.

Były pracownik...
@Arni

Nie martw się parę lat temu tak samo mnie z monitoringu usunięto pod pseudo pretekstami...Przydupas Janek na smyczy u lewego wyspecjalizowali się w takich metodach pozbywania się ludzi , którzy choć trochę walczą o swoje prawa pracownicze w tym bagnie...Jestem szczęśliwy ,że już tam nie pracuję.

Lexi
@Arni

A czego się dziwić. Nie on pierwszy i nie ostatni...Wielu wspaniałych ludzi w ten sposób zostało zwolnionych z tej firemki... Uwierz mi na monitoringu ginęły w dziwnych okolicznościach rejestrowane nagrania rozmów telefonicznych czy radiowych by tylko nie okazało się ,że firma zawiniła i aby pracownik nie mógł się bronić !!! (usunięte przez administratora) Dobrze ,że choć paru fajnych ludzi tam pracowało , choć pewnie już dawno zwolnieni bo każdy kto upomniał się o swoje prawa prędzej czy później wylatywał... Zmarnowałem tam swój drogocenny czas...

Lux

Pracownicy wspołpracuja z bandytami, chronia ich, zamiast dbać o ochrone dobr i mienia osób, ktore im za to placa. Zatrudniaja np ludzi z (usunięte przez administratora), ktorych wysylaja na patrol w szczycie sezonu w bardzo zatłoczone miejsca. Dają im samochody sluzbowe, a po robocie chleja za żabka, a potem w nie wsiadaja.

GOŚĆ

I znów wtopa pracownik LEX zabrał co nie jego w czasie służby !!!!!!!!!!!!!!!! W Koszalinie nie ma Agencji Ochrony są agencję dozoru i tyle

@GOŚĆ

Jesteś hieną . Nie znałem go dobrze tylko z pracy . W/g mnie jest w porządku . Zawsze miły , żadnych konfliktów .Przykro , że tak się stało .Jak komuś się noga powinie to trzeba go dobić .Pomyśl zanim wstawisz post .

Wiktor

Wypłaty są do 10 każdego miesiąca ?

Firma Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Samotny

Jakiego awansu ? Śmiesz chyba żartować, tam same kolesiostwo jest, ewentualnie rodzina, a resztę mają głęboko w 4 literach. Człowiek nic dla nich nie znaczy, nie szanują ludzi, wypłaty marne, a o podwyżkach możesz zapomnieć nie wspomnę już o awansie.

Mocarz

Trzeba mieć dużą sprawność fizyczną? Jak to mierzą?

Jan Kowalski

Szanowani państwo Chciałbym zgłosić do państwa że koordynatorka ochrony jest nie przyjemna i nie odbiera telefonu i odzuca połączenia a to jest w Sławnie lex crimen lepiej żeby był koordynator miły i odbieranie połączeń telefonicznych Pozdrawiam serdecznie Jan Kowalski

Koszalin 123

Ochrona Lex crimen Jest Prowadzona przez byłych -Milicjantów Policjantów Ubeków , Pracowałem w tej firmie na obiekcie Sano na Franciszkańskiej i na Rokosowie w Koszalinie , Zarobki do niczego wyzysk człowieka im lepiej wychodzi wykorzystują emerytów , i studentów też na inne obiekty ... Nie są godnymi zaufaniem jako firma na Zachodnio Pomorskim Osoby na tych stanowiskach którzy tam pracują to z grupami 2 gr itp Biorą za nich z pefrom kilkaset złoty za jedną osobę Miałem mieć dwa dni wolnego to mnie ściągali do pracy na Rokosowo na Sano jak jeszcze było ,zamiast ochrona robić swoje to kierownictwo rządziło pracownikiem anie kierownik czy Kordynator ochrony .. Nie warto pracować tam płacą grosze pracownikom nie dbają o pracowników ważne że są na obiekcie i kasę za to mają sporą ... Kiedy pracownicy się opamiętają ??

Dan

Firma wogule nie dba o swój wizerunek. Do ekskluzywnych obiektów typu Dune wstawia ludzi mało elokwentnych, nie znających się na obsłudze komputerów, w obiekcie gdzie wszystko sterowane jest elektronicznie. Totalna porażka. Nie wspomne już o ubraniach służbowych. Katastrofa. Ludzie noszą koszule i bluzy po kilka lat te same, a buty muszą kupować sobie sami albo chodzić do pracy w trampkach!

Dan

W Lexach nie lubią ludzi o wyższym poziomie intelektualnym, upominającyvh się o swoje prawa. Właśnie zwolnili człowieka inteligentnego, szanowanego przez innych po 10-ciu latach pracy na umowę stałą. Widocznie p. (usunięte przez administratora)nie mogła scierpieć że ktoś jest mądrzejszy od niej. (usunięte przez administratora) i kompletny brak poszanowania pracownika. Dno.

Wiem co pisze

Odradzam wszystkim normalnym wszelką współpracę z tą firmą totalny brak profesjonalizmów metody ubeckie z czasów kamienia łupanego brak wyszkolonych pracowników brak szkoleń dla pracowników bo i po co tak twierdzi Prezes braki sprzętowe pracują na sprzęcie z 1990 roku totalna amatorka zresztą długi firmy już przerastają dawno wartość ta firma jest na skraju bankructwa ale co się dziwić tak zarządzana to musiała się tak skończyć uciekajcie ten statek tonie.

Snoopy

Traktują ludzi bez zadnego szacunku, pracownik z kilkuletnim stażem w pracy jest dla nich nikim i nikomu nawet brewka nie tyknie przy zwalnianiu. Kiedy jesteś potrzebny bo nie ma komu wyrobic godzin to mało co w poprzek w (usunięte przez administratora) nie wejdą a kiedy jest komplet ludzi to czepiają się o byle duperele... Papiery mają już od rana przygotowane a wzywają pracownika na sam koniec aby mu wręczyć wypowiedzenie... Za to jak potraktowaliscie pana M będziecie się smażyc w piekle z panem prezesem na czele... !!!

klient

konwoj autem pod nazwą dzial techniczny amatorka straszna i notoryczny brak lacznosci z obiektami co do nich nie dzwonie to glupa palą ze dostali sygnal o ktory ja im powiedzialem wypowiadam im umowe i bede chcial wyjasnien

Boxing champions

Do pajaców z lexcrimen: Po interwencji dwóch chamów z patrolu gdzie sytuacja miała miejsce w dniu 25 .10 .2018 w parku wodnym Koszalin wiem że niższy z pajaców to cieniak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Do pajaców z lexcrimen: Po interwencji dwóch chamów z patrolu gdzie sytuacja miała miejsce w dniu 25 .10 .2018 w parku wodnym Koszalin wiem że niższy z pajaców to cieniak

Endi
@Boxing champions

Najlepiej wysłać ich na szkolenie do iraku

Arni

Ta firma do dzisiaj stosuje metody SB zwalnia ludzi w trybach natychmiastowych bez podania konkretnych przyczyn. Traktuje ludzi jak śmieci. Teraz zatrudnili w dziale technicznym jakiegoś nierozgarniętego "kierownika" . Wielu tam już było nikt nie pasuje do formacji SB.

@Arni

Racja, ten tak zwany kierwonik to plecak jednego z prezesow, dureń jak (usunięte przez administratora) jedyne co potrafi zrobic w czasie pracy to wyjsc do kibla i zesrac sie tak ze rozbiegówka brazowa zostaje na sedesie bo (usunięte przez administratora) nie wie jak uzywac berła... Gamoń nad gamonie !!!

Kot

Szkoda mi tych którzy jeszcze tam pracują.

Arkadiusz

Arni napisał całą prawdę o tej firmie właściciele nie reformowalni metody SB i sposób działania jak z czasów PRLu brak pomysłów na przyszłość firma działa na zasadzie jakoś to będzie . Kierownik niby wykształcony człowiek a okazał się gburem nie wychowanym,bez wiedzy matołem.

Franciszek

@Arni, a napisz proszę jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy ta Agencja Ochrony daje umowę o pracę? Rozumiem, że zmiany nocne też są? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Koszalinie i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

GOŚĆ
@Franciszek

Lex Crimen na sprzedaż ? Kto kupi ?

Bartek

Czy macie jakiś powód, że peristalses pisać?

stary pracownik

Panie Janku po co te nerwy ludzie odchodzą nie dla widoków w lesie ale dla pieniędzy lewy zaczynał od stania ze zbyszkiem na bramce i tak skończy ale nie będzie to już porządny hotel a dom starców

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.