Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.
counter
2 73 97 5 1
Wiktor Nowy wpis

Wypłaty są do 10 każdego miesiąca ?

Jabadabadu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam czy jest ktoś kto pracował na ochronie w Rossmann? Z agencji lex crimen? Którego dnia mieliście wypłaty i jak wam płacono jeśli można wiedziec

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

TakNie

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Samotny Nowy wpis
@Pytanie

Jakiego awansu ? Śmiesz chyba żartować, tam same kolesiostwo jest, ewentualnie rodzina, a resztę mają głęboko w 4 literach. Człowiek nic dla nich nie znaczy, nie szanują ludzi, wypłaty marne, a o podwyżkach możesz zapomnieć nie wspomnę już o awansie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mocarz

Trzeba mieć dużą sprawność fizyczną? Jak to mierzą?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Jan Kowalski

Szanowani państwo Chciałbym zgłosić do państwa że koordynatorka ochrony jest nie przyjemna i nie odbiera telefonu i odzuca połączenia a to jest w Sławnie lex crimen lepiej żeby był koordynator miły i odbieranie połączeń telefonicznych Pozdrawiam serdecznie Jan Kowalski

Tak1Nie1
Koszalin 123

Ochrona Lex crimen Jest Prowadzona przez byłych -Milicjantów Policjantów Ubeków , Pracowałem w tej firmie na obiekcie Sano na Franciszkańskiej i na Rokosowie w Koszalinie , Zarobki do niczego wyzysk człowieka im lepiej wychodzi wykorzystują emerytów , i studentów też na inne obiekty ... Nie są godnymi zaufaniem jako firma na Zachodnio Pomorskim Osoby na tych stanowiskach którzy tam pracują to z grupami 2 gr itp Biorą za nich z pefrom kilkaset złoty za jedną osobę Miałem mieć dwa dni wolnego to mnie ściągali do pracy na Rokosowo na Sano jak jeszcze było ,zamiast ochrona robić swoje to kierownictwo rządziło pracownikiem anie kierownik czy Kordynator ochrony .. Nie warto pracować tam płacą grosze pracownikom nie dbają o pracowników ważne że są na obiekcie i kasę za to mają sporą ... Kiedy pracownicy się opamiętają ??

pis

Do wiadomosci pracownikow którzy podpisali lojalki odchodzac z pacy nalezy wam sie rekompensata przez dwa lata jesli kwota nie byla podana to obowiązuje was 20% brutto najniższego wynagrodzenia nie istotny jest powod rozwiazania umowy

Tak5Nie
Adam
@pis

o co chodzi z tymi lojalkami bo do tej pory nic takiego nie było proszę podaj więcej szczegółów

Pis
@pis

Panowie wiecej inicjatywy myslalem ze juz sami poszukacie ,wyrok sadu najwyzszego z dnia 14 maja 1998 mowi wyraznie ze odszkodowanie za zakaz pracy w konkurencji ,musi wyniesc co najmiej 25 % placy zasadniczej pracownika przed odejściem z pracy i tak przez minimum dwa lata

Dan
Nazwa działu: Marketing

Firma wogule nie dba o swój wizerunek. Do ekskluzywnych obiektów typu Dune wstawia ludzi mało elokwentnych, nie znających się na obsłudze komputerów, w obiekcie gdzie wszystko sterowane jest elektronicznie. Totalna porażka. Nie wspomne już o ubraniach służbowych. Katastrofa. Ludzie noszą koszule i bluzy po kilka lat te same, a buty muszą kupować sobie sami albo chodzić do pracy w trampkach!

Dan
Nazwa działu: Marketing

W Lexach nie lubią ludzi o wyższym poziomie intelektualnym, upominającyvh się o swoje prawa. Właśnie zwolnili człowieka inteligentnego, szanowanego przez innych po 10-ciu latach pracy na umowę stałą. Widocznie p. (usunięte przez administratora)nie mogła scierpieć że ktoś jest mądrzejszy od niej. (usunięte przez administratora) i kompletny brak poszanowania pracownika. Dno.

Arni

Dzisiaj metodami SB jak to przystalo na lex ceimen został usunięty człowiek z monitoringu pogwałcone zostały wszelkie prawa pracownika do obrony. Esbeckie metody poprzez zastraszanie inwigilacje wykonczyły wielu pracowników.

Tak5Nie

Były pracownik...
@Arni

Nie martw się parę lat temu tak samo mnie z monitoringu usunięto pod pseudo pretekstami...Przydupas Janek na smyczy u lewego wyspecjalizowali się w takich metodach pozbywania się ludzi , którzy choć trochę walczą o swoje prawa pracownicze w tym bagnie...Jestem szczęśliwy ,że już tam nie pracuję.

Wiem co pisze

Odradzam wszystkim normalnym wszelką współpracę z tą firmą totalny brak profesjonalizmów metody ubeckie z czasów kamienia łupanego brak wyszkolonych pracowników brak szkoleń dla pracowników bo i po co tak twierdzi Prezes braki sprzętowe pracują na sprzęcie z 1990 roku totalna amatorka zresztą długi firmy już przerastają dawno wartość ta firma jest na skraju bankructwa ale co się dziwić tak zarządzana to musiała się tak skończyć uciekajcie ten statek tonie.

Tak6Nie
Snoopy

Traktują ludzi bez zadnego szacunku, pracownik z kilkuletnim stażem w pracy jest dla nich nikim i nikomu nawet brewka nie tyknie przy zwalnianiu. Kiedy jesteś potrzebny bo nie ma komu wyrobic godzin to mało co w poprzek w (usunięte przez administratora) nie wejdą a kiedy jest komplet ludzi to czepiają się o byle duperele... Papiery mają już od rana przygotowane a wzywają pracownika na sam koniec aby mu wręczyć wypowiedzenie... Za to jak potraktowaliscie pana M będziecie się smażyc w piekle z panem prezesem na czele... !!!

Tak8Nie
Niko

Tak masz racje Arni to esbecka firma . Jest tam taka kierowniczka oddzialu Bialogard pierwszy donosiciel pijaczka zawodowa i wielki nierób robi dużo szumu wokół siebie a w rzeczywistosci to wiesniaczka bez wiedzy

Tak15Nie
klient

konwoj autem pod nazwą dzial techniczny amatorka straszna i notoryczny brak lacznosci z obiektami co do nich nie dzwonie to glupa palą ze dostali sygnal o ktory ja im powiedzialem wypowiadam im umowe i bede chcial wyjasnien

Tak8Nie
Boxing champions

Do pajaców z lexcrimen: Po interwencji dwóch chamów z patrolu gdzie sytuacja miała miejsce w dniu 25 .10 .2018 w parku wodnym Koszalin wiem że niższy z pajaców to cieniak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Do pajaców z lexcrimen: Po interwencji dwóch chamów z patrolu gdzie sytuacja miała miejsce w dniu 25 .10 .2018 w parku wodnym Koszalin wiem że niższy z pajaców to cieniak

Endi
@Boxing champions

Najlepiej wysłać ich na szkolenie do iraku

Tak9Nie

Arni

Ta firma do dzisiaj stosuje metody SB zwalnia ludzi w trybach natychmiastowych bez podania konkretnych przyczyn. Traktuje ludzi jak śmieci. Teraz zatrudnili w dziale technicznym jakiegoś nierozgarniętego "kierownika" . Wielu tam już było nikt nie pasuje do formacji SB.

Tak17Nie

anonymous
@Arni

Racja, ten tak zwany kierwonik to plecak jednego z prezesow, dureń jak (usunięte przez administratora) jedyne co potrafi zrobic w czasie pracy to wyjsc do kibla i zesrac sie tak ze rozbiegówka brazowa zostaje na sedesie bo (usunięte przez administratora) nie wie jak uzywac berła... Gamoń nad gamonie !!!

Kot

Szkoda mi tych którzy jeszcze tam pracują.

Tak9Nie
Arkadiusz

Arni napisał całą prawdę o tej firmie właściciele nie reformowalni metody SB i sposób działania jak z czasów PRLu brak pomysłów na przyszłość firma działa na zasadzie jakoś to będzie . Kierownik niby wykształcony człowiek a okazał się gburem nie wychowanym,bez wiedzy matołem.

Franciszek

@Arni, a napisz proszę jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy ta Agencja Ochrony daje umowę o pracę? Rozumiem, że zmiany nocne też są? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Koszalinie i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

GOŚĆ
@Franciszek

Lex Crimen na sprzedaż ? Kto kupi ?

Bartek

Czy macie jakiś powód, że peristalses pisać?

stary pracownik

Panie Janku po co te nerwy ludzie odchodzą nie dla widoków w lesie ale dla pieniędzy lewy zaczynał od stania ze zbyszkiem na bramce i tak skończy ale nie będzie to już porządny hotel a dom starców

Tak13Nie
LA LA LA

No i mają pyszałkowie za swoje - przyjęty komplet ludzi na monitoringu ,żadnych nadgodzin -nawet dorobić nie mogą biedacy bo lojalka obowiązuje. A było się postawić i powalczyć . Hi Hi w patrolu potrzebują z tego co czytam w ogłoszeniu Janka . dla mnie to jednak nie ta strona za daleko z Kołobrzegu.Czemu nas tak ganiają na fałszywe alarmy.

KOLEGA
@LA LA LA

Widzę drogi kolego,że nasz los nie jest Ci obcy....i za to Ci dziękujemy!!!!A teraz zajmij się swoją nową pracą i spacerami po lesie!!!Sukcesów w pracy i świeżego powietrza!!!

Tak7Nie

An. Ma

Ciekawe co zrobicie jak was przejmie szabel - bo u nas w firmie głośno o tym

lex
@An. Ma

Nie bądż taka mądra a jesli do tego dojdzie to będzie nasz najgorszy sen,że będziemy zmuszeni do pracy z takimi osiołkami

ziomek
@lex

Masz rację,a osiolki wybiorą z nas najlepszych i co??? I nie będzie nikogo, oj jaką stratę poniosą..

AAA

Jest jeden podpierdzielacz w lex - Miły ,uczynny lubiący nową na monitoringu - ale czy zawsze taki bedzie . ???

sza-sza

Konkurencja też ma sie dobrze - u was wszyscy wszystkiego się boją a tam w ,,Szablu,, przynajmniej nowych przyjmują . I płacą o jakieś 600 zł więcej Mniej pracujecie ? tylko do czasu jak Was przejmiemy to kilka osób będzie mało przydatnych - bo w Szablu nie potrzeba dupków

@sza-sza

Hihi mają 600 ale godzin przerobionych w kwartale, skąd taka informacja?Kolejna bzdurna o przejęciu nie damy się im!

kolo
@sza-sza

Masz rację bo Szablu wystarczająco dużo dupków,

ziomek
@kolo

Skąd te stwierdzenie?też tam kiedyś pracowałeś i podziękowali Ci?haha

monio
@ziomek

W Szablu nie dziekują za pracę pracownikom to pracownicy co mądrzejsi sami odchodzą ,zostają desperaci co nie mają odwagi lub pomysłu na życie

@monio

Odeszli i pracują u Was!!!hihi ciekawe jak długo?

Premia

Jak Wam obiecali premie za dobrą pracę w okresie letnim { bo co kwartał była obiecana przez Rudą i Janka i właściciela .Lewandowskiego- to niech ktoś powie gdzie ona jest - ja Wam powiem ,, W CZARNEJ DZIURZE - znowu Was na monitoringu ,,,,wyru-----li.Tak dobrze Wam tam .to dalej się dawajcie ru-ać.

@Premia

Wracaj kiełbasko, załatwisz premię......

Hak Czak
@oko

Oko - ślepy jesteś czy już zakładasz denka od butelek . Od was coraz więcej ludzi ucieknie .bo kierownictwo was nie szanuje a patrzy tylko partykularnie na swoje potrzeby i interesy. Brak poszanowania .

@Hak Czak

Nikt nie ucieka wręcz przybywa nowej,młodej kadry!!!! I tak trzymać ...

TW

PRZESTRZEGAM LUDZI - NIE MÓWCIE NIC GŁOŚNO ,ZŁEGO NA DECYDENTÓW W LEX - TAM JEST TAK DUŻO DONOSICIELI ,ZE PRZYKRO NA TO PATRZEĆ . UWAŻAJCIE -SŁYSZAŁAM ŻE KTOŚ UPADŁ TAK NISKO .ŻE DONIÓSŁ NA KOLEGĘ ,ŻE ROBIŁ GRILLA NA ZWOLNIENIU A RUDA GO ZWOLNIŁA. JA PIERDZIELĘ TO SIĘ NAZYWA KOLEŻEŃSTWO. DOBRZE JEST JEDNAK W SZABLU -TU PRZYNAJMNIEJ PLUJĄ SOBIE PROSTO W OCZY A NIE ZA PLECAMI.

jajco
@TW

Faktycznie należy uważać , ten co doniósł na pewno ma nie jedno za pazurami wstyd Panowie, a w Szablu wcale nie jest lepiej a może i gorzej opierdzielaja sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aż furczy

@jajco

Teraz u nas będzie Szabel bo już się połowa przeniosła, ta,, LEPSZA" połowa hihihi

Bolek
@TW

Racja,to się nazywa koleżeństo!!!!!Grilek, wycieczki a reszta załogi ciężko pracuje bez urlopu.....przez dłuuuugi czas....

Kiełbaska
@Bolek

żadna lepsza połowa się od Was nie przeniosła !!!!!!!! I wiem do kogo pijesz -pindo jedna , było wszystko zgodnie z prawem a nasłana kontrola z ZUS nic nie wykazała - i po co gnoisz , wiem kim jesteś poznaję po piśmie .wszędzie te swoje łapy włożysz - teraz kolej na Twoje majty.Tam mieszaj.

GIGI Amorozo

Co to za firma - wszyscy wszystkiego się boją , żeby tylko ruda { farbowana } była zadowolona. Janek nie ma nic do gadania { nic nie wie , nie jest decyzyjny} albo boi się rudej ,mimo ze ma tytuł Dyrektorka zarządu. Zarobki -? poniżej krajowej . Kto tam chce pracować - Tylko desperat.

Marko
@GIGI Amorozo

Mało tego bo na dodatek kierownikiem grupy interwencyjnej też jest rudy cwaniaczek ,ograniczony umysłowo

Dixi
@Marko

Od kilku lat jestem klijentem tej firmy poznałem trochę tych ludzi, i niektóre opinie jak ta powyższa jest stekiem bzdur, co do kierownika patrolu to jest jeden z nie licznych który potrafi zawalczyć o pracownika a już napewno nie jest ograniczony,chyba w przeciwieństwie do Ciebie! To jest gościu na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a te mundury,,czyste,, i nowe to chyba też jego zasługa. Jestem pełen podziwu i tupetu za osądzanie ludzi których się nie zna, szczyt głupoty, gratuluję!

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. - Koszalin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.