Opinie o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. w Koszalin

pis

Do wiadomosci pracownikow którzy podpisali lojalki odchodzac z pacy nalezy wam sie rekompensata przez dwa lata jesli kwota nie byla podana to obowiązuje was 20% brutto najniższego wynagrodzenia nie istotny jest powod rozwiazania umowy

Marek Pietrzak

Szanowni państwo polecam wszystkim tą firmę warto się zatrudnić szanują pracowników Pozdrawiam serdecznie Marek Pietrzak

Jabadabadu

Witam czy jest ktoś kto pracował na ochronie w Rossmann? Z agencji lex crimen? Którego dnia mieliście wypłaty i jak wam płacono jeśli można wiedziec

Hhh Nowy wpis
@Jabadabadu

Wypłaty są na czas tak samo nadgodziny jeśli chodzi o rosmana to spoko praca i większe pieniądze uwiesz mi sam się przekonałem i nie narzekam

Ilona Nowy wpis
@Hhh

Jak często zdarzają się te nadgodziny w Lex-Crimenie? Od czego to jest zależne? Czy są one obowiązkowe czy może istnieje opcja dobierania ich sobie dobrowolnie? I w jaki sposób są one płatne - obowiązuje normalna godzinowa stawka czy wyższa?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy pracownicy w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Marek Pietrzak

Lexi
@Marek Pietrzak

Witam. Piszesz że szanują tam pracowników...Hahahaha. Pracowałem tam i uwierz mi ,że ta firma nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla pracownika. Jak dziś pamiętam słowa jednego z prezesów wyrażającego się o prawach pracowniczych, kodeksie pracy i pracownikach.(usunięte przez administratora)

Olek Nowy wpis
@Marek Pietrzak

Ile zużyłeś wazeliny? Uważaj abyś nie pośliznął się. Zarząd firmy to jakieś nieporozumienie. Szkoda słów i języka. Nie warto zniżać sie do ich poziomu, aby móc wyrazić opinię o stosunku do pracownika. Szczególnie jesli chodzi o Olgę B.. z Białogardu i prezesów.

NIE POLECAM . POPROSTU NAJGORSZA FIRMA!!!!! BRAK SZACUNKU w kadrach nie przyjemne Panie. To samo ..firma sprzątająca.. inspekcja pracy się tym zajmie już nie długo za niepelną pensje . (usunięte przez administratora) .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Darek?

Bhp macie raz w roku?

pis

Adam
@pis

o co chodzi z tymi lojalkami bo do tej pory nic takiego nie było proszę podaj więcej szczegółów

Pis
@pis

Panowie wiecej inicjatywy myslalem ze juz sami poszukacie ,wyrok sadu najwyzszego z dnia 14 maja 1998 mowi wyraznie ze odszkodowanie za zakaz pracy w konkurencji ,musi wyniesc co najmiej 25 % placy zasadniczej pracownika przed odejściem z pracy i tak przez minimum dwa lata

Olek
@Pis

Na ten temat niebawem autorytatywnie coś napiszę. Jestem w trakcie .Złożyłem pismo w tej sprawie. Tak na marginesie. Wszyscy podpisują paragraf nr 5 o zakazie konkurencji. W czasie trwania stosunku pracy, jest to z korzyścią dla pracodawcy. Na razie tyle.

Arni

Dzisiaj metodami SB jak to przystalo na lex ceimen został usunięty człowiek z monitoringu pogwałcone zostały wszelkie prawa pracownika do obrony. Esbeckie metody poprzez zastraszanie inwigilacje wykonczyły wielu pracowników.

Były pracownik...
@Arni

Nie martw się parę lat temu tak samo mnie z monitoringu usunięto pod pseudo pretekstami...Przydupas Janek na smyczy u lewego wyspecjalizowali się w takich metodach pozbywania się ludzi , którzy choć trochę walczą o swoje prawa pracownicze w tym bagnie...Jestem szczęśliwy ,że już tam nie pracuję.

Lexi
@Arni

A czego się dziwić. Nie on pierwszy i nie ostatni...Wielu wspaniałych ludzi w ten sposób zostało zwolnionych z tej firemki... Uwierz mi na monitoringu ginęły w dziwnych okolicznościach rejestrowane nagrania rozmów telefonicznych czy radiowych by tylko nie okazało się ,że firma zawiniła i aby pracownik nie mógł się bronić !!! (usunięte przez administratora) Dobrze ,że choć paru fajnych ludzi tam pracowało , choć pewnie już dawno zwolnieni bo każdy kto upomniał się o swoje prawa prędzej czy później wylatywał... Zmarnowałem tam swój drogocenny czas...

Lux
Klient

Pracownicy wspołpracuja z bandytami, chronia ich, zamiast dbać o ochrone dobr i mienia osób, ktore im za to placa. Zatrudniaja np ludzi z (usunięte przez administratora), ktorych wysylaja na patrol w szczycie sezonu w bardzo zatłoczone miejsca. Dają im samochody sluzbowe, a po robocie chleja za żabka, a potem w nie wsiadaja.

GOŚĆ

I znów wtopa pracownik LEX zabrał co nie jego w czasie służby !!!!!!!!!!!!!!!! W Koszalinie nie ma Agencji Ochrony są agencję dozoru i tyle

@GOŚĆ

Jesteś hieną . Nie znałem go dobrze tylko z pracy . W/g mnie jest w porządku . Zawsze miły , żadnych konfliktów .Przykro , że tak się stało .Jak komuś się noga powinie to trzeba go dobić .Pomyśl zanim wstawisz post .

Wiktor

Wypłaty są do 10 każdego miesiąca ?

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Samotny
@Pytanie

Jakiego awansu ? Śmiesz chyba żartować, tam same kolesiostwo jest, ewentualnie rodzina, a resztę mają głęboko w 4 literach. Człowiek nic dla nich nie znaczy, nie szanują ludzi, wypłaty marne, a o podwyżkach możesz zapomnieć nie wspomnę już o awansie.

Mocarz

Trzeba mieć dużą sprawność fizyczną? Jak to mierzą?

Jan Kowalski

Szanowani państwo Chciałbym zgłosić do państwa że koordynatorka ochrony jest nie przyjemna i nie odbiera telefonu i odzuca połączenia a to jest w Sławnie lex crimen lepiej żeby był koordynator miły i odbieranie połączeń telefonicznych Pozdrawiam serdecznie Jan Kowalski

Koszalin 123

Ochrona Lex crimen Jest Prowadzona przez byłych -Milicjantów Policjantów Ubeków , Pracowałem w tej firmie na obiekcie Sano na Franciszkańskiej i na Rokosowie w Koszalinie , Zarobki do niczego wyzysk człowieka im lepiej wychodzi wykorzystują emerytów , i studentów też na inne obiekty ... Nie są godnymi zaufaniem jako firma na Zachodnio Pomorskim Osoby na tych stanowiskach którzy tam pracują to z grupami 2 gr itp Biorą za nich z pefrom kilkaset złoty za jedną osobę Miałem mieć dwa dni wolnego to mnie ściągali do pracy na Rokosowo na Sano jak jeszcze było ,zamiast ochrona robić swoje to kierownictwo rządziło pracownikiem anie kierownik czy Kordynator ochrony .. Nie warto pracować tam płacą grosze pracownikom nie dbają o pracowników ważne że są na obiekcie i kasę za to mają sporą ... Kiedy pracownicy się opamiętają ??

Dan

Firma wogule nie dba o swój wizerunek. Do ekskluzywnych obiektów typu Dune wstawia ludzi mało elokwentnych, nie znających się na obsłudze komputerów, w obiekcie gdzie wszystko sterowane jest elektronicznie. Totalna porażka. Nie wspomne już o ubraniach służbowych. Katastrofa. Ludzie noszą koszule i bluzy po kilka lat te same, a buty muszą kupować sobie sami albo chodzić do pracy w trampkach!

Dan

W Lexach nie lubią ludzi o wyższym poziomie intelektualnym, upominającyvh się o swoje prawa. Właśnie zwolnili człowieka inteligentnego, szanowanego przez innych po 10-ciu latach pracy na umowę stałą. Widocznie p. (usunięte przez administratora)nie mogła scierpieć że ktoś jest mądrzejszy od niej. (usunięte przez administratora) i kompletny brak poszanowania pracownika. Dno.

Wiem co pisze

Odradzam wszystkim normalnym wszelką współpracę z tą firmą totalny brak profesjonalizmów metody ubeckie z czasów kamienia łupanego brak wyszkolonych pracowników brak szkoleń dla pracowników bo i po co tak twierdzi Prezes braki sprzętowe pracują na sprzęcie z 1990 roku totalna amatorka zresztą długi firmy już przerastają dawno wartość ta firma jest na skraju bankructwa ale co się dziwić tak zarządzana to musiała się tak skończyć uciekajcie ten statek tonie.

Snoopy

Traktują ludzi bez zadnego szacunku, pracownik z kilkuletnim stażem w pracy jest dla nich nikim i nikomu nawet brewka nie tyknie przy zwalnianiu. Kiedy jesteś potrzebny bo nie ma komu wyrobic godzin to mało co w poprzek w (usunięte przez administratora) nie wejdą a kiedy jest komplet ludzi to czepiają się o byle duperele... Papiery mają już od rana przygotowane a wzywają pracownika na sam koniec aby mu wręczyć wypowiedzenie... Za to jak potraktowaliscie pana M będziecie się smażyc w piekle z panem prezesem na czele... !!!

Niko

Tak masz racje Arni to esbecka firma . Jest tam taka kierowniczka oddzialu Bialogard pierwszy donosiciel pijaczka zawodowa i wielki nierób robi dużo szumu wokół siebie a w rzeczywistosci to wiesniaczka bez wiedzy

klient

konwoj autem pod nazwą dzial techniczny amatorka straszna i notoryczny brak lacznosci z obiektami co do nich nie dzwonie to glupa palą ze dostali sygnal o ktory ja im powiedzialem wypowiadam im umowe i bede chcial wyjasnien

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.