Opinie o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. w Koszalin

Praciwnik

Szanowni kandydaci pragnę was ostrzec przed zatrudnieniem się w tej firmie w oddziale Białogard Sławno Miastko. Osoba zarządzająca tymi odziałami nie powinna nigdy w życiu pełnić funkcji kierowniczych. Nie będę pisał o konkretach na forum bo raczej jest to temat dla Panstwowej Instalacji Pracy.

Daniel
@Praciwnik

Proszę napisać konkretnie i co robi taką kierownik Sławno Białogard itp I proszę o napisanie czemu ma zajmować inspektor pracy pozdrawiam serdecznie

Cześć, widzieliście może te ofertę dla pracownika grupy interwencyjnej? Od paru dni jest już widoczna, piszą w niej o dwóch dostępnych formach umowy, ciekawi mnie czy na start już UoP można czy raczej jednak byłoby UZ?

Marek Nowy wpis

Chciałbym się zapytać czy potrzebują praktykanta w raz tygodniu

Bianka Nowy wpis

Do teraz nikt nie ustosunkował się do tej prośby o opis zakresu obowiązków kierownika oraz tej wspomnianej inspekcji? Jak przy tym teraz może wyglądać praca instalatora? Mój luby widział ofertę sprzed paru miesięcy i ciekawi jesteśmy czy są jakieś zmiany teraz wraz z nowym rokiem? na przykład w oferowanych zarobkach?

Praciwnik

Prawda

Potwierdzam

Daniel Nowy wpis
@Praciwnik

Firma Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jak w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

A co to jest awans ? Nie w tej firmie .

A co ze stanowiskami kierowniczymi? Są wyżej w strukturze, nie ma szans by na nie przejść? To samo zastanawia mnie w kwestii biura. W nim jaka jest struktura, ile osób obsługuje?

Czy pracownicy mają jakieś dodatki do wypłaty? Ktoś sugerował na forum zapłatę za opinię, więc mnie to zaciekawiło. Znalazłam także ofertę pracy dla instalatora. W ogłoszeniu także nie zauważyłam informacji dotyczących premii. Czyli jedyne co do sama podstawa? Niby od najniższej ale czy jest szansa na wynegocjowanie wyższej stawki? Jakie zlecenia zazwyczaj się trafiają?

Marek Pietrzak

Szanowni państwo polecam wszystkim tą firmę warto się zatrudnić szanują pracowników Pozdrawiam serdecznie Marek Pietrzak

Lexi
@Marek Pietrzak

Witam. Piszesz że szanują tam pracowników...Hahahaha. Pracowałem tam i uwierz mi ,że ta firma nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla pracownika. Jak dziś pamiętam słowa jednego z prezesów wyrażającego się o prawach pracowniczych, kodeksie pracy i pracownikach.(usunięte przez administratora)

@Marek Pietrzak

Ile zużyłeś wazeliny? Uważaj abyś nie pośliznął się. Zarząd firmy to jakieś nieporozumienie. Szkoda słów i języka. Nie warto zniżać sie do ich poziomu, aby móc wyrazić opinię o stosunku do pracownika. Szczególnie jesli chodzi o Olgę B.. z Białogardu i prezesów.

Naiwny
@Marek Pietrzak

(usunięte przez administratora) Bo ja zamierzam pozwać firmę do sądu pracy.

@Marek Pietrzak

Nie ośmieszaj się. Zachowanie dyrekcji, jak i wielu pracowników, nie ma nic wspólnego z szacunkiem człowieka. Dla nich to pojęcie jest obce, delikatnie mówiąc.

@Olek

A to możesz rozwinąć i napisać jak się zachowują ?

@Olek

Olek czemu mówisz że Olgę b z Białogardu nie ma szacunku że nie odbiera telefonów od ludzi

@Marek Pietrzak

Szanowny Panie przypominam, że w Lex crimen nie istnieje coś takiego jak premia. Tak że nie warto pisać takich nformacji nie do końca rzetelnych, które mogą wprowadzać w błąd kandydatów do pracy

@Marek Pietrzak

Ile Ci zapłacili za tą opinię? Śmieszny jesteś. Oni nie wiedzą nawet co znaczy słowo szacunek.

Szanowni państwo kierownik Olga b została podziękowania i dyplom Chciałbym się zapytać czy oni potrzebują nowych ludzi do pracy na stanowisku pracownik ochrony Pozdrawiam serdecznie

@Marek

Była rotacja wśród kierownictwa? Gdzie można znaleźć tego typu informację i czy będą prowadzone jakieś konkretne nabory z tego tytułu? jakie mogłyby być obecne wymagania, żeby w ogóle móc być branym pod uwagę podczas rekrutacji?

Krystyna

Część tutaj osób narzeka na traktowanie ludzi, ale też nie chcecie powiedzieć żadnych konkretów albo je pomijacie. No dobrze, to może o stawce się chociaż czegoś dowiem? Czy w miarę dobrze płacą?

Niko

Tak masz racje Arni to esbecka firma . Jest tam taka kierowniczka oddzialu Bialogard pierwszy donosiciel pijaczka zawodowa i wielki nierób robi dużo szumu wokół siebie a w rzeczywistosci to wiesniaczka bez wiedzy

Irek
@Niko

Niko co powinni zrobić taką kierowniczą z Białogardu

@Niko

Niko czemu tak mówisz że kierownik oddziału Białogard nierób

Szanowni państwo czemu pani koordynator Ola z Białogardu nie odbiera telefon pozdrawiam serdecznie Proszę o informację

Emilia
@Marek

Może napisz maila i wtedy odpiszą?

Chciałbym się zapytac jak można się dostać do pracy na operatora monitoringu bez kwalifikacji lub na grupy interwencyjnej jak się pracuje

@Marek

Gdzieś pracowałeś już w ochronie w ogóle?

Nie pracowałem w ochronie

@Sławomir

Bez doświadczenia nie zawsze jest szansa. Ale może przyuczą. Składałeś już CV?

Tak składałem i nic

Odi

Trzeba mieć trochę doświadczenia.

Maja

Masa tu negatywnych opinii, wspominacie nawet o sądzie pracy, ale nikt nie pisze konkretów. Co takiego robi firma, że tak źle się w niej pracuje?

Ktoś tu wspomniał że nadgodziny i nocki są płatne tak samo jak zwykła stawka godzinowa. Przecież powinna być wyższa. Niby można dorobić ale w zasadzie nie za wiele skoro nie płacą więcej. Czy może to się poprawiło?

Co jaki czas w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ochroniarz

Jaką podwyżkę. Zapomnij. Jak podwyższają minimalną krajową to dostaniesz podwyźkę.

@Ochroniarz

A z nadgodzinami ile można na miesiąc wyciągnąć w Lex-Crimenie? I czy w tej firmie są jakieś premie? Jeśli tak, to za co je przyznają? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź!

Olek

Jesteś chyba naiwny? Nie w tej firmie.

Teresa
@Olek

Czyli co, robicie nadgodziny bezpłatnie? Czy odpowiadasz jemu tylko w sprawie premii, a nadgodziny jakoś inaczej są rozwiązane...

Jabadabadu

Witam czy jest ktoś kto pracował na ochronie w Rossmann? Z agencji lex crimen? Którego dnia mieliście wypłaty i jak wam płacono jeśli można wiedziec

Hhh
@Jabadabadu

Wypłaty są na czas tak samo nadgodziny jeśli chodzi o rosmana to spoko praca i większe pieniądze uwiesz mi sam się przekonałem i nie narzekam

Ilona
@Hhh

Jak często zdarzają się te nadgodziny w Lex-Crimenie? Od czego to jest zależne? Czy są one obowiązkowe czy może istnieje opcja dobierania ich sobie dobrowolnie? I w jaki sposób są one płatne - obowiązuje normalna godzinowa stawka czy wyższa?

Ochroniarz
@Ilona

Nadgodziny zależą od tego w tej firmie że jak niema łudź do pracy to tyrasz po 260 godzin miesięcznie. Jak ludzi nadmiar to nadgodziny dostają zasłużeni pracownicy. Stawka za nadgodziny nocki i święta taka sama czyli minimalna godzinową.

Nik

Omijać szerokim łukiem, marna praca na umowie zlecenie zamiast umowy o pracę, chociaż pracownicy pracują pod nadzorem i czasie wyznaczonym przez Dyrktora oddziału. Najniższa krajowa, unudurowanie stare jak ściągnięte z bezdomnych, (usunięte przez administratora) ze strony Dyrektora oddziału. Oraz działania niezgodne z ustawą o ochronie osób i mienia.

NIE POLECAM . POPROSTU NAJGORSZA FIRMA!!!!! BRAK SZACUNKU w kadrach nie przyjemne Panie. To samo ..firma sprzątająca.. inspekcja pracy się tym zajmie już nie długo za niepelną pensje . (usunięte przez administratora) .

Darek?

Bhp macie raz w roku?

pis

Do wiadomosci pracownikow którzy podpisali lojalki odchodzac z pacy nalezy wam sie rekompensata przez dwa lata jesli kwota nie byla podana to obowiązuje was 20% brutto najniższego wynagrodzenia nie istotny jest powod rozwiazania umowy

@pis

o co chodzi z tymi lojalkami bo do tej pory nic takiego nie było proszę podaj więcej szczegółów

Pis
@pis

Panowie wiecej inicjatywy myslalem ze juz sami poszukacie ,wyrok sadu najwyzszego z dnia 14 maja 1998 mowi wyraznie ze odszkodowanie za zakaz pracy w konkurencji ,musi wyniesc co najmiej 25 % placy zasadniczej pracownika przed odejściem z pracy i tak przez minimum dwa lata

@Pis

Na ten temat niebawem autorytatywnie coś napiszę. Jestem w trakcie .Złożyłem pismo w tej sprawie. Tak na marginesie. Wszyscy podpisują paragraf nr 5 o zakazie konkurencji. W czasie trwania stosunku pracy, jest to z korzyścią dla pracodawcy. Na razie tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Lex-Crimen Sp. z o.o.