SIROPOL S. A.

Bydgoszcz

Opinie o SIROPOL S. A.

kazik

3e4rt, teraz tez jest chyba szansa tu o prace, firma się rozwija. Mają juz 20 lat doświadczenia na rynku. Produkują detale z tworzywa sztucznego dla przemysłów: samochodowego, włókienniczego i gazowniczego. Siropol zajmuje się również konstrukcją i wykonawstwem form wtryskowych.

Rydzyk

Hmm cóż mogę powiedzieć o tej firmie, jedyną pozytywną stroną, są pracownicy i mili prezesi, aczkolwiek kierownictwo to buractwo cebulactwo w czystej postaci, nie jedna kobieta uroniła łzę na dziale montażu, z tego powodu, iż postawiła detale o 5 cm w innym miejscu, aniżeli jej kierownik kazał, SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY, no chyba, że chcesz dostać jakiegoś uszczerbku na zdrowiu, tudzież psychice

Robol

Nemo...co do kierownika wtryskarek - jeżeli jesteś obibokiem to się nie dziw że cię tak traktuje, jeżeli będziesz sumiennie pracować tak jak się należy to złego słowa ten facet ci nie powie. A co do prezesa czy jego syna - pamiętaj że jest to firma prywatna i należy do nich więc mają prawo wydawać kasę na to co oni uważają za słuszne. Owszem , można mieć w tym temacie różne pretensje ale cóż - własność prywatna. Ja osobiście też jestem wrogiem pracy u prywaciarza ale cóż - nie było innego wyjścia i trzeba szanować to co się ma. A jak naprawdę jest ci źle to idź do pewnej wtryskowni na ul. Toruńską - też prywaciarz, ale tam zobaczysz co to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - tu jeszcze tego nie ma...

nemo

mierna firma, kierownik wtryskowni prostak i [usunięte przez moderatora] nie potrafiący zarządzać ludźmi inaczej niż przez wyzwiska, wiceprezes (synalek szefa) największy dusigrosz w firmie jakby nie musiał toby ludziom nie płacił, a szef udaje dobrego wujka. Podwyżek nie było już od dawna, pensja oczywiście najniższa krajowa (razem z tzw. premią - czasem się odgrażają że premię zabiorą, ale na szczęście nie można wypłacić mniej niż ustawa przewiduje) a zapieprz przy wtryskarkach na okrągło piątek świątek i niedziela. Jak kogoś bieda nie przyciska do muru to niech lepiej omija tą nędzną firmę szerokim łukiem

Zostaw opinię o SIROPOL S. A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIROPOL S. A.