Opinie o Siropol Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Siropol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Siropol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siropol Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wilhelm Zdobywca

To jak firma traktuje wieloletnich pracowników jest karygodne... Obyście zbankrutowali! Wstyd, nie dorastacie do pięt firmie niemieckiej. Firmy niemieckie maja wpojony etos pracy, dbałosć o pracowników. Polskie odnogi to czesto takie pasożyty jak Wy! Wozicie się mercedesami, wykorzystujecie pracownikow na smieciowej umowie albo za pensje minimalną.Będe Was odradzał każdemu kogo spotkam, az w koncu sami bedziecie zapier*alać przy tych swoich maszynach.

kandydat
@Wilhelm Zdobywca

firmy niemieckie znane są z (usunięte przez administratora)- w których wykorzystali "pracowników przymusowych" - za taki etos to ja dziękuję a ndal on obowiązuje np w WV w zakładzie nr 4 (Poznań-Antoninek) wiem bo tam robiłem... sami kierownicy odradzają pracę u nich :D

On

Hej jakie są opinie na temat mistrzów, da się z nimi współpracować?

@Paulina

Znajomy wyraził negatywna opinie o jednej Pani

To co takiego dzieje się podczas współpracy, że ktoś teraz jakiś nóż w plecy przytoczył? Gdzie macie przy tym aktualne oferty? nie ma żadnych rotacji przy tak stawianych opiniach?

On

Hej jakie są opinie na temat mistrzów, da się z nimi współpracować?

Paulina
@On

A czemu od razu myslisz że coś mogłoby być nie tak? :)

@Paulina

Znajomy wyraził negatywna opinie o jednej Pani

Na tej produkcji to co się teraz dzieje? Ktoś pisał o kierownictwie, że cos słabe relacje z pracownikami mogą względem tego występować a miedzy nimi samymi? Zależy mi na tym by się móc dobrze dogadywać. Tu jak z tym jest? Integracje jakieś lub cokolwiek?

Wilhelm Zdobywca

nikt ważny
@Wilhelm Zdobywca

Myślę, że jak ktoś nie umie odróżnić mercedesa od BMW to dobrze, że nie jest już w zespole i decyzja o jego odejściu była właściwa.

@Wilhelm Zdobywca

Piotr Sobieraj czy (usunięte przez administratora) wie jak ty masz pajacu dajesz ogłoszenie na OLX a nawet nie odpisujesz Walić taką firmę

kandydat Nowy wpis
@Wilhelm Zdobywca

Czy w Siropol Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jolka

I co z tym montażem zdradzicie jak się pracuje? chce się dowiedzieć, bo może chłopakowi firmę bym później podsunęła o ile macie jakieś sprawdzone info odnośnie pracy. tylko przede wszystkim ile się zarabia? I czy ta praca jest ciężka?

Siasia
@Jolka

Praca nie jest ciężka. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. 2 zmiany.

@Siasia

Czyli co tu się na tym montażu tak konkretniej robi? napiszecie? taka przykładowa zmiana jak wygląda? dojazd do pracy jak tu maja tak w ogóle?

Aplikowałem na pracownika montażu.Czy proces rekrutacyjny się zakończył?

Robert

Widziałem, że firma szuka pracownika na magazyn. Jakie zarobki są oferowane? Kiedyś byłem tam na rozmowie to dawali najniższa krajowa + premia. Coś się w tej kwestii zmieniło ?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Siropol Sp. z o.o.?

Sosenka

Jaka jest umowa czy dostaję się umowę o pracę czy umowę tymczasowa i jakie jest wynagrodzenie???

Gosia

Dzień dobry. Czy przyjmują u Państwa do pracy? Na ile zmian jedt praca, oraz czy przyjmuja kobiety?

@Gosia

Złóż cv . praca ciężka nie jest Pracuję i jestem bardzo zadowolona.Trzy zmiany ale czas szybko leci.

Iwona
@Kate

A każdy musi 3 zmiany robić czy idzie się jakoś dogadać?

@Kate

A Ty w końcu na sortowni pracujesz czy na czym?

@Karolina

Na produkcji cały czas

M.

Jak się pracuje na wtryskarkach ? Jaka jest atmosfera między pracownikami ? Brygadzistka w porządku?

Jakiś czas temu firma Siropol Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Kate

Hej.ja się dostałam.Szczerze to pracuję drugi tydzień i jestem zadowolona.Moj majster bardzo pomocny, wszystko wytłumaczył i reszta też ok.Rozmowa o pracę też konkretna,bez owijania .pokazano mi odrazu halę i co się robi.polecam.

Aneta
@Kate

Co na tej rozmowie było w takim razie? O co pytali? Czy to było bardziej takie luźne spotkanie i zapoznanie z firmą tak jak piszesz o pokazaniu hali .

@Aneta

Kierownik pokazywał co będę robić itp. Mogłam pytać o co chciałam.wtedy podjęłam decyzję że to jest to czego szukam.. Teraz bardzo lubię mojego majstra i brygadę.. bardzo fajni ludzie i praca bez dźwigania przede wszystkim. Szczerze mówiąc mogę polecić

@Kate

A to akurat fajnie, że Ci się udało. ;) A jaką formę umowy tak właściwie miałaś / masz teraz?

Kate

Hej.. czy firma zatrudnia nowych pracowników? Bardzo bym chciała dołączyć do Siropol. Sortownia.produkcja obojętnie.długo od złożenia CV czekaliście?

Sobieraj

(usunięte przez administratora)dodajesz oferty na OLX a nawet nie odpisujesz SIROPOL (usunięte przez administratora) 2500 NETTO NA RĘKĘ

Byłem w tej firmie kiedyś na rozmowie o prace na stanowisko magazynier-kierowca i warunki finansowe zaproponowane mi na tym to żart. Najniższa krajowa + już dobrze nie pamietam, ale chyba 25% premii. Wychodziło chyba 2.5tys na rękę. Grzecznie podziękowałem za zmarnowanie mojego czasu i wyszedłem.

Rydzyk

Hmm cóż mogę powiedzieć o tej firmie, jedyną pozytywną stroną, są pracownicy i mili prezesi, aczkolwiek kierownictwo to buractwo cebulactwo w czystej postaci, nie jedna kobieta uroniła łzę na dziale montażu, z tego powodu, iż postawiła detale o 5 cm w innym miejscu, aniżeli jej kierownik kazał, SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY, no chyba, że chcesz dostać jakiegoś uszczerbku na zdrowiu, tudzież psychice

@Rydzyk

Zgadzam się, pracowałam tam, kierownictwo nadaje się do wymiany, wstyd dla firmy że jest tam takie kierownictwo

Xoxo
@Rydzyk

Mnie zastanawia jedna rzecz. Jakim cudem ten(usunięte przez administratora) jest kierownikiem tego montażu już kupe lat, przecież to jak on się odzywa i traktuje ludzi to podchodzi pod mobbing. I są dwie możliwości albo osoby tam pracujące nie mają innych rozwiązań i muszą tam pracować i to znosić albo pracownicy po prostu boją się zgłosić tego (usunięte przez administratora) Ten facet kompletnie nie nadaje się aby wgl pracować z ludźmi, traktuje zwłaszcza kobiety jak nic nie myślące ameby wprowadzając je w zły stan psychiczny Firma nie widzi co się dzieje ponieważ nikt tego nie zgłasza. Zróbcie coś dla siebie skoro chcecie tam pracować aby skończyło się to terroryzowanie na tym montażu.

Pracowałam tam i wiem co tam się dzieje, najgorszy kierownik to na dziale montażu, bezczelny, źle traktuje pracowników, rządzący burak

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Siropol Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 21 października kilka ogłoszeń.

O.

Chciałabym się doinformowac jak wygląda praca na wtryskarkach ? Jaka jest atmosfera itp Pozdrawiam

Potencjalny pracownik

A na jakie wynagrodzenie można liczyć na start? Potrzebują pracowników?

Potencjalny kolega z pracy
@Potencjalny pracownik

Przyjedź, zobaczysz firmę, porozmawiasz, zobaczysz jakie są dostępne ewentualne etaty i na pewno dowiesz się ile można zarobić. Ale nie licz na to że na początku dostaniesz kasę z kosmosu - zawsze zaczyna się od jakiejś podstawy o której rozmawia się właśnie na takim spotkaniu. Standardowe papiery czyli CV, jakiś list motywacyjny i witaj w klubie. Tak tylko ci podpowiem bo jestem tu już 11 lat - jak dla mnie drugiej takiej firmy już w Bydgoszczy nie znajdziesz, atmosfera jak dla mnie jest ok, płatności zawsze o czasie, a jak sumiennie podchodzisz do pracy to nie ma problemu z załatwieniem czegokolwiek. A jak ktoś jest leser i obibok to będzie pisał że każda firma jest do...

Siropol
@Potencjalny pracownik

Proszę o przesłanie CV na info@siropol.pl , odpowiemy ,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Siropol Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Siropol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siropol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siropol Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Siropol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Siropol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Siropol Sp. z o.o.
  • Wyzwolenia 111