Opinie o Auchan Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Katowice

Zuzanna

Pracujesz w Auchan Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Teodor
@Zuzanna

Pracuję w Auchan. Praca jest ok i jej organizacja...Nie podoba mi się jednak siłą narzucanie urlopu, mojego wszak . To jakieś barbarzyństwo!

Auchan
@Teodor

Nikt nie może ci narzucić urlopu, walcz o swoje! grafik urlopowy jest planowany w grudniu zeszlego roku. Moga tylko nie zgodzic z danym terminem ale musza to uzasadnić i musi to być potwierdzone pisemnie za twoja zgoda i mozliwoscia wyboru innego okresu. Narzucic urlop mozna tylko zalegly z zeszlego roku jak go nie wykorzystasz w 1 kwartale i jak skladasz wypowiedzenie

Bolo
@Auchan

Z planowaniem urlopu nie do końca jest ta, że to koncert życzeń i pracodawca nie ma nic do powiedzenia. Kodeks Pracy mowi: Art. 163. § 1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Myślę, że ten Art. mówi sam za siebie.

Witold
@Bolo

Masz racje, ale z reguły grafik urlopowy jest ustalany z dużym wyprzedzeniem z reguły na początku roku, tak żeby każdy pracownik mógł go wziąć w dogodnym dla siebie czasie. Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Przyjazne otoczenie w pracy jest ważne dla osób szukających zatrudnienia. Pracodawca szuka do sklepu w Katowicach kasjera sprzedawcy. Czy ktoś z Was aplikował i może napisać coś więcej na temat rekrutacji?

Kala
@Witold

nie wiem o którą placówkę konkretnie chodzi ; pracowałam na Ligonia i nie życzę tej pracy najgorszemu wrogowi ; pracownicy super - pomagają sobie jak się tylko da , głównym problemem jest kierowniczka , która nie bardzo rozumie swoją rolę , jak się [przyjmujesz to wszystko jest super - obiecują gruszki na wierzbie jakie to szkolenia Ci firma zapewni ;) rzeczywistość wygląda inaczej bo nikt na nic nie ma czasu , dadzą Ci zepsuty skaner , posadzą na starej kasie i pracuj , a jak się o coś spytasz to szkoda gadać ; oprócz kasy biegasz po całym sklepie i wykładasz towar w największym natężeniu ruchu ; to nie jest firma w której na szacunek zasłużysz sobie rzetelną pracą - co nie zrobisz to wszystko jest źle nawet gdybyś zapieprzał jak dzik , wykonujesz pracę za dwie lub trzy osoby , przez pierwsze trzy miesiące na rękę 1600 ; szukajcie pracy gdziekolwiek indziej byle nie tam

terezza
@Kala

Taka sama sytuacja w Zabrzu w byłym Simply. Jak najdalej od tego miejsca, zresztą kierownik, od niedawna nowy, dobiera sobie teraz pracowników, czyt. znajomych, tych co mu nie pasują zwalnia, łaskawie na porozumienie stron, nawet ochroniarz to podobno znajomy. Warto też zwracac uwagę na terminy przydatności. Porażka

Xyz

Po dłuższym czasie odwiedziłam dziś sklep na 3 stawach, byłam zawiedziona. Od lat robię zakupy w Carrefourze i mimo mniejszego asortymentu jest tam czysto i przyjemnie i towary poukładane jak trzeba. W Auchan jest niechlujnie i brudne podłogi, kilkakrotnie buty mi się przyklejaly. Na koniec jeszcze niemiła pani kasjerka (jakaś nerwowa, w okularach, chyba po 50tce, trochę grubsza, włosy lekko rozowawe). Ogólnie wrażenie z zakupów negatywne. Zdecydowanie wolę CH Dąbrówka, gdzie zarówno robienie zakupów jak i kontakt przy kasie bardzo sympatyczny.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Jaro

Auchan Katowice Załęże, koszyki i wózki w sklepie notorycznie są brudne, wręcz oblepione i klejące się od brudu. Na zwrócenie na to uwagi w punkcie obsługi klienta usłyszałem chamską odpowiedź, cyt. "Koszyki są regularnie myte a to już nie nasza wina, że tak szybko się brudzą. Jakoś sanepid nam sklepu nie zamknął więc przybrudzone nieco koszyki po całym dniu to chyba nie problem. Jak panu coś nie pasuje i boi się że sobie rączki pobrudzi to niech sobie rękawiczki nosi" Kilka razy byłem świadkiem, jak zwrócony w punkcie reklamacyjnym ewidentnie niedziałający towar był odnoszony przez pracowników sklepu na regały. Inna dziwna sytuacja to odmowa wymiany przepalonej na nową przepalonej żarówki ledowej na nową po mimo iż nie minął jeszcze 24-miesięczny w którym można skorzystać z rękojmi bądź gwarancji a identyczne żarówki były dostępne na sklepie. Babka z punktu reklamacyjnego uparcie twierdziła, że skoro minęło 14 miesięcy od zakupu musi nim mi zwrócą pieniądze trafić w ramach gwarancji producenta do serwisu fabrycznego. Tyle tylko, że do towaru nie było załączonej jakiejkolwiek karty gwarancyjnej od producenta. Gdy poprosiłem o podanie podstawy prawnej na jakiej opiera ona odmowę wymiany towaru na sprawny wolny od wad usłyszałem: "niczego nie muszę przedstawiać , takie ma zasady producent, że po roku musi towar trafić najpierw do ich serwisu". Tyle, że nie kupowałem od producenta a w markecie Auchan czyli z nimi zawarłem umowę kupna sprzedaży. Po tym jak pracownica odmówiła mi podania przyczyny odmowy wymiany towaru lub zwrotu gotówki zażądałem aby poprosiła swojego zwierzchnika. Jedyne co usłyszałem to, że mam się nie kłócić bo i tak nic nie załatwię, oczywiście nikogo z kierownictwa nie zawołała, dodatkowo usłyszałem "przeszkadza mi pan w pracy, jak nie da mi spokoju to zawołam ochronę aby pana w wyprowadzili". Po tym poszedłem zgłosić zaistniały incydent w punkcie obsługi klienta gdzie również nic nie wskórałem i nie podano mi podstawy prawnej na jakiej odmówiono mi skorzystania z rękojmi. Ponownie zażądałem zawołania kogoś kompetentnego z kierownictwa sklepu, moja prośba została zwyczajnie zignorowana.

Pech
@Jaro

Po pierwsze żadne przepisy nie mówią ze z tytułu rękojmi trzeba ad razu zwrócić pieniądze lub wymieniać na nowy towar (każdy by się tak reklamował towar),najpierw musi tracić na reklamacje a po drugie nie mógł pan widzieć ze towar wraca na półki od razu ponieważ pracownik na koniec dnia sie z towaru rozlicza!

Basia
@Jaro

Ale bzdury Pan pisze!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Aga

Sklep Ok trudno czasem o ceny dobre pod produktem Dział mięso fajnie pomoże szkoda że nie ma na mielonym produktu za 2.5 tani trochę do spaghetti za 5 zeta opłaciło się ogólnie polecam

Henryk

Niektórzy to chyba tylko najlepiej potrafią narzekać!! Idealnie nie jest nigdzie bo niestety wydajność jest kiepska

Zuzanna

@nba, jesteś pracownikiem firmy? Uważasz, że pracownicy są zestresowani? Jak myślisz co może być tego powodem? Proszę, żeby wypowiedzieli się też inni pracownicy Auchan, którzy odwiedzają to forum. Jaką macie opinię o pracodawcy? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Polecilibyście tą firmę innym osobom poszukującym zatrudnienia?

nba

Okropnie brudne koszyki :-( Jak takie usyfione koszyki moga byc w sklepie sprzedajacym zywnosc! Pracownicy zestresowani jak kroliki. Na plus duzy wybor towarow.

Zuzanna

@Mercha, rozumiem że masz niezbyt dobre wspomnienia, ale czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić? Nadużywanie swojego stanowiska do wywierania presji na podwładnych jest niedopuszczalne. Nie napisałeś nic o warunkach pracy jakie zaproponował Ci pracodawca? Czy prócz wynagrodzenia mogłeś liczyć na inne dodatki typu premie czy solidny pakiet socjalny? Twoja szczegółowa opinia będzie bardzo ważna.

Zuzanna

@anonymous, Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Czemu masz takie zdanie? Co wpłynęło na Twoją opinię? Mógłbyś dodać kilka szczegółów dotyczących zatrudnienia, bonusów pozapłacowych takich jak pakiet socjalny, czy premie? Każda obiektywna i poparta argumentami opinia będzie bardzo przydatna.

Jest źle

Zuzanna

Interesuje mnie czy są obecnie rekrutowani pracownicy do Auchan, i jeśli tak, to na jakie stanowiska? Czy praca jest zmianowa, czy płacą za nadgodziny, premie za niedziele i święta? Może doda ktoś opinię do wątku, kto tam już pracuje i zna firmę od środka. Będę wdzięczna za każdą informację!

Egon74

Witam! Pragnę uprzedzić wszystkich klientów przed zakupami w tym sklepie. Artykuł,który chciałem kupić różnił się od tego w reklamie, a mianowicie zestaw akcesoriów do czyszczenia basenów za 39,99. W sklepie był to zestaw niekompletny (brakowało rączki),która widniała na wcześniej wspomnianej reklamie,a gdy zapytałem się pana z obsługi to powiedział że tylko takie dostaliśmy.Byłem zniesmaczony ale chciałem dokupić rączkę osobno-wtedy pan mi powiedział że takich rączek nie mają-pytanie więc dlaczego sprzedajecie niekompletne zestawy a w reklamach macie komplet???

Niki

Jak dobrze się pracuje to nikomu nie chce się pisać.

Zainteresowana

Bardzo zastanawiająca sytuacja, zupełny brak wpisów na forum. Jaki jest powód?

Zuzanna

@Rozczarowana, pracujesz jeszcze w Auchan Polska Katowice? Co powinno zmienić się w firmie, abyś lepiej ją oceniała? Widziałam, że w Katowicach poszukiwany jest między innymi manager handlowy. Firma oferuje także praktyki i staże dla uczniów, studentów i absolwentów - czy ktoś korzystał z takiej formy zatrudnienia i może coś napisać na ten temat?

Rozczarowana

Praca dla desperatów.Pensję niskie ,wymagania duże.Brak szacunku dla kompetentnych pracowników z wieloletnim stażem.To tylko tak w skrócie,bo moje nerwy siadają,kiedy mam pisać o tym (usunięte przez administratora)...

Fionka

Podobno na śląsku teraz jest b. dobra sytuacja http://slask-praca.pl na rynku pracy, ale na razie nie mogę znaleźć niczego w biurze i też się zastanawiam nad pracą dla tego sklepu. A jak oceniacie pracę na kasie? Ciężko jest?

Zuzanna

@Teodor chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dla osób szukających informacji na temat pracy w Auchan bardzo cenne będą merytoryczne opinie, które pokażą zarówno plusy jaki i minusy pracy w firmie. Trochę już o tym wspomniałeś w swojej wypowiedzi. Czy mógłbyś ją rozwinąć?

Maxtor

Interesuje mnie praca w Ochronie Auchan Katowice. W związku z czym chciałbym zapytać o zarobki na stanowisku początkującego pracownika ochrony (dodam, iż nie mam doświadczenia na tym stanowisku). Ciekawi mnie również atmosfera w pracy oraz system 8 czy 12 godzinny. Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska