ITG TRANSPORT sp. z o.o.

Opinie o ITG TRANSPORT sp. z o.o.

to chyba piszesz o innej firmie ponieważ w ITG TRANSPORT pracownicy otrzymują pensje na czas i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Byc moze kiedys firma miała problemy, z których wychodzi w błyskawicznym tempie. Pozdrawiam

pracowałam w tej firmie krotko na szczęście!!! bo jak sie szybko zorientowałam pracownicy w tej firmie nie otrzymują wynagrodzeń, kierowcy po kilka miesięcy czekają na swoje pieniądze a w biurze też duże opóźnienia z wypłatami. NIE POLECAM PRACY W ITG TRANSPORT!!!

Zostaw opinię o ITG TRANSPORT sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITG TRANSPORT sp. z o.o.