Titan-Lux Sp. zo.o.

Chełmek

Opinie o Titan-Lux Sp. zo.o.

bhnmj

@ Zniesmaczony no i wszytsko jest jasne. Czyli podsumowując - nie polecasz firmy, bo ludzie sie wykruszają, kasy jak twierdzisz płacą bardzo niewiele. Hmm czyli chyba nie ma zadnych plusów w takim razie neistety

Zniesmaczony

W sensie jeden robi na budowie(bo w biurach jest dużo) oni majo pod wykonawców.Chyba że zatrudnili kogosc ale do 3 miesiecy temu tak bylo.

Zniesmaczony

Porażka wielka jeden pracownik im tam zostal, i wielka firma hahah ani kasy wiecznie sciema

Zbychu

Przecie titan tyz nie ma majątku. Wynajmowane biura i pare budynków pobudowanych na kredyt rekami i kosztem innych którzy im to stawiali a piniędzy nie dostali

Sm

Cieżko na rynku to i są problemy! Płacą ? Płacą. Z opóźnieniem ale płacą. A ja 4 firmy które nie płaca, nie maja majątku itd.

JaN

No tak - dla pracowników Titan Lux to żadne zdziwienie :). W KRD nie ma "pozytywnych" wpisów.

JaN

Liczby mówia same za siebie. Zresztą w KRD Titan Lux tez widnieje i chyba każdy dążyłby do usunięcia takich wpisów, więc z pewnością coś jest na rzeczy bo to robi pewne ograniczenia w działalności.

JaN

Ponieważ niektóre negatywne wypowiedzi znikają z tego forum dlatego zacząłem szukać na własną rękę. Długo nie szukałem - wystarczy wpisać w wyszukiwarce "titan lux giełda długów" lub "titan lux długi" żeby zobaczyć, kilka długów tej firmy - od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. To chyba o czymś świadczy

maldini

POWTARZAM - CHCESZ POPAŚĆ W PROBLEMY FINANSOWE TO BUDUJ DLA TITAN LUX.

Wojtas

Budują?? To jakiś żart! Gdzie i dla kogo? Aktualnie raczej się powoli wyprzedają.

JA!

Nie wiem kto to tutaj pisze ale ja wiem, że jednak budują dalej. sam dla nich robię w krk i owszem mam przeterminowane płatnosci ale czesciwo dostaje kase i nie widze zagrozenia zeby mialo sie cos stac. wiem ze mieli powazne problemy przez jedna duza firme ale z tego co mi wiadomo to wychodza juz z dolka. nie jest tak zle.

Ja.....

Niby nikt nie chce, a jednak budują i to wciąż Ci sami podwykonawcy co tak narzekają! Hmmm

maldini

Właściciel firmy Titan Lux lub jego pracownicy piszą że płacą.Nie płacą i nikomu nie polecajcie firmy Titan lux.Ściemniacze i tyle.Wiem że już nikt nie chce im budować obiektów.

Piotr

"dużo pracy"???!!! Czy to ich usprawiedliwia, że podwykonawca przez klika miesięcy ma nie otrzymywać wynagrodzenia?! Ma finansować nieudaczników czy leni? Ciekawe czy jak kredyt weźmiesz i jednej raty przez kilka miesięcy nie zapłacisz to powie: "a ten to pewnie ma dużo pracy"??!! Co to za myślenie!! Titan-Lux nagminnie wykorzystuje swoich podwykonawców i zalega z płatnościami na duże (kilkunastotysięczne lub większe) kwoty nieraz przez prawie rok! Sam tak miałem i zrezygnowałem ze współpracy. Prace odebrane, protokoły podpisane bez zastrzeżeń a potem wielomiesięczne proszenie się o należne wynagrodzenie.

stan

Firma nagminnie opóźnia się z płatnościami. Oczekują kilkumiesięcznych terminów płatności na fakturze a jeszcze kolejne pół roku zalegają z płatnościami. Potem płacą w niskich ratach - ogólnie przetrzymują nieswoje pieniądze. Czyli de facto żeby dla nich pracować trzeba mieć pieniądze na co najmniej rok współpracy. Podwykonawcy finansują zarobek tej firmy a chyba nie na tym rzecz polega.

ja1

No pewnie, że nie ma co narzekać. Dwa lata temu ile było takich sytuacji, że praktycznie wszyscy nie płacili. Wszyscy. Titan też. Z tą różnicą, że płacił częściowo i choć w dłuższym czasie ale spłacił wszystko. Przynajmniej mi. złożyłem do niech oferte bo wiem że rozpocznac mają 2 inwestycje.

Hydraulik-krakow

Ja tez z nimi współpracowałem i zapłacili z opóźnieniem ale zapłacili wszystko. Co do złotówki. A mam 4 firmy z którymi teraz czas tracę na sady i ani pieniędzy ani nie ma z kim rozmawiać. W sumie to wole z takim Titanem robić bo w wiem ze zapłacą.

podwykonawca

Ja robię z nimi od 4 lat. Owszem, zdarzają się obsuwy w płatnościach ale koniec końców wypłacają wszystko! nawet z odsetkami.

Przyszły Pracownik.

Proszę o informację czy firma jest perspektywiczna,da się zarobić ,płacą na czas?Przymierzam się do pracy dla tej firmy. Każda rzetelna opinia na wagę złota,za którą dziękuję.

Kaśka

(usunięte przez administratora) Buduje jedno wielkie rozczarowanie a nie zadowolenie!!!!!!

eksodus1

mogę się z Panem jakoś skontaktować osobiscie, potrzebuję porady. (usunięte przez administratora)

oszukany

Tragedia. Nie polecam

eksodus

witam prosze o kontakt bo chcialbym nawiazac wspołprace a w/w firma. (usunięte przez administratora)

a do tego

Tak, ja byłem podwykonawcą, nie chcą płacić za dostarczony towar, masakra jakaś.

Pracodawca ten wiele obiecuje ale niestety nic z tego nie realizuje. Nie polecam ani pracownikom ani podwykonawca. Obiecuje prace w milej atmosferze a tym czasem jest to kraina króla (usunięte przez administratora) gdzie kazdy z "podwladnych" nie moze miec wlasnego zdania i jedynie co moze to usługiwac swojemu władcy. Jesli masz jakiekolwiek ambicje to albo sie ich pozbadz i daj soba manipulowac albo lepiej sie tam nie pokazuj. Podsumowujac na zewnatrz wszytko super, wewnatrz terror. ! Wylaczajac 2-go z wspolwlascicili ((usunięte przez administratora)) który umie traktowac innych jak równych sobie, a nie jak (usunięte przez administratora)-czyli śmieci Pozdrawiam

Zostaw opinię o Titan-Lux Sp. zo.o. - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Titan-Lux Sp. zo.o.