LPP SA -Copp Town

Opinie o LPP SA -Copp Town

lala

tu chyba literówka się moderatorom wkradła, bo LPP ma jeden ze sklepów o nazwie CROPP town, a nie copp town. Firma sama w sobie jest b. ciekawa, działają przecież międzynarodowo. Sam Cropp mnie osobiście nie zachęca.

aaaaa

LPP SA -Copp Town Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - dostateczna Atmosfera i ludzie -zależy od salonu i regionu ,,,,,ogółem wielki plus. Pensja zależna od wyniku salonu Centrala mimo że dość rozwinięta mało kompetentna

Zostaw opinię o LPP SA -Copp Town - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP SA -Copp Town