TopCan Arkadiusz Sawicki

Opinie o TopCan Arkadiusz Sawicki

gość

Nie o pracy lecz o samej "drukarni" Topcan ul. Śniadeckich - NAJGORSZA NA ŚWIECIE DRUKARNIA I OBSŁUGA, nie polecam nikomu, szkoda nerów, czasu i pieniędzy, nie potrafią kompletnie NIC zrobić tak jak powinni,obsługa tragiczna, PANI ANIA - najstarsza z załogi myśli że jak powie coś swoim poważnym tonem to jest kulturalna, w rzeczywistości ZERO kultury, robi wręcz na złość. Usłyszałem od niej, żeby wszystko przynosić w pdf bo oni nie umieją z innych drukować (dla jasności przyniosłem wroda - wydrukowany okropnie bardzo źle i z jakimiś dodatkowymi znaczkami - to już chyba trzeba chcieć żeby taki prosty wydruk zepsuć). Coraz to nowi pracownicy, mam wrażenie coraz głupsi. Byłem tam NIESTETY 100 razy i za każdym jednym razem były błędy, nerwy, potwarzania i pomyłki. Któregoś razu kolega wysłał zlecenie zrobienia 10 pieczątek - 9 na 10 było BARDZO źle, pomieszane pomylone numerki. Naprawdę nie wierzę, że można tak tragicznie wykonywać swoją tak łatwą pracę. NIE POLECAM !! Zamknąłbym tę drukarnię.

Paweł
@gość 09.03.2017 10:31

Chętnie wysłuchałbym Pańskich zastrzeżeń osobiście. Byc może podczas tej rozmowy moglibyśmy wyjaśnić opisane wyżej zajście. Tak na marginesie wpis nie dotyczy tej firmy ale adres się zgadza.

A

No dziękuję Ci Milczek w takim razie, bo to co mówisz jest dość cenne faktycznie, brzmi dobrze, aczkolwiek powiem Ci, że warto przeglądać ich oferty, bo czasami mają ekstra fuchy do wzięcia, na pewno Ci się spodoba

Zostaw opinię o TopCan Arkadiusz Sawicki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TopCan Arkadiusz Sawicki