Opinie o Annbau Andrzej Drączkowski w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Annbau Andrzej Drączkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Annbau Andrzej Drączkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Annbau Andrzej Drączkowski w Rumia

Jakie są warunki zatrudnienia w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał Łódź Nowy wpis

Tej firmy już nie ma ,przeczytaj wpisy ,właściciel jest winny (usunięte przez administratora) kasy byłym pracownikom

Tomasz

Witam wszystkich zainteresowanych. W dniu 12.03.2021 wygrałem przed sądem sprawę z ANNBAU Sp. z o.o. o wypłatę zaległego wynagrodzenia. Czeka mnie teraz batalia ze ściągnięciem zasądzonych pieniędzy wraz z odsetkami. Pozdrawiam wszystkich Tomasz.

@Tomasz

Daj znać czy gdzieś go namierzyles. Ja niestety bezskutecznie. Komornik nie może go znaleźć. Wziął fikcyjny (?) rozwód i gdzieś się ukrywa.

@Tomasz

Gratulacje ,ja niestety nie mam takiej możliwości,bo pracowałem na umowę zlecenie

@Tomasz

Panie Tomaszu, czy udało sie panu wyegzekwować?

młody

Czy udało sie go namierzyć czy nadal sie ukrywa? Też komornik go nie może rzekomo namierzyć.

młody

Anna D. zmieniła nazwisko. Zgarneła kasę ze sprzedaży domu i nowy segment w Rumii. Trudno powiedzieć czy rozwód fikcyjny czy nie, ale kasa została u niej. Zresztą to ona była niby włascicielem firmy.

Michał z Łódzi Nowy wpis
@Tomasz

Obyś tylko odzyskał swoje pieniądze

też szukam Nowy wpis
@Michał z Łódzi

Ja mam od dawna sprawe u Komornika - Jolanta Godkowicz-Drzewińska, ale nic nie egzekwuje. Nawet adresu nie moze ustalić.

Ile jest zmian w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał z Łódzi

Człowieku tej firmy już nie ma od lat, są winni (usunięte przez administratora) kasy ludziom, którzy ciężko pracowali

Czy można liczyć w Annbau Andrzej Drączkowski na prywatną opiekę medyczną?

Michał z Łódzi

Tej firmy już nie ma od lat ,nie wypłacił zaległych wynagrodzeń nikomu,ci co pracowali na umowy o pracę sadza się o swoje pieniądze,inni tak jak ja miga zapomnieć, nie stać mnie na pozew cywilny

Firma Annbau Andrzej Drączkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Michał .S Łódź

Jaki czas oczekiwania,mimo problemów minęło parę miesięcy i nadal nie mam zaległego wynagrodzenia ,przypomnę, że pracowałem sumiennie i uczciwie

@Michał .S Łódź

I co? Zapłacił?

@Olaf

Nie mam żadnej odpowiedzi od pół roku

@Olaf

Do tej pory nie dostałem kasy,raczej wątpię, ponoć nawet komornik nic nie może zdziałać, lepszy cwaniak z tego pana

Jaka atmosfera jest między działami w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał z Łódzi

Tej firmy nie ma od lat ,nie wywiązała się z wypłat dla pracowników,

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał. S. ŁÓDŹ

Tej firmy już nie ma od roku do dzisiaj nie dostałem wynagrodzenia

Michał. S Łódz

Nie polecam podejmować jakiejkolwiek pracy,bez dostania umowy w dniu jej rozpoczęcia.Firma okazuje się nie jest słowna.. Zostałem (usunięte przez administratora) nie odpowiadają na SMS ani nie odbierają telefonów,sprawę muszę skierować do PIP,MAM świadków zdjęcia za cały okres mojej pracy,to wystarczy na zainteresowanie się ta firma

Annbau
@Michał. S Łódz

Dokumenty zostały do Pana wysłane - po ich podpisaniu nastąpi wypłata

@Annbau

Dzisiaj czyli 13,11,2019r mija miesiąc od odebrania przez państwa podpisanych przeze mnie dokumentów,stan konta nadal się nie zmienił,więc proszę nie pisać bzdur

Michał. S.
@Annbau

Minął rok a pieniędzy jak nie było tak nie ma

Czy zdarzają się nadgodziny w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał S Łódź

Człowieku tej firmy już nie ma,ja od roku czasu czekam na wypłatę

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Annbau Andrzej Drączkowski?

Michał S Łódź

Przecież tej firmy już nie ma,ja czekam na pieniądze 7 miesięcy, oprócz umowy zlecenia nic od firmy nie dostałem

xxx
@Michał S Łódź

Skąd takie pytanie. Ta firemka od dawna nie żyje. Zostawiła po sobie smród niezapłaconych zobowiązań.

Michał .S Łódź

Kiedy dostanę zaległe pieniądze z tamtego roku?Co z rozliczeniem PIT?

@Michał .S Łódź

Napisałem co zrobiłem aby odzyska zaległe wynagrodzenie ale szybko to skasowano, chociaż nie naruszała zasad forum. Sprawdż nieruchomość GDY1/00001592/1

@Olaf

Niestety nic się nie wyświetla pod tym adresem w necie

@Michał S Łódź

Bo to nie adres w necie tylko numer księgi wieczystej, nieruchomości którą niedawno sprzedał. https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl

podaje prawdziwy adres firmy ANNBAU Sp z.o.o. 84-240 REDA ul.DROGOWCOW 1

Jakub
@ja

Dzięki że podałeś aktualny adres, będę musiał podjechać i upomnieć się o zaległe pieniądze. Pozdrawiam

@Jakub

tylko musisz sie dobijac mocno bo prezes zamyka sie od srodka z zaslonietymi oknami i udaje ze go niema

Prezes już nie pracuje ,przeszedł podobno do DOSPELU

@Michał .S

Ale firme jeszcze ma i tam przesiaduje wiem o tym bo poprostu ktos go tam widuje

@Jakub

Proszę o konkrety - firma Panu nic nie zalega.

@ja

Ma teraz 2 firmy. Działalność gospodarcza i sp. z o.o. o tej samej nazwie. Zgadnij dlaczego.

Michał .S Łódź

Niestety mimo moich szczerych chęci,zrozumienia problemów firmy,nie jestem w stanie pojąć,jak można od pół roku nie zapłacić ciężko i uczciwie zarobionych pieniędzy

Michał S Łódź

Czy już ktoś coś wie,co z zaległym wykładami?

beda jak dwie niedziele palmowe do kupy sie zejda przeciez dla pseudo prezesa nikt nie potrzebuje pieniedzy najważniejsze zeby on mial

@ja

Czyli wszyscy pokrzywdzeni, powinni złożyć wspólny pozew do PIP i sądu pracy

@Michał S Łódź

Witam Ponoć pracownicy zgłosili do PIP i będzie miał kontrolę!!!. Jak się coś dowiem to napiszę.

@Michał S Łódź

Zaległe wynagrodzenie zostanie wypłacone. Inaczej nie dostałby Pan oficjalnej umowy zlecenia. Proszę jeszcze o cierpliwość.

@ja

Proszę się przedstawić. Proszę nie wypisywać bzdur.

@ANN

Cieszy mnie to bardzo,chciał bym tylko wiedzieć, czy to nastąpi jeszcze przed świętami

@Michał .S

no wlasnie tez jestem ciekaw kiedy to nastapi chociaz bardzo watpliwe by to nastapilo w tym roku

@ja

Myślę, że to też wina ,nie samego prezesa,tylko też zleceniodawców, którzy pewnie też nie płacą w terminie i zmieniają projekty w czasie prac,co wiąże się z dodatkowymi kosztami

@ANN

Brak odpowiedzi jest równoznaczne z przyznaniem się do tego,że nie będzie pieniędzy przed świętami,minie parę miesięcy,czy wy tam nie rozumiecie ludzi,dla których te pieniądze są być lub nie być, odniosłem koszty oprócz uczciwej pracy,która wykonałem, jestem zbyt biedny aby sponsorowac,trzeba było od razu mówić, że wypłaty nie będzie w terminie

@ANN

Mija pół roku i pieniędzy jak nie było tak nie ma,cierpliwość się kończy,czy mam iść do sądu, co zwiększy koszty dla firmy?

Michał S Łódź

Czy ktoś wie co z zaległymi wypłatami?

ja tez
@Michał S Łódź

Ja tez miałem ten problem. Odzyskałem tylko dlatego ze szybko podałem do sądu i przestraszył się. Ale wiem że miał niejedną windykację komorniczą i potrafi unikać płatności.

@ja tez

Ja niestety mam tylko umowę zlecenie,to nie podlega pod sąd pracy,tylko cywilny pozew więc jestem w kropce

Michał S Łódź

Czy ktoś coś wie co w sprawie zaległych płatności, dla pracowników na umowy zlecenia?

Michał S Łódź

Widzę, że do końca roku zaległych pieniędzy też nie będzie?

Czy w Annbau Andrzej Drączkowski są paczki/bony świąteczne?

Michał .S Łódź

Człowieku ludzie mają zaległe poboru,a Ty o paczki pytasz

Sasza

Witam Ja też pracowałem w tej firmie jako monter wentylacji. Na budowie ciągle brakowało materiału i pieniędzy na wypłatę. Dopiero zejście z budowy pracowników doprowadziło do wypłacenia zaległych pensji ale nie w całości, dostaliśmy tylko część wynagrodzenia. Po prostu zostaliśmy (usunięte przez administratora) Jedyną osobą która interesowała się firmą i pracownikami był pan Tomek szef na produkcji w Redzie.

@Sasza

Szkoda tylko ,że pan Tomek nie powiedział tego jasno,że kasy nie będzie bo nie ma,tak to wyszło, że sposorowalem firmę przez miesiąc, wydając własną kasę na dojazdy jedzenie i parcie ciuchów, nie wiem co teraz mam zrobić z tym fantem

Damian
@Sasza

Możesz napisać jak długo tam pracowałeś i jakiego rodzaju miałeś podpisaną umowę. Zlecenie, czy na czas określony? Będę wdzięczny za informacje.

@Damian

Pracowałem w zastępstwie,coś mnie tknęło i pracowałem tylko miesiąc, na umowę zlecenie, niestety dałem się wkręcić jak idiotą,wydałem kasę na dojazdy jedzenie pranie ciuchów oczywiście swoich,więc sponsoring mnie się udał

@Sasza

Pana sytuacja jest identyczna jak Patryka - niech Pan sobie dobrze przypomni fakty. Za szkalowanie sprawa może trafić na drogę prawną. Firma nic Panu nie zalega.

Patryk G.

Pracowałem w tej firmie i bardzo tego żałuję. Do dnia dzisiejszego pan Andrzej Drączkowski nie wypłacił mi ciężko zarobionych pieniędzy. Jak przyjechałem do biura w Redzie i stanowczo upomniałem się o pieniądze, to kazał mi opuścić teren firmy i straszył policją. Pracowało ze mną kilku kolegów z UKRAINY oni też odeszli z kwitkiem. (usunięte przez administratora) !!!!!! Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników.

@Patryk G.

co do pieniedzy to z panem Draczkowskim bedzie ciezko on wszystkim swoim bylym pracownikom wisi pieniadze

@ja

Proszę nie pisać kłamstw, że firma zalega wszystkim byłym pracownikom. Doskonale Pan wie, że premię mieliście otrzymać za większą wydajność. Sam Pan w rozmowie powiedział, że mogliście ze 20% wydajniej pracować. Krótka pamięć? O tym, że firma poszła Panu na rękę zapomniał Pan. Czy o innych faktach mam też napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Annbau Andrzej Drączkowski - Rumia

• Jak się pracuje w Annbau Andrzej Drączkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Annbau Andrzej Drączkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Annbau Andrzej Drączkowski
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wąska 8
    84-230 Rumia