Mebellux mirosława stanik

Oświęcim

Opinie o Mebellux mirosława stanik

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Były Pracownikrozumiem, że miło wspominasz pracę w firmie. A co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez pracodawcę?

Były Pracownik

Pracowałem tam kilka lat. Muszę przyznać, że bardzo sobie cenię atmosferę, która tam panowała. Rzadko można spotkać się z tak zżytą i zgraną ekipę. Polecam wszystkim.

Zadowolony klient

W tamtym tygodniu kupowałem tam meble, i jestem bardzo zadowolony. Miałem problem z wyborem nowego narożnika. Jakaś Pani z salonu poświęciła mi ponad półgodziny i pomogła w wyborze narożnika. Doradziła mi też co do tkanin na obicie i sposobach jak ją potem pielęgnować. Dlatego uważam że obsługa jest bardzo profesjonalna

Anka

Pracowałam tam 4 lata i jeśli chodzi o moje odczucia to wspominam ten okres całkiem dobrze. Co do wpisów o złej atmosferze, to nie wiem jakie doświadczenia mieli inni i sąd u nich taka niechęć, ale ja osobiście uważam że atmosfera była całkiem niezła.

ax
użytkownik zarejestrowany

do ax' myslalaem, ze jakies małe chociaż bedą nie mowie, że co miesiac ale zawsze to lepiej motywuje pracownika

do ax

Dokładnie do pomówienia z właścicielką... na słowo premia wybucha śmiechem

robol

mam propozycjie pracy jakie sa umowy na start stawka godzinowa czy akort godziny pracy i ogolnie na czym polega praca w salonie

szczesliwy pracownik

Witam. Pisac o tej firmie mozna by bylo wiele... niskie zarobki, brak jakiej kolwiek premii. Nie miła i nie profesjonalna obsluga (jeden na drugiego donosi). A marża.. niech kazdy oceni to w swoim zakresie. Na sklep przychodzi naroznik od producenta w cenie 900 zł brutto. Na sklepie cena juz owego naroznika wzrasta do 2500. Wiec marza w wysokosci 1600 czy to duzo czy to malo pozostawiam wlasnej ocenie....

jola

maz ma propozycjie pracy w salonie prosze o rzetelne opinie jak wyglada sprawa umow i zarobkow

były pracownik

nikomu nie polecam pracy w tym salonie, pensje na skandalicznym poziomie, obiecują premie, których nigdy się nie dostaje a narobić się trzeba jak wół. Nawet ubrania roboczego ani żadnych rękawic się nie dostaje a wszystko trzeba w rękach nosić bo na sprzęt też nie mają, a autami wypasionymi jeżdżą. atmosfera koszmarna. Właściciele traktują ludzi jak najgorszych, nie liczą się wogóle z drugim człowiekiem.

x

prosze o opinie powarzna mam propozycjie pracy w mebel lux

klientka

Fatalny salon. Naganna obsługa, która potrafi kłocić się o klienta nawet przy nim stawiając go w niezręcznej sytuacji. Nie polecam!

Ja tam pracowałem przez prawie 2 lata. Praca jak praca, ale ogólnie to ten okres wspominam całkiem miło.

ZOCHA

Fatalny salon nie polecam.!!!!!!!!!!

były pracownik

koszmarna atmosfera, [usunięte przez moderatora] pensje skandalicznie niskie. nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Mebellux mirosława stanik - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebellux mirosława stanik