Wine4You Sp.z o.o.

Piaseczno

Opinie o Wine4You Sp.z o.o.

engel

a dlaczego, jakieś konkrety napiszesz? tutaj jest prestiż, w końcu zakładał firmę doradca przy kancelarii Prezydenta RP więc to wyższa półka i renoma

CanWe

Bardzo odradzam. Omijajcie z daleka.

w4y

Anonim jest Zerem chłopczyku czy dziewczynko szkoda czasu znajdź sobie prace najlepiej z perspektywą taką 8- 16 za 1700 w porywach i wtedy bedzie więcej czasu na pisanie na forach

desperado

A mnie sie tam dobrze pracuje... ;-) JC jest wporządku i jak ktoś robi swoje to praca jak najbardziej wporządku...

anonim,

zgadzam sie w stu procentach moj maz pracuje w wine 4you jest kłębkiem nerwów, ciągle żyje pracą przytacza afery a awantury które się tam dzieją, dramat

A dlaczego wszyscy chowacie się za \"anonimem\"... ??? Nikt nie ma odwagi napisać normalnie...?????????????????????????????????

Zostaw opinię o Wine4You Sp.z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wine4You Sp.z o.o.