Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza

Opinie o Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza : solidna, profesjonalna, rozwojowa ale także stresująca i wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoką Atmosfera sympatyczna; ludzie tam pracujący są specjalistami Od jakiej stawki można negocjować pensję? Tylko od zrealizowanej sprzedaży Najbardziej podobało mi się w Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza - samodzielność Najbardziej nie podobało mi się w Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza - uzależnienie od koniunktury na rynku

Zostaw opinię o Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciej Michalski - własna działalność gospodarcza