IVT Polska Sp. z o.o.

Opinie o IVT Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Inspekcja musi tam wjechać do zakrzewa

Opinia

W zarzewie non stop spuzniaja sie do pracy z kornika kierownik tego nie widzi co to za kierownik

TakNie
 Opinia

Nie wymazuj. Tego co jest ważne. Nagranie pójdzie tak do prezesa

Opinia

Panie(usunięte przez administratora) czy Pan jest poważny jak tak to prosze sie poważne zachowywać bo to nie sa przelewki wiem ze pan pracuje 20lat ze pan ma plecy ale w inspekcji i zamobig nie wiem czy pan ma plecy prosze to wzasc pod. UWagę

Pracownik aktualny
 Opinia

Dyrektor wie a nic nie robi w tym kierunku

Pracownik aktualnyon
 Opinia

Dyrektor powinien dawno wyzucic kierownika od bialego auta szkoda na niego pieniedzy lepiej dac ludzia na produkcji a nie takiemu kierownikow co mobing robi w pracy

Aleksandra
 Opinia

Firma IVT od ponad 20 lat działa na rynku Polskim, ale także poza granicami kraju. Długi czas funkcjonowania sprawia, że firma wydaje się wiarygodnym i dobrym pracodawcą, czy się z tym zgadzacie? http://ivt.pl/aktualnosci/91,oferta-pracy Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko przedstawiciela handlowego, może ktoś z Was pracował wcześniej na tej pozycji i mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć? Warto aplikować?

TakNie
nowy
 Opinia

firma jak firma ale kierownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do potęgi entej ,robi z firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sam wielki nygus .

Zostaw opinię o IVT Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IVT Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.