Adria Ruda śląska

Ruda Śląska

Opinie o Adria Ruda śląska

zniesmaczona

Restauracja ta nie popisuje sie niczym szczegolnym, ceny za wysokie, jedno wielkie zlodziejstwo, w trakcie uroczystosci weselnej 'zaginely' hektolitry naszego alkoholu ktory przywiexlismy wczesniej do lokalu. Starszy skrupulatnie liczyl butelki ktore ladowaly na stolach...Stwierdzono ze 'juz brakło'. Zenujace! Jedyny plus dla kucharzy za pokaz ! :) Ciekawe czy otrzymali pieniazki ktore dla nich przekazalismy wlasciecielowi...

Zostaw opinię o Adria Ruda śląska - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adria Ruda śląska