target

Krosno

Opinie o target

jan

ciekawe kiedy bedziemy na zasilkach dziwi mnie tylko dlaczego nasi ttl-owie nic nam niepowiedzą jak jest naprawde czlowiek moglby zaczac cos szukac oni tylko jezdza robią naloty i zawsze jest zle(oczywiscie nie wszyscy wiekszosc to normalni ludzie) zostaniemy na lodzie to kwestia czasu

nnnn

no to super znowu zasilacz ale mimo wszystko czemu niektorzy z ttl nie powiedza zebysmy uciekali z tej firmy tylko zastraszaja nas , kontroluja , najezdzaja czy oni niepotrafia byc normalni (mowa o niektorych) kazdy z nas jest człowiekiem i chce jakos zyc i pracowac a tu co lipa

Zostaw opinię o target - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie target