in post

Rybnik

Opinie o in post

nigdy_inpost_rybnik

czekam na paczke juz 3 tygodnie infolinia wysyła ponaglenia, kurier nie odbiera. Mają wszystko w dalekim poszanowaniu

klient

dziadostwo ,dziadostwo,dziadowso

Pavoukh

Totalna katastrofa Syf smród i totalna olewka NIE POLECAM!!!

Krystyna

Ja czekam na przesyłkę już od 15 12 podobno jest w Rybniku ale gdzie nie wiadomo telefonu w ogóle nie odbierają na dobrą opinię sobie nie zasługują

adi

Macie jakiś namiar na ten magazyn inpost w Rybniku

M

Nie wiecie gdzie można interweniować i wyrwać im niedostarczone paczki z gardła?

anna

a moja od 6 grudnia 2016r. od 8-mej rano. Zero kontaktu. Ani paczki ani pieniędzy. Dla mnie to taki Amper Gold pocztowy. Może czas sprawy pozgłaszać na policję?

Renata
@anna 19.12.2016 14:52

Jestem tego samego zdania. Moja idzie od 19.12. i zero - banda złodziei.

Grzegorz

Mam identyczną sytuację - paczka oczekuje w oddziale Rybnik od soboty - minął tydzień i zero jakiejkolwiek reakcji. Nawet Nadawca ma problem skontaktować się z nimi. Ma ktoś wogóle informacje gdzie jest magazyn InPost w Rybniku?? Na halach Silesi już ich nie ma, na Miarki tak samo... Parodia jakaś

Rafff

Również moja przesyłka zalega w oddziale w Rybniku juz 4 dni :/

Jolsien

Mam ten sam problem, moja paczka jest w oddziale w Rybniku od wtorku i zero kontaktu, numery tel nieaktywne. Ma ktoś jakieś namiary, żeby się czegokolwiek dowiedzieć.

meg
@Jolsien 16.12.2016 12:39

4 dni to i tak mało! Moja jest w Rybniku od 7 grudnia! Zero kontaktu, reklamacja przyjęta, paczka miała być dostarczona do 48 godzin i echo!

Mm

Mała przesylka z jednej strony rybnika na druga idzie juz tydzien!!! Brak kontaktu z oddzialem, telefony nieaktywne, infolinia niby zajeta niezaleznie kiedy sie dzwoni. Kpina a nie firma, Klienta maja gleboko w D..ie. Nie polecam uslug tej firmy!!!!!

Adi

Pracowałem w inpost Rybnik przy ul. Gliwickiej do dziś nie dostałem wypłaty za listopad i prawdopodobnie mam ją dostać w styczniu.. Oddział ma bardzo duże zaległości... Pomimo tego taki syf na magazynie że szok.

Marcik 87
@Adi 10.12.2016 12:21

Niech Pan mi powie czy w Rybniku na ul Gliwickiej jest ta ktoś od kogoś idzie się dowiedzieć o paczce która w jakiś niby odziale w Rybniku jest

Adi

W

Świetna sprawa ten Doręczyciel na terenie Gdańska lub Gdyni od zaraz! bo naprawdę mozna dorobić sobie całkiem spoko pieniądze, mam nadzieję przynajmniej że jest to dość proste, ale nie wiem w pełni tego

pracownik roku

Mi sie podobalo w InPoscie, pracowalemam jakis czas i sie zwolnilamem tylko dlatego ze moje dziecko bylo ponad pol roku nie ubezpieczone, non stop nowy rejen, kary za nic i bylamem oszukiwany na kilometrach. Polecam

byly pracownik

ja ci nie radze tam pracowac mnie zwolnili po 2 latach ciezkiej charowki i nawet nie moge dostac z urzedu pracy zasilku poniewaz mialam same umowy o dzielo odradzam prezes to swinia i nieprzyjemny typ [usunięte przez admina] jak moga za wszystko ci kare daja a jak nie dostarczysz w terminie makra to cie ochszania i kare wlepia a sam kierownik bierze makro i pali w domu zeby odzial nie dostal kary od dzialu bezpieczenstwa masakra ciesze sie ze juz u nich nie pracuje

Zostaw opinię o in post - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie in post