Opinie o In Post w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy In Post. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w In Post o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Post w Rybnik

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu In Post?

Kurier

W Rybniku w Inpost kierownikiem jest teraz Tomek M. z Fedexu który tak naprawdę z kurierką nie miał nic wspólnego w fedex cały czas sortował paczki w magazynie i chodził z papierosem za uchem, robi z siebie wielką gwiazdę, pręży się chodził po magazynie chwaląc się co on to nie zrobił a tak naprawdę sam niczego nie osiągnął cały czas ślizgał się na innych pracownikach i budował sobie niby pozycję obracając laski w biurze lecz poznali się na nim wszyscy w oddziale i wszyscy mieli go dość. Zobaczycie jak szybko rozłoży Inpost i jak szybko ludzie się na nim poznają.

Tomasz M
@Kurier

Witam z tej strony Tomasz M dzięki tobie dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy na swój temat. Na wstępie chciałbym ci bardzo za to podziękować Szanowny anonimie.Na początek,piszesz że nie mam doświadczenia w kurierce jeżeli 12 lat w branży w trzech różnych firmach na różnych stanowiskach To dla Ciebie mało to gratuluję. Ja zajmowałem różne stanowiska, poczynając od magazyniera przez kuriera,koordynatora serwisu kurierskiego, kierownika magazynu, oraz kierownika operacyjnego do spraw magazynu to dla ciebie mało to gratuluję Ciekawe jakie jest twoje doświadczenie w kurierce.Druga kwestia która Bardzo mnie ciekawi kolego anonimie to jakie laski w tym biurze obracałem. Widzę że zazdrościłeś mi kontaktów z niektórymi dziewczynami z biura, cóż może na ciebie nie chciały zwrócić uwagi. W koncukońcu kto lubi małego anonimowego hejtera. Trzecia kwestia skoro mieli mnie wszyscy dosyć to dlaczego pracowałem w Fedex 7 lat?? O inpost radzę się nie zamartwiać gdyż od trzech miesięcy notujemy coraz to lepsze wyniki no ale skąd Ty to możesz wiedzieć. W twojej wypowiedzi prawdą jest tylko to że chodziłem z papierosem za uchem. Widzę że bardzo mnie nie lubisz i zazdrościsz tego że pracuję InPost, skoro wszedłeś na tą stronę dodając niepochlebną opinię na mój temat gorąco pozdrawiam Tomasz M

FEDEX ZŁODZIEJE
@Kurier

Witam. Kurier z tej strony. Niestety, ale post napisany przez "Kurier" w kierunku Pana Tomasza, jest nie prawdą i ma na celu szargać Jego dobre imię. Generalnie tylko do takiego działania stać firmę FEDEX. Wymiana pracowników w firmie FEDEX na nowych jest na porządku dziennym. Połowa sama odchodzi, a drugą część osób się gnoi. Kierownictwo robi w CH... swoich własnych pracowników. Pracownikom, którzy pracują od kilku lat (pow. 3) nie podwyższa się pensji, choć jest to normą nawet w osiedlowych sklepikach spożywczych. Koordynatorzy chodzą na zwolnienia lekarskie wypisywane przez psychiatrów!! To samo tyczy przewoźników. Zastraszanie notami jest codziennie. Mobbing daleko posunięty i nie mający granic... Wracając do Pana Tomasza, jako nieliczny zauważył wszechobecną głupotę w firmie FEDEX. Pozdrawiam Pana Tomasza i życzę wielu sukcesów w prowadzeniu oddziału INPOST! ps. Wydaje mi się, że chyba PANI która dostała BANA na inpost sie wyżaliła hahaha jak zwykle dziecinada

@Kurier

Kierownik który teraz odszedł był taki sam!!!

Bebe Nowy wpis
@Tomasz M

Bardzo ładna odpowiedź. Czy możesz mi coś więcej powiedzieć na temat pracy przewoźnika w InPost? Chciałbym do Was dołączyć na kurierke, najlepiej paczkomaty. Będzie to mój pierwszy kontakt z kurierka i chciałbym wiedzieć jak najwięcej. Czy warto, jak wygląda praca, ile można zarobić i tym podobne. Pozdrawiam

Zofia Nowy wpis

Niektórzy pisali że coś tam się poprawiło z atmosferą po nowym kierowniku i brzmi to dobrze, bo atmosfera jest dla mnie ważna, ale mimo to zdziwiło mnie, że tu osoby pisały, że to praca tymczasowa, naprawdę nie ma ofert do stałej pracy?

Zofia Nowy wpis

Niektórzy pisali że coś tam się poprawiło z atmosferą po nowym kierowniku, ale mimo to zdziwiło mnie, że tu osoby pisały, że to praca tymczasowa, naprawdę nie ma ofert do stałej pracy? Jeśli są to na jakich stanowiskach jest się tymczasowo a na jakich na dłużej?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie In Post? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak w In Post wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Playboy

Jak chcesz awansować to musisz dać .....wiadomo co ????

Daw

Czy beda zwolnienia z sortowni w Wodzislawiu

@Daw

Jak zawsze. Tego typu prace, to prace tymczasowe niestety tylko w gorących okresach czyli święta...

Bob

Witam.Czy sa przyjecia na sortownie w Wodzislawiu.

As

Witam.Czy w zwiazku z przeniesieniem do Wodzislawia szykuja sie zwolnienia pracownikow.

Czy In Post zapewnia kartę multisportu?

Kartę mulitusport to chyba dla tych nierobów z biura i ESK którzy nic nie robią ....widać te szkolenia po 2godziny z kurierem żeby widzieć jak wygląda paczkomat czy obsługa zebry no śmiech na,sali i takie osoby są obsadzone które później mają doradzać nie dziękuje .Same sprzedawczyki jeden drugiego sprzedał by za marny grosz!!! Potrafią tylko paczki wciskać żeby tylko słupki się zgadzały ,statystyka była ok i premia dla nich za nic nie robienie .Wyslugiwanie się kurierami jakby pracowali 24h .Kurier to nie robot i tez ma swoje zycie prywatne!!!!l Nie polecam tego miejsca i kasa tez słaba.Atmosfera to beznadziejna a te laski o matko jedna zazdrosna o drugą ....jak był stary kierownik PR to przynajmniej się wymueniały w każdy dzień inna . A i teraz podobno przenoszą się na nowy oddział do Wodzisławia niby taka firma światową a kasy dla przewoźników brak WSTYD!!! Zatrudniają tylko więcej osób do biur bo na to kasa jest za nic nierobienie.Ogrzanie tyłka oglądanie netu i picie kawy bo na innych rzeczach się nie znają skoro nigdy nie pracowały takie osoby w takiej branży jak doświadczenia brak !

Mikołaj Mmmmm

Słyszałam, że odszedł tyran - znaczy kierownik i jest luźniej. Chciałam aplikować o pracę ale wiem, że też kierownik parę dziewczyn obrócił z tego oddziału i nie bardzo chciałam aby ktoś mnie usiłował bajerować...

@Mikołaj Mmmmm

Kiery?

Tomasz M rzekomo, no opinii z fedexu nie ma najlepszej, a przynajmniej ktoś mu niezłą opinie zrobił. Teraz kierownikiem w Rybniku jest Krzysztof P

Mikołaj

Jak to kiery ??? PR chyba nie trzeba nic dodawać ....

Milypan

Witam jak wygląda praca w insposcie? Pracowałem niedawno w innym mieście na rozładunku i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na rozładunku w Rybniku?

@Milypan

Jest luźniej jeśli pracujesz pod agencją, bo jeśli bezpośrednio pod inpostem, to pracujesz normalnie na pełny etat z tym że na podstawie umowy zlecenia. Najciężej jest w poniedziałki i wtorki, bo najwięcej paczek, a od środy luzy, no i nocki są najgorsze pod względem ilości paczek. Ilość raczej nie mniejsza niż 25 tys :P

As
@Anonim

Witam czy 12 listopada jest dniem wolnym czy pracuje sie normalnie

PatiZ

Zero szacunku do innych ze strony kierownika.

@PatiZ

Przemka?

Czy pracodawca In Post organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ex pracownik

Dla kary zarzddzajacej i wyszego szczebla pewnie tak , nie dla zwyklych pracownikow. Jak masz prawo jazdy to mozesz zostac kruierem , dadza ci urzadznie i mowia ze masz rozwozic paczki nie udzielajac zadnego przeszkolenia. Ja tylko rzucalem paczkami ale z tego co mi mowili i co zauwazylem kurierzy sa kryci , moga robic co im sie tylko podoba , czasem dla postraszenia daja im kary a kierownik je i tak potem anuluje. Na magazynie i ponoc w biurze szkoleie ci nie potrzebne , ludzie z biura i z magazynu naucza cie tego czego sami sie nauczyli metoda prob i bledow. Jak czlowiek jest bez ambicji to praca nie jest zla , placa na czas , stawka nie jest ani dobra ani tragiczna , wiekszosc ludzi jest spoko , chociaz "liderzy" to jest posmiewisko , jeden zatrzymal sie w rozwoju na przedszkolu i nie potrafi niczego poza jezdzeniem paleciakiem i graniem na telefonie zamiast pracowac i siedzeniem w kiblu a drugi niczego poza jezdzeniem paleciakiem i sprawdzaniem monitoringu. Mozna dostosowac godziny pracy do np szkoly czy zajmowania sie dzieckiem zeby popracowac bynajmniej te 4 , 6 godziny dziennie. Kilka miesiecy sie tam dalo popracowac ale potem trzeba bylo uciekac bo cisniecie na wszystko jest okropne a jedyne osoby ktorym cos sie tam chce to chyba koordynatorzy na magazynie. Praca dobra na troche jak nie ma innej , na pieniadzach nie oszukuja , jest elastycznie w godzinach wiec np na wakacje to jest dobra praca.

ex pracownik
@ex pracownik

"Rzucalem paczkami" to znaczy za rzucalem nimi z kraty na tasme bo paczkami rzucac nie wolno. Chociaz lider co siedzi na telefonie rzuca nimi(usunięte przez administratora) dla zabawy (usunięte przez administratora)i nikogo to nie ochodzi a jak czasem jakas paczka sie rozwali (usunięte przez administratora)to ja sie niesie do biurka i ja pakuja na nowo albo wysylaja z powrotem.

Zgadzam się z tym co zostało napisane powyżej. Pracownicy przeszkola nowego pracownika...A robić liderom to zdecydowanie się nie chce, kordynatorzy muszą ogarniać wszystko. Atmosfera w pracy 1/6. Pozdrawiam i odradzam ;)

Nowypracowanik

Przez jaką agencje Pan pracował ? Opłaca się w ogóle studenta podjąć tą prace czy odradza Pan ? Pozdrawiam

Od tego roku Inpost umożliwił swoim pracownikom zdobycie nowych uprawnień, wysyłając na koszt firmy na kurs wózka widłowego

Od 2020 r Inpost w oddziale w Rybniku podnosi kompetencje swoich pracowników na dziale sortowni wysyłając ich na kurs wózków widłowych

Nie xd

Januszerka jak ich mało. Magazynierów zatrudniają na niejasnych warunkach tj umowa zlecenia, którą masz traktować jak o pracę, (usunięte przez administratora) atmosfeta wśród współpracowników pozostawia wiele do życzenia, wynagrodzenie do 20 tego każdego miesiąca :p czyli czekasz zawsze miesiąc i 20 dni na swoje pieniądze :p kpina, zgłaszac do pipu i us moze sie za nich wezmą

Kinia

Jak wygląda tu zaplecze socjalne?

@Kinia

W oddziale w Rybniku, dostatecznie :P choć koordynator bardzo zachowując sterylność pomieszczeń co oczywiście jest wielkim plusem

Witam. Pojawiła się oferta pracy "Specjalista ds. Administracyjnych." Niestety nie ma informacji na temat wynagrodzenia, czy to praca biurowa, czy może bardziej magazynowa? Po jakim czasie uzyskuje się umowę na stałe? No i oczywiście nie podano żadnego telefonu kontaktowego by można było dowiedzieć się szczególów oferty. Będę wdzięczna za opinię i krótką charakterystykę tego stanowiska pracy. Pzdr.

Nigdy w życiu (usunięte przez administratora) ciągła gonitwa bez przerwy a na koniec kiedy rzuciłem tym wszystkim nie wypłacili mi wynagrodzenia do dnia dzisiejszego. Z resztą ciągle ogłoszenia o pracę na olx mówią same z siebie... Dziękuje nigdy więcej, stanowczo odradzam !

@były pracownik

Głupoty wypisujesz człowieku. Inpost nowych pracowników zatrudnia na podstawie umowy zlecenia i wynagrodzenie wypłaca na podstawie przepracowanych Twoich godzin, które musisz podpisać do 5 dnia każdego miesiąca, bo wypłata zawsze była 20 tego (masz to w umowie).

Czy w firmie In Post są regularne szkolenia pracownicze?

InPost Rybnik

Tak, szkolenia są przeprowadzane na bieżąco

Qwerty

Witam, Jakie wynagrodzenie jest na początku na stanowisku koordynatora zespołu serwisu kurierskiego?

Nerowowo, przyjaznej atmosfery nie tam co szukać, pracownicy sprzedali by każdego za parę groszy

Zofia
@Anonim

Pracujesz w In Post w Rybniku? Przy obsłudze klienta? Warunki są takie same, jak w innych miastach? Czyli praca zmianowa, umowa o pracę, premie itp? Możesz potwierdzić?

Zostaw merytoryczną opinię o In Post - Rybnik

• Jak się pracuje w In Post?

Zobacz opinie na temat firmy In Post tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Post?

In Post