AVANS POŁUDNIE- Centrum dystrybucyjne

Zabrze

Opinie o AVANS POŁUDNIE- Centrum dystrybucyjne

już po

Po 3,5 roku pracy mogę stwierdzić, że praca jest dobra dla początkujących, szukających doświadczenia. Po tym okresie możesz śmiało startować do innych firm szanujących pracownika. Czasami zastanawiałem się czy na "górze" wiedzą co dzieje się poniżej kierownika sklepu-sam syf. Pełna prywata. Firma nie ma zamiaru motywować pracowników. Dostajesz podstawę, im większy sklep tym więcej, ale max 1800 brutto. System premiowy rewela - wyprujesz żyły to dostaniesz max 400 brutto. Około roku temu zmienili system premiowania - wcześniej uznaniówka od kierownika - do 900 netto, (warunkiem zrobienie planu). A tak podsumowując to idżcie do Madia Markt bo przynależnej płacą lepiej i pakiet opieki zdrowotnej dostaniecie.

Zostaw opinię o AVANS POŁUDNIE- Centrum dystrybucyjne - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVANS POŁUDNIE- Centrum dystrybucyjne