Esppol Sp. akcyjna

Opinie o Esppol Sp. akcyjna

m,,ó

wiadomo @fis, rozmowy rekrutacyjne nigdy do łątwych i przyjemnyhc nie należą, no chyba że ktoś ma wrodzony talent, żeby się świetnie sprzedać, to wtedy taka osoba czuje się jak ryba w wodzie hehe :)

cormo7

Co ty chłopie za farmazony tutaj siejesz. Pracowałem w esppol w Gdańsku i było wszystko jak powinno być.Kasa,serwis,godziny pracy. Znajdź lepszą firmę w tym naszy kraju na dzień dzisiejszy. Największy problem to tylko starzy kierowcy którym nie chciało się jeżdzić i buntowali innych żeby się nie wychylali.

OLO

Dyrekcja-ludzie z lasu-Kampinos,Puszcza Białowiska,Beskid-"WARSZWIACY"--- MIANUJĄ SIĘ "FACHOWCAMI"

Zostaw opinię o Esppol Sp. akcyjna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esppol Sp. akcyjna