incoga sp zoo Lublin

Lublin

Opinie o incoga sp zoo Lublin

Marta

@haha, a o jakim stanowisku mówisz? Widziałeś jakieś aktualne ogłoszenia? Jeżeli tak, to daj znać , powyżej pisali zainteresowani kandydaci, niestety nikt nie odpisał na komentarze. Może na forum są obecni pracownicy zatrudnieni w incoga i napiszą jak obecnie wygląda zatrudnienie?

haha

No nie powinno się @kuuba. Na takim stanowisku to się prowizje zbija :D

Jean

Nie polecam nikomu tej firmy.

tytus

Wysyłałem moje CV już chyba z pięć razy , wiec raczej nikogo nie szukają, albo nei odpowiada im moje doświadzcenie. CZy oni zajmuja sie też handlem międzynarodowym, bo znalazłem takie informacje ale nigdzie nie mogę potwierdzić? a jeśli zajmują sie międzynarodówką to jak to wyglada i w jakich krajach? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Samara

O socjalu w tej firmie można zapomnieć . Stress na każdym kroku .

jq4
@Samara 31.12.2013 14:39
O socjalu w tej firmie można zapomnieć . Stress na każdym kroku .

stres na każdym kroku ... dobre :) chodzi o przychodzenie do pracy na 8 rano to ten element stresujący ??? Załamać się można na te wpisy naprawdę.

jq4

ja tu pracuje 5 lat i mnie jakoś nikt nie przemielił.....sa tacy co i 15+.... trzeba napisać za co się zostało przemielonym a nie pisać nic nie znaczące ogólniki.

tara

Potwierdzam firma - DNO.

Krótko pracowałam w tej spółce . Beznadziejna firma , totalny przemiał kadrowy . Dziś pracujesz - jutro nie . Frustracja i stres . Co 5 minut zmiana decyzji . Reasumując - nikomu nie polecam tej firmy .

nowy

możesz rozwinąć swoją opinię na temat incogi, zastanawiałem się nad pracą w tej firmie.

Jedno słowo : DRAMAT

Zostaw opinię o incoga sp zoo Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie incoga sp zoo Lublin