Opinie o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hollmuller Łódź Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hollmuller Łódź Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. w Łódź

były pracownik Nowy wpis

RENA jest w likwidacji od września 2014 roku. August Faller to firma, która jest drukarnią opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i tylko wynajmowała pomieszczenia od RENY, a teraz przy likwidacji zakupiła te budynki, tak więc Faller to zupełnie inna firma i inna branża. Rena istnieje już tylko w Wykrotach ale też chyba nie ma się najlepiej. Szkoda tego wszystkiego bo tak jak podkreślacie może słabo płacili ale atmosfera była dobra. Mam nadzieję tylko, że odzyskamy już niedługo to co się nam jeszcze należy. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym forum.

John Nowy wpis
@były pracownik

Pracowałem u nich przez m-c.17.12.2010 się zatrudniłem. Trafiłem na dni kiedy nie było brygadzisty a pracownicy traktowali mnie i moich kolegów jako nowych pracowników jak śmieci. Wyzywali. Tak się szkoli nowych pracowńików?? Uczyliśmy się spawania kabin galwanicznych. Po pewnym czasie zrezygnowałem. W Boshu traktowali mnie lepiej.

zzz Nowy wpis

szkoda

August Nowy wpis

Przechrzcili się na "August Faller sp z o.o." the same shit...

xxx

R.I.P - dla Reny

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hollmuller Łódź Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
bbbb

Strefa ekonomiczna rządzi się swoimi prawami. Jak nie wiesz to poczytaj o okresie bezpodatkowym i tyle. A co oni się mają przejmować klientami jak jeden oddział nie musi istnieć. TO normalne

bbbb

A co się miało stać? Niemcy nie chcą płacić podatków to rezygnują z oddziału w Łodzi i tyle.

bbbb

Nie wiem skąd słyszałeś o upadłości 2 lata temu. Firma jest w likwidacji aktualnie od 4 września oficjalnie. Tyle w temacie.

xxx

Dużo osób, które się tu wypowiadają chyba nie wiedzą co mówią albo rozsiewają plotki wyssane z palca bo o upadłości słyszałem już ponad 2 lata temu a firma do dziś istnieje:) Kiedyś tu pracowałem i jeśli chodzi o ludzi to naprawdę są w porządku a że są też fałszywi to jak w każdej firmie trzeba tylko na na takich uważać. Ja tam dobrze wspominam prace tam może zarobki nie były powalające ale atmosfera była fajna.

bbbb

Jakie mają być informacje? Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie warto się już interesować tą firmą, bo jej po prostu już prawie nie ma.

bbbbbb

Zgadza się.

aaaaa

bbbb ma racje trzeba spojrzec w oczy szeroko Pan Kosikowski otwiera firme i jakos podwyzki w renie sie znalazły a w włodzi lipa takie sa realija w łodzi zakład trzeba zamknac

aaaaa

bbbb ma racje trzeba spojrzec w oczy szeroko Pan (usunięte przez administratora)otwiera firme i jakos podwyzki w renie sie znalazły a w włodzi lipa takie sa realija w łodzi zakład trzeba zamknac

bbbbbb

A jak mają być operatorzy skoro firma oferuje 1600 zł na takie stanowisko? No ludzie, zastanówcie się. Trzeba pomyśleć czasem, że ludzie też chcą jakoś żyć, a jeżeli firma nie dość, że nie płaci w terminie od 3 miesięcy to oferuje psi grosz, a w każdej innej mniejszej czy większej firmie oferuje się naprawdę sensowne pieniądze na tym stanowisku. Żal tylko elektryków, którzy jeszcze po ewentualnym przejęciu mogliby coś zarobić na ten zakład. Ale cóż..

aaaaa

nic z tego nie bedzie fisher nas nie przejmnie bo nie ma operatorów i pracowników na maszynach, sa sami z montazu którzy sie ucza

robertos carllo

Jest oficjalna cenzura na rene jak pisalismy o esztalu, papkinie i szramie to zaczeli wpisy usówac . Co ciekawe zaden z nich w renie nie pracuje a cenzura pilnuje cnoty reni. Podobno fisher ma to przejac

pracownik-X

do "anonim - 2014-07-07 13:16:48" dostałaś swoją zasłużoną pensję-wynagrodzenie, przecież zasługujesz na nią...

pracownik-X

..."Może ktoś słyszał o jakiś przeciekach, plotkach ilu może być takich inwestorów zainteresowanych przejęciem zakładu. a jeśli wy mielibyście okazję coś pozmieniać to co by to było ? Pewnie jakieś nowe zasady, ciekawi mnie co byście zaproponowali."... to od panipana anonim, proponuje kasacje stanowisk na gorze (kadra zarządzająca). A za pomysł co bym zmienił żeby utrzymać cię na stołku dostane bon do biedronki?

pracownik-X

Mhmmm, to dziwne, jeszcze dzisiaj o 09:00 mój wczorajszy wpis był widoczny !!! Nie wiem jakim cudem teraz go nie ma,przecież Beny skomentował mój wpis "Dobrze gada, polać mu :p ", a teraz wygląda to tak, że Beny odpowiedział na inny wpis tzn. "Może będzie tak, że przejmie nas inwestor" Czy ktoś to inwigiluje, czy może mi ktoś to wyjaśnić, dlaczego administrator usunął mój wpis skoro nie było wulgaryzmów, kim jest Nim administrator ?

beny

Dobrze gada, polać mu :p

beny

Może będzie tak, że przejmie nas inwestor. Na razie nikt nic nie mówi, martwa cisza, która wku*wia strasznie,

Zostaw merytoryczną opinię o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. - Łódź

Hollmuller Łódź Sp. z o.o.