Hollmuller Łódź Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Hollmuller Łódź Sp. z o.o.

były pracownik

RENA jest w likwidacji od września 2014 roku. August Faller to firma, która jest drukarnią opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i tylko wynajmowała pomieszczenia od RENY, a teraz przy likwidacji zakupiła te budynki, tak więc Faller to zupełnie inna firma i inna branża. Rena istnieje już tylko w Wykrotach ale też chyba nie ma się najlepiej. Szkoda tego wszystkiego bo tak jak podkreślacie może słabo płacili ale atmosfera była dobra. Mam nadzieję tylko, że odzyskamy już niedługo to co się nam jeszcze należy. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym forum.

August

Przechrzcili się na "August Faller sp z o.o." the same shit...

xxx

R.I.P - dla Reny

bbbb

Strefa ekonomiczna rządzi się swoimi prawami. Jak nie wiesz to poczytaj o okresie bezpodatkowym i tyle. A co oni się mają przejmować klientami jak jeden oddział nie musi istnieć. TO normalne

bbbb

A co się miało stać? Niemcy nie chcą płacić podatków to rezygnują z oddziału w Łodzi i tyle.

bbbb

Nie wiem skąd słyszałeś o upadłości 2 lata temu. Firma jest w likwidacji aktualnie od 4 września oficjalnie. Tyle w temacie.

xxx

Dużo osób, które się tu wypowiadają chyba nie wiedzą co mówią albo rozsiewają plotki wyssane z palca bo o upadłości słyszałem już ponad 2 lata temu a firma do dziś istnieje:) Kiedyś tu pracowałem i jeśli chodzi o ludzi to naprawdę są w porządku a że są też fałszywi to jak w każdej firmie trzeba tylko na na takich uważać. Ja tam dobrze wspominam prace tam może zarobki nie były powalające ale atmosfera była fajna.

bbbb

Jakie mają być informacje? Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie warto się już interesować tą firmą, bo jej po prostu już prawie nie ma.

bbbbbb

Zgadza się.

aaaaa

bbbb ma racje trzeba spojrzec w oczy szeroko Pan Kosikowski otwiera firme i jakos podwyzki w renie sie znalazły a w włodzi lipa takie sa realija w łodzi zakład trzeba zamknac

aaaaa

bbbb ma racje trzeba spojrzec w oczy szeroko Pan ( usunięte przez administratora )otwiera firme i jakos podwyzki w renie sie znalazły a w włodzi lipa takie sa realija w łodzi zakład trzeba zamknac

bbbbbb

A jak mają być operatorzy skoro firma oferuje 1600 zł na takie stanowisko? No ludzie, zastanówcie się. Trzeba pomyśleć czasem, że ludzie też chcą jakoś żyć, a jeżeli firma nie dość, że nie płaci w terminie od 3 miesięcy to oferuje psi grosz, a w każdej innej mniejszej czy większej firmie oferuje się naprawdę sensowne pieniądze na tym stanowisku. Żal tylko elektryków, którzy jeszcze po ewentualnym przejęciu mogliby coś zarobić na ten zakład. Ale cóż..

aaaaa

nic z tego nie bedzie fisher nas nie przejmnie bo nie ma operatorów i pracowników na maszynach, sa sami z montazu którzy sie ucza

robertos carllo

Jest oficjalna cenzura na rene jak pisalismy o esztalu, papkinie i szramie to zaczeli wpisy usówac . Co ciekawe zaden z nich w renie nie pracuje a cenzura pilnuje cnoty reni. Podobno fisher ma to przejac

pracownik-X

do "anonim - 2014-07-07 13:16:48" dostałaś swoją zasłużoną pensję-wynagrodzenie, przecież zasługujesz na nią...

pracownik-X

..."Może ktoś słyszał o jakiś przeciekach, plotkach ilu może być takich inwestorów zainteresowanych przejęciem zakładu. a jeśli wy mielibyście okazję coś pozmieniać to co by to było ? Pewnie jakieś nowe zasady, ciekawi mnie co byście zaproponowali."... to od panipana anonim, proponuje kasacje stanowisk na gorze (kadra zarządzająca). A za pomysł co bym zmienił żeby utrzymać cię na stołku dostane bon do biedronki?

pracownik-X

Mhmmm, to dziwne, jeszcze dzisiaj o 09:00 mój wczorajszy wpis był widoczny !!! Nie wiem jakim cudem teraz go nie ma,przecież Beny skomentował mój wpis "Dobrze gada, polać mu :p ", a teraz wygląda to tak, że Beny odpowiedział na inny wpis tzn. "Może będzie tak, że przejmie nas inwestor" Czy ktoś to inwigiluje, czy może mi ktoś to wyjaśnić, dlaczego administrator usunął mój wpis skoro nie było wulgaryzmów, kim jest Nim administrator ?

Dobrze gada, polać mu :p

beny

Może będzie tak, że przejmie nas inwestor. Na razie nikt nic nie mówi, martwa cisza, która wku*wia strasznie,

beny

Generalnie od od dnia 30.06.2014 jest wniosek o upadłość. Na zakład wchodzi zarząd komisaryczny. Firma nie szuka nikogo, raczej będą zwolnienia. Czy zakład przetrwa? Maksymalnie 2 miesiące...

beny

Sprawa wygląda tak, że szukany jest inwestor, który przejmie działalność już nie jako obecna Rena. Jeżeli takowy inwestor się nie znajdzie to zakład raczej zostanie zamknięty, bo główna Rena niemiecka nie jest zainteresowana dalszą działalnością naszego zakładu w Łodzi. Tak więc czy dobra decyzja? Patrząc pod kątem Twojej długoletniej pracy to na pewno lepsza niż w Renie.

luki

no i wniosek o upadłość.

Paweł

I stało sie Panowie(usunięte przez administratora) zostali zwolnieni, mało kto jz z dawnego HMS

taki tam

Były Majster ADAM - 2013-07-24 11:06:15 jestem załamany , to były najlepsze lata mojego zycia spedzone u boku wątroby i grocha . Dajcie jakies foty jak tam teraz jest , tu na wsi niewiele sie dziejeAle tylko tam pasujesz.

Były Majster ADAM

jestem załamany , to były najlepsze lata mojego zycia spedzone u boku (usunięte przez administratora) . Dajcie jakies foty jak tam teraz jest , tu na wsi niewiele sie dzieje

CHWDP-RENIE

pewnie rekrutują żeby stworzyć pozory że ta trupiasta firma jeszcze prosperuje, pewnie wolą dołożyć do tego burdelu niż przyznać że to trup

nowy

siema napiszcie co teraz sie dzieje w tej firmie , tylko tak na serio , ide na rozmowe o prace info by sie przydało

były

Z tym ślimakiem to racja, ale reszta? Nie szedłbym aż tak daleko w analogię :-)))))

taki tam

He, he, Rena to teraz Firma Europejska, w/g Unii, ŚLIMAK to RYBA, a (usunięte przez administratora) to CZŁOWIEK.

roney

"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka" A.Einstein Z pozdrowieniami dlahttp://www.goldenline.pl/norbert-ola

Ola

Tak kierownik http://www.goldenline.pl/norbert-ola, zarządzanie personelem typu "kogo jeszcze można zwolnić, kogo wywalić, kto chorował najdłużej itd. ?", bardzo efektywne zarządzanie personelem, jest takie powiedzenie nie rób drugiemu co tobie nie miłe, dobro wyrządzone innym wraca podobno a zło tez ? pożyjemy zobaczymy, ciekawe co bedzie jak Garbaty będzie miał zły humor albo cały ten whorehouse się zawali.

ciekawy

Marian - 2012-12-28 12:55:30 Renia ma sie dobrze , znowu na produkcje wrociły zarobki po 3000 zł i oczywiście premie :-) ale najwieksza baja jest jak majster wpisuje 90 godzin dodatkowych pracy na dwóch maszynach kiedy tak naprawde robi sie na jednej . Istnie domowa atmosfera. Codziennie gdy patrze w oczy człowieka ze szramą widze jak mu zalezy na tej posadzie , ile szkół musiał skończyć by tak daleko dojść . Opuścił nawet swoja rodzinną wieś by opodołac stresom wielkiego miasta .RENIA TO TAK ZWANA ZIEMIA OBIECANA ,Marian, jak tam wypłaty? 1200 netto ci wystarcza?

Marian

Renia ma sie dobrze , znowu na produkcje wrociły zarobki po 3000 zł i oczywiście premie :-) ale najwieksza baja jest jak (usunięte przez administratora) wpisuje 90 godzin dodatkowych pracy na dwóch maszynach kiedy tak naprawde robi sie na jednej . Istnie domowa atmosfera. Codziennie gdy patrze w oczy człowieka ze (usunięte przez administratora) widze jak mu zalezy na tej posadzie , ile szkół musiał skończyć by tak daleko dojść . Opuścił nawet swoja rodzinną wieś by opodołac stresom wielkiego miasta .RENIA TO TAK ZWANA ZIEMIA OBIECANA ,

yyy

Ale co tam optymalizować , wszystko jest optymalnie do du-pyy

lolek

JESZCZE PANIE Z (usunięte przez administratora) BO PRZECIEZ BURACTWO MUSI SIĘ JAKOŚ ROZMNAŻAĆ

RENAtoSYFdoKWADRATU

Cały czas zwolnienia, nie wiem kto tam został chyba (usunięte przez administratora) tylko ?

pawełek

To ten (usunięte przez administratora) wkońcu istnieje jeszcze czy zamykaja , to ile osób bedzie na wigili 2012

pała jesteś

Dwa lata pracowałeś to się nie narobiłeś pewnie po podstawówce trudno teraz znaleźć pracę .... a wrzucać to możesz sobie na starą jak przestanę ją posuwać a wiadro z niej OGROMNE!!!

RENAtoSYFdoKWADRATU

Nie mówi się źle o umarłych więc z okazji 1 listpada napiszę tylko że ta cała firma \"iRENA\" przypomina mi garbatego nieboszczyka zakopanego w ziemi w gnijącej trumnie, czyli podsumowując \"C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]\", terabajty (usunięte przez administratora), syf taki że nawet sanepid nie będzie w stanie zapobiec epidemii

mefisto

W dniu 1go Listopada zapalmy (usunięte przez administratora) świeczkę i pomódlmy się za wszystkich umarłych za życia pracujących jeszcze w tej blaszanej trumnie

V ALCCY

Co to sie tam stało w tej firmie ze takie smutne komentarze ??? Czy ja dobrze zrozumiałem koordynator nie koordynuje ??? O DO DABŁA ;-)

eks

to fakt, że jaki manager taka firma. niestety była to zbieranina przypadkowych ludzi.. przedpraszam, nie przypadkowych - dobierana wg scisle okreslonego klucza :-) same \\\\\\\\\\\\\\\"swojaki\\\\\\\\\\\\\\\" :-)

RENAtoCHUJNIA

Pozwalniali prawie wszystkich, coś tam dłubią ale to już nie to samo jak do Niemiec robili, teraz robią pewnie wszystko co popadnie za grosze. (usunięte przez administratora) dostał jeszcze większego garba ze zmartwienia. Ogólnie (usunięte przez administratora) nie firma, frajerzy sprzedali wszystko Chińczykom, ci podrobili i sprzedają to samo taniej. Branża bez przyszłości wg. mnie, ta załoga tam ci pracownicy to same głąby za przeproszeniem... (usunięte przez administratora)im w wiadomo co

eks

a co tu taka cisza zapanowała? wszystkim Wam już zamknięto buzie? :-)

filozof

Coś widzę, że ci \"Majstrowie\", ponoć inteligentni, którzy nie chcą się bratać z plebsem, nie za wiele mają teraz do przekazania. Czyżby brakło argumentów, czy może prawda o nich była tak dosadna? Cóż, \"Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych, śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych\", jak pisał I. Krasicki.

Mega Majster z Mega Fsbryki

To w końcu Penkinsa wyrzucili czy nie?? I jak tam żyje miłośnik megafabryki ?:)

FuckRena

Czasem widać ogłoszenia o pracę że szukają pracowników do tego [usunięte przez admina], tylko frajerzy będą chcieli pracować w takim [usunięte przez admina]

były pracownik

Wszystkich już pozwalniali ze nikt nic nie pisze??

fuckRENA

Z tego co czytam to jest to możliwe jeśli zbierze się conajmniej 10 osób, koszty postępowania są niższe niż przy pozwie indywidualnym. Można by było się zorganizować i zmusić ich do wypłacenia tych odpraw, należą się ! powinni wypłacić. Powinni postępować zgodnie z prawem. A mina tej starej obżydliwej baby była by bezcenna gdybyśmy wygrali sprawę...

były pracownik produkcji

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] RENA - 2012-03-17 19:21:12 A może by się zgadać i pozew zbiorowy wnieść ? nie wiem czy to możliwe jest w przypadku sądu pracy ? jestem za :)

Zostaw opinię o Hollmuller Łódź Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hollmuller Łódź Sp. z o.o.