Opinie o Zacisze S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zacisze S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zacisze S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zacisze S.A. w Warszawa

Jak szefostwo w Zacisze S.A. traktuje ludzi?

Max

Brak poszanowania Pracownika. Najlepiej pracowac 24h Na godsinte. Nie polecam.

Ciekawy Nowy wpis

Witam .Pracował ktoś może jako kierowca kat.C ..Proszę o rzetelną opinię .Dziękuję

Jura Nowy wpis

Chce dodac ze to co tutaj napisane w negatywnym swietle to prawa - kaza zacznac prace od 6:00 rano nie wspominajac o tym na rozmowie rekrutacyjnej. A Głowna Ksiegowa widac ze nie z jednego pieca jadła - umiejetnie mija sie z prawem i sprawiedliwoscia. Nie polecam tego pracodawcy (zatrunione ciocie wójki i ich dzieci, oraz babcie, wnuki ,, polskie piekiełko")

Jak szefostwo w Zacisze S.A. traktuje ludzi?

Max Nowy wpis

Brak poszanowania Pracownika. Najlepiej pracowac 24h Na godsinte. Nie polecam.

były

Pracowałem 10 lat. Fajne czasy... (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zacisze S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Czy Zacisze S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

zez

zależy dla kogo, niektórzy pracownicy są za drodzy by robić nadgodziny hahahaha...

oko

Witam wszystkich zainteresowanych . Pracowałem w Zaciszu jakiś czas i mogę powiedzieć bardzo dużo ale nie wiem czy warto w ogóle jest sens wspominać ten czas spędzony jako pozytywny pracując tam . Zwolniłem się dlatego że nie mogłem patrzeć się już na twarze niektórych osób za to jak traktują pracowników i jak się do nich odzywają . Nie którzy Ludzie na stanowiskach bez żadnego doświadczenia dowodzącego i logistycznego myślą że pracownik magazynowy którzy tam pracują to gamoń i matoł który nie może mieć dobrych pomysłów aby było lepiej pracować . Posądzenia i podejrzenia o niepopełnione czyny przychodzi im z bardzo dużą łatwością nie ważne czy winny czy nie a premia i tak jest zabrana do odwołania bo prezes ma taki kaprys . A w ostatnim miesiącu pracy lepiej idźcie na zwolnienie bo i tak zabiorą wam całą premie tak po prostu dla pokazania ze są lepsi od was PORASZKA WAM ZA TO . Na koniec dodam jeszcze ze firma zacisze nie dba w ogóle o Ekologie Środowiska wyrzuca stare farby i wszystko co się da od dołu w glebę najlepiej jak się buduje nowy oddział to ma dobrą okazję aby się pozbyć starych rzeczy bo kto tam będzie zaglądał .

Mich

Jak jest obecnie w firmie?

Agnieszka
@Mich

Dobre pytanie. Widziałam na jednym z wiodących portali z ofertami pracy, że Zacisze szuka w tej chwili Magazyniera. Oferują stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, ale wymagają doświadczenia na ww. stanowisku w zbliżonej branży. Masz w planach aplikowanie?

wod
@Mich

Zależy w którym sklepie i magazynie i oczywiście jakim stanowisku. Pracy jest sporo. Ale czytając gadki innych że 600h miesięcznie to jakiś żart konkurencji, albo byłego pracownika któremu się nie chciało i jak to się mówi "za nic chciał zarobić" Praca od poniedziałku do piątku, podczas pandemii fakt że rozłożone dwie zmiany na magazynie "7-20" ale sama hurtownia działa 7-17. Jeśli to jest tak dużo to nie wiem czego ludzie szukają. Jak na ten czas to zarobki w miarę. Zawsze wypłacana pensja. W sezonie przy dużo większej robocie premie. Tak więc osoby które tak bardzo negatywnie mówią niech się wezmą za robotę a nie za siedzenie na (usunięte przez administratora) chcą zarabiać i to miliony. Jeszcze na dodatek podczas covida, gdzie tak ciężko o pracę.

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Zacisze S.A.? Taka informacja będzie pomocna.

Men

Chcesz zarobić trzeba robić. Umowa o pracę, wszystko na tzw. papierze.

@Men

Nie wiem czy dobrze myślę, ale po tym co napisałeś mam wrażenie, że praca w Zacisze jest dosyć ciężka. Czy wynagrodzenie jest adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków? Dzięki.

Stefan

Firma Porażka!

water
@Stefan

byłem kiedys na rozmowie o prace na magazyn po wyjsciu z tamtad cały tydzien sie smiałem jak (usunięte przez administratora)a zarobki tak słabe ze ....600h w miesiacu hahahahahaha jak to powiedział kierownik od kwietnia do pazdziernika OGIEN!!!!! hahahahahaha wiec ci odpowiadam kierowniku jak jest ogien to go woda ugas hahaha

@water

Jak może być 600 h XD człowieku umiesz liczyć? Nawet pracując 30 dni w miesiącu to jest to 20 h pracy. Tak więc proszę (usunięte przez administratora) głupot

@Marta

Też zaciekawiła mnie ta informacja o 600 godzinach, ponieważ patrząc realnie, jest to raczej niemożliwe. Ktoś z Was mógłby precyzyjniej przedstawić, jak wyglądają warunki pracy na magazynie? Zachęcam do wypowiedzi osoby, które mają potwierdzone informacje związane z pracą w firmie Zacisze.

Eryk

Mam inne zdanie o firmie. A wiele poruszonych tematów jest z winy samych pracowników!!

Firma porazka, traktowanie ludzi jak zera. Kilka osób pod.pieprza i mają lepiej. Pokój socjalny jak chlew. Zarobki słabe. Przymusowe nadgodziny. Nie polecam!

Jacek

Dawno nie pisaliście nic nowego na temat pracy w Zacisze - czym spowodowany jest ten spadek Waszej aktywności? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? @Turystka, bardzo Cię proszę, na forum nie piszemy w wulgarnym i obraźliwym tonie.

były

Firma słabo płaci!!.Odradzam.

Zacisze jest wielką porażką, żerują na pracowniach. Zarobki śmiechu warte, przymusowe nadgodziny a jeśli trzeba wyjść NORMALNIE z pracy to straszą odebraniem premii. Godziny pracy trzeba dokładnie liczyć ponieważ potrafią "się pomylic". ODRADZAM!

fyuk

byłem na rozmowie rok temu 1800 plus nadgodziny przymusowe po 11 h dziennie masakra wyszedłem i sie smiałem

23er

no co Ty mowisz @kali? nie wydaje mi sie zeby za taka kwote pieniedzy mozna sie bylo utrzymac samo to ze zaplacisz czynsz i niewuele Ci juz zostanie..

pracownik magazynu

Firma ma za zadanie Zarobić jak naj więcej kosztem pracownikòw .wyplaty małe , zabierają premie za byle powód i nadgodziny obowìązkowe które sa w wypłacie jako premia.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Zacisze S.A.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Zacisze S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zacisze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zacisze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zacisze S.A.?

Zacisze S.A.