Zacisze S.A.

Opinie o Zacisze S.A.

były

Firma słabo płaci!!.Odradzam.

Zacisze jest wielką porażką, żerują na pracowniach. Zarobki śmiechu warte, przymusowe nadgodziny a jeśli trzeba wyjść NORMALNIE z pracy to straszą odebraniem premii. Godziny pracy trzeba dokładnie liczyć ponieważ potrafią "się pomylic". ODRADZAM!

fyuk

byłem na rozmowie rok temu 1800 plus nadgodziny przymusowe po 11 h dziennie masakra wyszedłem i sie smiałem

23er

no co Ty mowisz @kali? nie wydaje mi sie zeby za taka kwote pieniedzy mozna sie bylo utrzymac samo to ze zaplacisz czynsz i niewuele Ci juz zostanie..

pracownik magazynu

Firma ma za zadanie Zarobić jak naj więcej kosztem pracownikòw .wyplaty małe , zabierają premie za byle powód i nadgodziny obowìązkowe które sa w wypłacie jako premia.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Zacisze S.A.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Zacisze S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zacisze S.A.