Opinie o Valeo w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Valeo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Czechowice-Dziedzice

Musicie chodzić w maseczkach?

Mi

Tak

Ik
@Mi

Jezu, dalej nie opanowali się z maseczkami? Rozumiem praca w pylach, spawanie, cokolwiek ale robota na linii w szmatce? Pewnie dalej krzyżyki na palarni i nakaz maseczki jeśli nie jesz

Grzegorz
@Ik

Pragnę przypomnieć że mamy pandemię i maseczki w pracy to norma. Nie wiem co cię tak dziwi...

Ola
@Grzegorz

Nie,nie mamy pandemii i nie, noszenie szmateczek na twarzy to nie jest norma.Wyłącz telewizor i zacznij myśleć.Kilka miesięcy temu pożegnałam Valeo właśnie ze względu na nakaz noszenia szmatek który zaczął się bodajże 1 kwietnia 2020 roku i widzę że ma się dobrze.Pracuję aktualnie w zakładzie pracy gdzie tego śmiesznego nakazu nigdy nie było i nadal nie ma.Były już,,cztery fale,,teraz jest podobno piąta a tutaj wszyscy żyją.mają się dobrze a ludzie choruja podobnie jak w innych sezonach.Dzisiaj się pośmiejemy jak opowiem kolegom i koleżankom z pracy że Valeo dalej w szmatkach chodzi.Rozumiem że pozwolicie ludziom ściągnąć ten dziwny element stroju dopiero wtedy gdy w telewizorze powiedzą że już można.Wielka Brytania ściąga szmatki już od poniedziałku.Tak że trzymajcie się tam i pamiętajcie że jeszcze tylko ta ,,piąta fala,,i będzie ogłoszony koniec ,,pandemii,,i w telewizorze powiedzą że można chodzić już bez szmatek a chorobę traktować jak grypę.

C19
@Grzegorz

Jeśli chodzi o zakład,dobrze wspominam pracę w nim.,lecz gdy się zwalniałem nie było plandemi.Maseczki w pracy to zadna norma,zakład poprawny politycznie i tyle.W obecnym zakładzie od początku pandemii nie ma takiego obowiązku.

Gordon Ramzej

Witam, Jaka firma serwuje posiłki na stołówce? Jakie są opinie na temat podawanych potraw? Chciałbym u nich pracować, jednakże nie samą pracą człowiek żyje. Dieta stanowi ważną część mojego jestestwa.

@Gordon Ramzej

żadne

Jaka umowa obowiązuje w Valeo podczas okresu próbnego?

umowa o pracę tymczasowa na okres 30 dni

lider/operator

Valeo samo w sobie nie jest zla firma,jest dowóz,da sie tu jakoś pracować,jak niepozwolisz sobie wejść na glowe.Ale kase zeby mieć trzeba dupe lizać jak Niektórzy liderzy z mk7 np.I wiedzieć komu lizac.W biurach mało jest kierowników z powolania,ktorzy wiedzą co robia,raczej patrza swojej dupy za wszelka cene,a podpierdalać do menagera potrafia najlepie,i czasami wydaje mi się że tylko to.Najzabawniejszym jest dla mnie fakt że kobieta jak jest tu liderką,to wydaje jej się że Boga za nogi złapała,sama śrubuje normy,wytwarza sztuczny nikomu nie potrzebny stres,drze morde etc.Osobiscie tępie takie zachowanie,bo bedac liderem nigdy na nikogo nie podniosłem głosu z powodu jakichś morm itp.Jak kierownik mnie do takich rzeczy namawiał to powiedziałem że,nie bede gonił ludzi do tak ciezniej pracy za takie gowniane pieniądze,poza tym to mobbing(słowo klucz w valeo).W utr jest tak ze czasami zajob ze nie ma czasu zjesc,a czasami luzniej,umowe technika ciezko dostac,niektorzy po 5 lat pracowali w utr jako operatorzy.Operator z 5 letnim satrzem zarobi 2500-2700 na reke,dupoliz z taki samym starzem 1tys. wiecej pracownik utr. byly lider tech zarobi tyle co lider techniczny czyli 800-1000 wiecej niz operator.I tyle powyzej 4 ciezko wyjc bez nadgodzin.Trzeba uwazac na konfidentow,bo jest ich sporo,oraz na kauflanda(psychol)

@lider/operator

Zgadzam się z tym! W Valeo kariery nie zrobisz. Każdy tyłek obrabia, a kierownicy nie mają pojęcia co się z czym je.

Lolek
@lider/operator

Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy !

@Operator

Niestety,zatrudniają zjebów żeby tylko na dokumencie bylo wyższe,ale nienpatrzą że piekarz,czy inny oszołom co pojęcia nie ma...Strach sie bać...Ale trzeba przyznać że można się ustawić,ale nie wolno samodzielnie myślec,tylko słuchać władzy,lizać rowa komu trzeba,podpierdalać,i za dużo nie mówić na temat tylko przytakiwać.Na 7 czy 6kach takich kierownikow jest sporo.....

@lider/operator

Oj to prawda, ciężka praca za (usunięte przez administratora)pieniądze, nacisk na bycie czystym - to ja jestem! #@?!$ w pracy czy w kościele? (usunięte przez administratora) na każdym kroku, zastraszanie, ciągłe patrzenie się na ręce, jeżeli z czymś sobie nie radzisz to i tak koleś będzie się na ciebie drzec, nie wiem czy ludzie tam pracujący są zdesperowani czy nie mogą znaleźć normalnego zakładu pracy bez takiego syfu jaki jest tam? Nie wspominając o tym żałosnym terrorze maseczkowym który i tak do niczego nie prowadzi

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Ciekawsko

A czy przyjmują tam na wózki widłowe czy to tylko produkcja ?

@Ciekawsko

Musisz do addeco zadzwonić badz do kadr valeo powinni cie zaprosic na rekrutacje 327379682 tu masz nr do kadr

Nowy pracownik

Witam czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na tzw feeder line i na jaka stawkę może liczyć nowy pracownik?

@Nowy pracownik

Na tym stanowisku odpowiadasz za dostarczanie komponentów na linie, na początek ok 3000 brutto i jakas premia i dodatek

hfd
@Operator

na początku tyle samo co potem, nic więcej się nie spodziewaj po kilku latach

Zaciekawiony

Witam wszystkich, Posiada ktoś może adres email do działu HR valeo? Chciałbym się skontaktować z kimś z hali OEM2. Z góry dzięki ;)

Gatta.

W firmie Valeo jest terror maseczkowy i kontrole covidowe,które sprawdzają poprawność noszenia szmatki na twarzy (musi być na nosie),sprawdzają także czy ludzie na palarni stoją na krzyżykach i czy na jadalni siedzą grzecznie na krzesełkach.Z kolei w autokarach które wożą pracowników,ponaklejali kierowcom na deskach rozdzielczych znaczki z napisem ,,zakaz używania klimatyzacji,,Tak Valeo dba o pracowników,terror i podduszanie nawet w autokarze nie można odetchnąć.Maska na twarzy i zakaz używania klimatyzacji...także nie polecam.

Ciekawy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek jako operator produkcji

neutralny
@Ciekawy

3125 + max 400 premii oczywiście brutto. Na niektórych stanowiskach są dodatki np. za piecowego czy za demontaż

@neutralny

Czy ktoś wybiera się do nowego valeo?

Wiki

a kiedy powstanie ?

@Wiki

Juz powstaje. I jest rekrutacja

Janek
@Ciekawy

2 tys jak umiesz coś zrobić. Jak nie umiesz nic jak w biurze to i nawet 5 tys a jeszcze wysiedzisz się na kawie.

Czy Valeo zatrudnia studentów?

Wacek

Tak przyjmują i całkiem dobrze płacą. Jak robiłem na linii to miałem 2100 PLN, zrobiłem inżyniera na Ath i dali 4500 na rękę a robić musiałem mniej.

Operator

Jestem mlodym pracownikiem ktory przyjal sie kilka tygodni temu przez firme Adecco, mam kilka pytan do osob ktore tutaj juz pracowaly i moga mi doradzic w wyborze. Mecze sie w tej pracy trzeci tydzien, do konca umowy zostalo mi kilka dni. Czy wedlug was wyplata 2,145pln miesiecznie za ''prace jako maszyna'' to dobra kwota? Czy wrzeszczenie przez lidera zmiany na nowego pracownika spotkam w innym zakladzie? Patrzenie mi sie na rece, krytykowanie mnie calymi dniami? Jezeli trener mowi mi ze mam robic tak, robie tak, on mi mowi inaczej, czlowiek nie wiem czy zjadl lyzeczke tabasco czy ma cos nie poukladane w glowie i wyzywa sie psychicznie to tak to powinno wygladac? Nie mowiac juz o tych smiesznych kontrolach gdzie musze miec homonto na nosie, okulary mi paruja, nic nie widze i ''musisz sobie z tym poradzic sam'' ma jakis sens? Od tygodnia mysle czy wytrzymac do konca wyplaty i dac sobie spokoj, bo nie jestem silny psychicznie i w koncu czuje ze pekne. Plus wymaganie ode mnie pracowania na szybko i jakosciowo, kiedy ja mam dwa problemy; jezeli mam pracowac jakosciowo, wole zrobic to spokojnie bez zadnych nerwow i naciskow, jezeli mam pracowac szybko to na byle jak i pozapominam wiekszosc rzeczy bo w zyciu nie pracowalem w zakladzie w ktorym nie liczy sie jakosc wykonanego komponentu tylko ilosc.

Wika
@Operator

Na jakiej Lini pracujesz?

@@@
@Wika

pomylilem strony, to nie czechowice tylko chrzanow

Xjjxjxjx
@Operator

Niestety kolego tak jest wszędzie .Trzeba uciekać z kilku firm by zrozumieć że to nie ma sensu ,bo wszędzie jest to samo ... Zapomnij o szkoleniach i nie licz na nikogo tylko na siebie .

Operator produkcji PAM

Nie polecam nikomu mobbing zastraszanie ciągle zmiany brak stałych zmian, bezsensowne pytania kierownika jego telefony w czasie wolnym glupie zgadywanie opowiadanie kawalaow nie na miejscu z których i tak śmieje sie tylko on, normy wyśrubowane zdecydowanie najgorsza firma

@Operator produkcji PAM

Potwierdzam nie warto nawet zaczynać tutaj pracy. Nie szanują pracownika i tyle

@Operator produkcji PAM

Potwierdzam cały czas telefony, nie raz nawet kiedy byłem po nocce, do teraz pracując juz w innej firmie nie mogę się przyzwyczaić do braku telefonów :)

@Operator produkcji PAM

Też nie polecam ten zakład to typowy (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla pracownika.

Do Lolo
@Lolo

Telefony? To kim ty niby byłeś w tym Valeo.... Aż taki ważny jesteś? Moim zdaniem kłamiesz, pracowałem na OEM 2 parę lat i nic takiego nie ma miejsca.

@Do Lolo

Też mi się tak wydaję. Do mnie też dzwonią z Orange po pierwszych zmianach. Hihi

@Do Lolo

No jak sie ma kierownika przyglupa który niepotrafi sie ogarnąć to nie trzeba być nikim ważnym, zresztą same pytania zapewne były ruwnie daremne jak osoba która je zadawała wiec z tad ta negatywna opinia

@Do Lolo

Nie kłamie bo po co miałbym to robic? jaki miałby byc tego cel? na nie wszystkich stanowiskach to wystepuje to sprawa oczywista u mnie tak było prawie codziennie,

Technik

Witam. Ile zarabia Technik UR?

@Technik

ja dwa lata temu miałem 4 ke na czysto po 4 latach pracy w tym zakładzie i do tego 4 brygadówka ciągłe gonienie i wiecznie im nic nie pasuje ogólnie nie dobry zakład nie warto .

Byly
@Technik

Uważam ze 4 k na stanowisku technika utr i to na 4 brygadowce to jakaś kpina, sam pracuje w utr w innym zakladzie oczywiscie i mniej jak 5 k nie mam i to na 3 zm z jedną sobotą, tobze valeo nie potrafi godnie zapłacić wiem bo stracilem tam dobrych kilka lat ogulnie sugerowalbym poszukać czegoś nowego i za normalne pieniądze

Wiktoryna

Cześć! ;) wie ktoś może czy są przyjęcia do pracy?

XDDD
@Wiktoryna

Póki co to są zwolnienia, większość linii na OEM stoi.

Leon
@XDDD

Mam nadzieje że ludzie zapamietajä to w jaki sposób ta firma traktuje ludzi wtedy kiedy firma bedzie szukac pracownikow.

@Wiktoryna

Aktualnie tylko zwalniają ludzi nawet z długim stażem pracy nie polecam jak traktują ludzi najpierw przerobisz całą zmianę a na dowodzenia wypowiedzenie wręczają. Dużo osób które się poświęcają przychodzą im na nadgodziny w weekendy czy zostają po godzinach mają odpłacone tym że dostaną wypowiedzenie.

Mag

Tak som przyjelcia

Magazynier

Tak są ale przez adecco

MGR

Praca ciężka, ale spokojna. Mówię o magazynie na OM1. Nie ma wyzysku,robi się swoje spokojnie. Atmosfera spoko, kierownicy spoko, liderzy też. Trzeba uważać na jednego wózkowego który ma albo coś z głową albo coś bierze. Drugim problemem jest ktoś kto mówi że "pracuje" a siedzi na komórce cały czas. Generalnie praca godna polecenia.

dawny_pracownik
@MGR

wiem o którego wózkowego ci chodzi ;-) wygląda jakby był caly czas naprany prochami..

@dawny_pracownik

Jak wygląda praca na magazynie w valeo?

ciekawy
@dawny_pracownik

mozna wiedziec z ciekawosci,ktory to taki naprany prochami,mlody jakis czy starszy?:)i opisz jego zachowanie:)

zmiana_pracy

Pracuję na utrzymaniu ruchu w małej firmie już 5 lat - stawka 4500 brutto. Na jaką podstawę brutto mogę liczyć w Valeo. Będzie to 6000/7000 zł brutto czy nie ma co się takich pieniędzy spodziewać? Bardzo proszę o rzetelną informację osób pracujących na tym stanowisku.

@zmiana_pracy

nawet sie tam nie wybieraj bo dostaniesz jeszcze mniej i do tego praca w ciągłym stresie z telefonikiem nawet w kiblu same karierowicze i rozdarte stare babska na liniach.

@zmiana_pracy

na OEM1 się nie wybieraj na OEM 2 trochę lepiej głupkowate szkolenia system SAP wypisywanie awarii TPM i do tego rozdarte ryje są zakłady lepsze i spokojniejsze tam robią wybrańcy co się boją że w innym zakładzie nie dadzą rady i karierowicze szczególnie w biurach a podwyżkę dostaniesz jak ocenę roczna zaliczysz takie pie.... Najgorszy dział utr jest na OEM 1 powodzenia.

Pytanie dostał się ktoś na tego Technicznego Lidera do nowego Valeo ? Jakie widełki płacowe wam zaoferowali ?

Smerf

Czy nowe Valeo ma transport pracowniczy?

rogun
@Smerf

Jest transport pracowniczy

Wiki

Kiedy będzie to nowe Valeo ?

Ktos

Kiedy Valeo wysyła PIT-y?

Iii
@Ktos

Jak na e mail to już wyslali

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo