Opinie o Eko Salus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Salus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko Salus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Salus w Poznań

misiu

eko -salus to takie stowarzyszenie gdzie karzdy morze znalezc prace z orzeczeniem o niepelnospranosci morze dobrze sie poznac oraz wiele ciekawych osub z rurznymi problemami osobistymi oraz pomuc rozwiozac problemy innych osub. eko-salus to rzetelna firma prerznie rozwijajoca sie. i sprzyjajaca wielu osobom na terenie miasta Poznania.

ssnn

Jestem zadowolona z uczęszczania na kluby pracy Eko Salus. Podczas zajęć w naszym klubie omawiane są tematy związane z zainteresowaniami każdego uczestnika klubu pracy.

Emka

Eko salus to trafiony wybór dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy. Dzięki ludziom tam pracującym znalazłam już pracę, z której jestem bardzo zadowolona. W ubiegłym roku dzięki Eko- Salusowi ukończyłam również business english na poziomie B 2. Warto dodać,że personel bardzo troszczy się o beneficjentów programu i monitoruje ich potrzeby również po zatrudnieniu. Zachęcam do zapoznania się z ich działalnością i skorzystaniem z pomocy w poszukiwaniu zatrudnienia.

Marcin 78Car

Jestem pracodawcą współpracującym z Eko salus od prawie roku, po kolejnych rekrutacjach nasza załoga liczy już 4 osoby niepełnosprawne, mimo, że początkowo nie wiedziałem, że takie osoby mogą pracować na produkcji, dzięki dobrej rekrutacji, udało się. Polecam !

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Salus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Mag 1977

Witam, mam kontakt z Eko Salusem i jestem zadowolony z poziomu kompetencji pracowników. Jestem rencistom i Eko Salus pomógł mi znaleźć bardzo dobrą pracę w poligrafii .Oby ta współpraca przebiegała tak jak dotychczas.

onama

@antek zgadzam sie ze w prownaniu do lat poprzednich jest zdecydowanie lepiej, przede wszystkim na wejsciu sa usmiechniete dziewczyny gotowe do pomocy i ludzie tam realie cos robia - ja juz pracuje ponad pol roku i wreszcie moge napisac, ze moje zycie nabralo jakiegos sensu.

eko

Panie Robecie proszę o kontakt magdalenaekosalus@gmail.com

Auto komp

Swoją współpracę jako pracodawca z firmą Eko Salus i Panią Magdą rozpoczęliśmy w 2015 roku, każda rekrutacja przebiegła sprawnie, w sytuacji kiedy mieliśmy poczekać za pracownikiem, wiedziałem że chodzi o dopasowanie jak najlepszej osoby do proponowanego stanowiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług Stowarzyszenia, wsparło nas jako pracodawcę na każdym kroku w procesie rekrutacji, zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Polecam spotkać się z pośrednikiem pracy i dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy i profesjonalnym znalezieniu odpowiedniej osoby. Ciesze się, że osoby zatrudnione u Nas dobrze się odnalazły i chętnie będziemy dalej współpracować.

antek

Poprawiło się i to znacznie w stosunku do lat poprzednich. Naprawdę nie ma na co narzekać. Za wiele, czy cudów też nie można wymagać. Trzeba po prostu szukać i działać. Manna z nieba sama nie spodnie.....

Eko Salus jest jedną z niewielu instytucji ukierunkowanych na pomoc w znalezieniu zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych. Różni się tym od innych instytucji , że pracownikiem zajmuje się zespół specjalistów, w tym doradcy zawodowego i psychologa. Pracownik zostaje przeszkolony w zakresie poszukiwania pracy. (Czego nie ma w agencjach pracy) Pracownicy podchodzą do każdej osoby indywidualnie. Co ułatwia znalezienie odpowiedniej pracy, którą pracownik wykona właściwie, a to zwiększa szanse stałego zatrudnienia. Poza tym jesteś zatrudniany od razu przez pracodawcę, tym samym nie ma wszystkich ograniczeń jakie są w agencjach pracy.

arleta

Stowarzyszenie jest skuteczne w poszukiwaniu pracy dla osób niepełnosprawnych. Podoba mi się również to ,że organizowane są nauki języka angielskiego dla osób niepełnosprawnych.Myślę,że w dzisiejszych czasach jest to bardzo potrzebne.

nickpik

kurde ludzie przestancie mylic prace w eko salusie z praca u pracodawcow, u których pracujecie za ich posrednictwem. akurat ja pracuje w spoko firmie dzieki wlasnie ludziom z eko, ktorzy dobrze robia to co robia!

oka

@piter rozbawil mnie twoj koment odnosnie dlugich wakacji :D ja poki co nie narzekam na prace ale na place - apetyt rosnie w miare jedzenia, ale lubie to co robie wiec hociaz jakis plus

ZIOMEK

POMOCNA W KAZDEJ SPRAWIE

Adi

jestem zadowolony z projektu Eko Soluks oraz kontynowania w znalezeniu pracy

joanna

WITAM, przede wszystkim SERDECZNA ATMOSFERA! To jest to , co przyciągnęło mnie tutaj. Człowiek czuje tu się swobodny, wysłuchany. to jest to, czego potrzebowałam gdy zdecydowałam się wyjść w końcu z domu, celem znalezienia pracy.Po chorobie moja pewność siebie była tak mała,ze nie wiedziałam nawet od czego zacząć, ale czułam ,że tylko praca może to mienić. Wiedziałam, ze muszę zacząć od poznania zasad , tu ze zasady poznałam. Bardzo lubię zajęcia z autoprezentacji, zajęcia polepszające umiejętności komputerowe, są tu też spotkania typowo integracyjne, otwierające mnie na innych ludzi. Czasem te godzinne zajęcia są tak przyjemne, ze zapominam ,ze jestem tu w celach zawodowych. Jest fajnie. Fajnie, ze psycholog doradzająca mi jaka profesja byłaby mi najbliższa/ po cotygodniowych spotkaniach .''doradztwa zawodowego''/ Jako,ze pracują tu psycholożki, czuje się tu zawsze wysłuchana . . Oferty pracy ''wiszą ''zawsze dodatkowo na tablicy przy weściu, -to też człowieka uspakaja i upewnia w tym, po co przyszedł. Najważniejsze dla mnie , że jest serdeczne.

Redzia

jestem bardzo zadawolony z uslug eko saulusa bo dzieki tej firmie udalo mi sie znalesc prace ktura moe wykonywac i dzieki tej pracy jestem samodzielny i radze sobie we szystkim co robie i wypelniam obowiazki jakie mam narzucone i zapraszam ludzi zeby korzystali z uslug takiej placuwki jaką jest eko saulus bo takich ludzi jest bardzo duzo i trzeba im pomagac i moge zapewnic ze personel jest bardzo mily i pomocny w sprawach porozumiewania sie z pracodawca i namawiam wszystkich ludzi niepelnosprawnych zeby korzystali z uslug tej firmy bo warto im zaufac bo in tez chca bardzo pomuc takim ludziom i rozumieja ze trzeba pomuc ludziom niepelnosprawym znalesc prace i wsparcie takie jest moje zdanie :)

EKO SALUS

ZDALA OD TYCH OSZUSTÓW!!!!! dorzucę kamyczek do Waszych opinii - tak ku przestrodze potencjalnych pracowników i pracodawców Ja reprezentuję firmę do ktorej odezwał się Eco salus i puszysta Pani Magdalena. Na pierwszym ze mną spotkaniu opowiadała jakie to korzyści może mieć pracodawca zatrudniając pracownika z orzeczeniem. Zapewniała, ze mają bardzo bogatą bazę potencjalnych pracowników. Zapewniała wszelaka pomoc tak by tylko podpisać umowę i wpłacić kasę za rozpoczęcie rekrutacji. Telefony od P.Magdaleny były prawie codziennie do czasu podpisania umowy i wpłacenia zaliczki. Po podpisaniu i wpłacie zaliczki telefony zamilkły, kontaktu brak - ofert pracowników brak. Telefonu Pani Magdalena nie odbierała. Taka sytuacja miała miejsce przez kolejne 3 miesiące gdy to postraszyłem ich Sądem. Wtedy pojawiły się oferty pracy - 3 szt (słownie: trzy szt). Z umówionych 3 osób na rozmowę rekrutacyjna przyszła tylko 1 osoba ale P. Magdalena nie miała czasu zadzwonić i poinformować o takim fakcie a co gorsza znowu nie odbierała telefonów. Taka sytuacja powtórzyła się jeszcze 2 razy. Ludzie - nie dajcie się oszukiwać tej firmie - nie jest to firma działająca na zasadach "non profit" tylko firma którą założyła sobie paniusia bo przecież można wyciągnąć kasę z unii na dofinansowania dla osób niepełnosprawnych.

ES

Po zmianach okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony i nieokreślony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi (art. 36 § 1 Kodeksu pracy): 2 tygodnie w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 3 lata.

Roman

a ja myślę o długim "urlopie" i mam pytanie odnośnie okresu wypowiedzenia :P Słyszałem, że weszły jakieś zmiany w tym temacie i u osób zatrudnionych na umowę o prace jest miesięczny okres wypowiedzenia. Czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Salus - Poznań

• Jak się pracuje w Eko Salus?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Salus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Salus?

Eko Salus