Poznań

Opinie o Eko Salus

Księgowy

Bardzo dziękuje za znalezienie dobrej pracy dzięki Stowarzyszeniu. W razie czego mozna na was polegać, pozdrawiam Panią Magdę i Justynę oraz cały zespół Eko Salus

hubertus

Ta firma znowu się ogłasza, że potrzebują doradców zawodowych, osoba kontaktowa to Agata Zajcher. W sumie mam doświadczenie i niezbędne kwalifikacje ale trochę zniechęca mnie opinia o tym "stowarzyszeniu". Nie chodzi tylko o opinie w internecie, pracowałem w kilku placówkach zajmujących się pomocą osobom niepełnosprawnym i wszędzie słyszałem różne historie. Jest tu ktoś kto tam pracował i mógłby rzetelnie opisać realia pracy oraz zarobki w "eko salus"? Nie interesuje mnie opinia anonimowych hejterów ani też pupilków szefowej. Pozdrawiam

Na szczęście były
@hubertus 10.01.2017 10:05

Bez zbędnego hejtu... nie idź, nie warto. Wiadomo, że w każdej pracy są lepsze i gorsze dni. Tu na palcach jednej ręki zliczysz te lepsze... co miesiąc wojna o kasę, nigdy chyba się nie zdążyło,żeby była na czas. Pracujesz 16o H na rachunku masz 120 itd. A do tego dochodzą konflikty dnia codziennego, humory kierowniczki i ogólne ciśnienie. I oczywiście ogólna zła opinia, która się za nimi ciągnie jak smród za wojskiem....

Ryba

Zarobki bardzo słabe. Premie - ok są, ale przełożeni kombinują ile się da, żeby tylko ich nie dać. Podróże na spotkania komunikacją miejską albo we własnym zakresie, co bardzo utrudniało pracę handlowca. Wszystkie kompetentne osoby zajmujące się rekrutacją i chcące coś polepszyć zostały wyrzucone bądź odeszły i została grupa amatorów. Polecam aplikować osobom na początku kariery, bo hasła NGO, aktywizacja zawodowa, PFRON i niepełnosprawni fajnie wyglądają w CV, ktoś z doświadczeniem i większymi wymaganiami powinien sobie odpuścić składanie do nich aplikacji. Do tego na minus kiepska opinia w środowisku, co z resztą widać także i na tym forum, ale każdy w Poznaniu kto siedzi trochę w temacie wie o 'lodach' jakie tam są kręcone. Można się splamić. Nie mnie oceniać. Pozdrawiam

tylkoprawdanaswyzwoli

omamić to się dają ludzie, którzy tam przychodzą a w zasadzie są ściągani na jakieś dziwne warsztaty w nadziei na lepszą przyszłość

Prawda w oczy kole

piszą Ci, którzy chcą kasę za usunięcie negatywnych opinii. tak to działa. nie dajcie się omamić.

niezadowolony

Miałem nieprzyjemność współpracować ze stowarzyszeniem. Na pierwszym spotkaniu Pani pośrednik naobiecywała cudów a na końcu okazało się, że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Rekrutacja ciągnęła się i ciągnęła, poziom kandydatur był godny pożałowania i odniosłem wrażenie że Panie z ekosalusal nie wiele obchodzi moje zdanie. Nie idzie się z nimi dogadać... ogólnie nie polecam, szkoda nerwów....

byłemnaiwny
@niezadowolony 01.12.2016 16:20

popieram w 100%

EKO SALUS

@Marcin M. Panie Marcinie, po pierwsze nasza pracownica nazywa się podobnie i nikt nie robił sobie z Pana żartów. Po drugie to była niedziela (w poniedziałek napisał Pan, że wczoraj), a nasze biuro jest wtedy nieczynne. Proszę o wysłanie maila na skrzynkę zarządu: biuro@ekosalus.pl z informacją kiedy dokładnie to było i jak się Pan nazywa, żebyśmy mogli się do tego odnieść. Pozdrawiamy Eko Salus

Eko Salus

Panie Marcinie, wczoraj była niedziela, nikt z naszych pracowników nie pracuje wtedy. Proszę napisać na skrzynkę Zarządu: biuro@ekosalus.pl dokładnie kiedy to było i jak się Pan nazywa, żebyśmy mogli odnieść się do powyższego. Gwarantujemy anonimowość.

Marcin.M

Dostałem wczoraj telefon od Ekosalusa (chyba?). Pani dzwoniąca przedstawiła się jako "Pochwa" a w tle słychać było tylko śmiechy. Odłożyłem, bo myślałem, że to jakieś żarty. Rozumiem dobre nastroje panujące w biurze, ale takie rzeczy nie są śmieszne, tym bardziej dzwoniąc do osób, które przez długi czas poszukują pracy. Czuję się zażenowany. Nie polecam.

Eko Salus

@rozczarowany Panią Katarzynę cechuje w pracy niezwykły profesjonalizm oraz spokój w podejściu do osób z niepełnosprawnością, dlatego Pana komentarz jest dla nas dużym zaskoczeniem. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji, ponieważ działając profesjonalnie chcemy opierać się na faktach.

Katarzyna

Witam Panie "Rozczarowany", nie wiem o jakiej sytuacji Pan wspomina, gdyż nigdy nie obraziłam nikogo w jakikolwiek sposób w rozmowie telefonicznej czy w rozmowie bezpośredniej. Intencją jaka przyświeca mi w pracy nie jest obrażanie innych osób tylko pomoc, w związku z czym proszę o zgłoszenie się do mnie indywidualnie, czy też na spotkanie ze mną i Przełożoną, w celu wyjaśnienia sprawy. Ufam, że ta sytuacja to nieporozumienie.

Karina

zdarza się że jest na czas...

Karina

zdarza się że jest na czas...

PZ-technik

Rekrutacja i współpraca ze Stowarzyszeniem Ekosalus przebiegła bdb, dwie osoby przedstawione otrzymały pracę i jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku. Ciężko znaleźć odpowiednich techników , specjalistów a my jesteśmy zadowoleni. Daję duży plus za szybkość rekrutacji.

bachus

Ja wszystko rozumiem.. ale zalewanie stron komentarzami nie na temat, byle by tylko negatywne opinie zniknęły w tłumie i chwalenie samych siebie to po prostu dno dna. Inaczej tego nazwać nie można. Pogódźcie się drogie panie, że nie każdy może być zadowolony z waszych usług i pracy a internet jest miejscem, gdzie można wymienić się swoimi poglądami, a wy tu wpisując się tylko się ośmieszacie. Zajmijcie się pracą, a nie propagandą w internecie.

Asia

A co z umowami o pracę dlaczego takich nie daja?

Karol

A co z umowami o pracę?ponoć firma takich nie daje pracownikom.

Karol

A co z umowami o pracę?ponoć firma takich nie daje pracownikom.

Roman

Witam!Ja chciałbym podziękować pracownicom Eko Salus paniom Justynie i Marcie za szybkie znalezienie mi pracy i bardzo miłą profesjonalną opiekę w okresie rekrutacji .

kat.es

Romek - wypowiem się, jako była pracowniczka. Bez wszechobecnego tutaj hejtu, ale też bez wchodzenia w cztery litery swojej szefowej i słodzenia. Warunki - umowa zlecenie, stawka podstawowa nieco powyżej najniższej krajowej + system premiowy, który pozwalał sobie dorobić jeszcze parę złotych. Progi finansowe, które muszą uzyskiwać pracownicy zwiększają się z miesiąca na miesiąc, przez co 3/4 kandydatów odpada po kilku-kilkunastu tygodniach pracy. Wynagrodzenie rzadko kiedy było na czas. Do tego dochodzi konieczność dojazdów na spotkania, minusem jest brak auta służbowego i konieczność proszenia się o zwrot kosztów jeżdżenia po mieście i nie tylko. Daleko naprawdę od "niezłych" warunków. No chyba, że ktoś żyje na garnuszku rodziców to ok. Co do atmosfery - jak to w pracy, z jednymi szło się dogadać i byli normalni, a inni tylko patrzyli, aż podwinie Ci się noga i będzie można zgłosić Twój błąd przełożonym. Do tego poczucie stałej kontroli i presji.. Pisanie raportów, wyliczanie czasu pracy co do minuty.. Podsumowując praca może i dobra dla kogoś kto nie ma do końca sprecyzowanych planów na siebie, jest w trakcie studiów, bądź szuka ciut ambitniejszej pracy niż roznoszenie ulotek, ale na pewno nie miejsce gdzie wysiłek pracownika zostanie doceniony i poczuje, że może rozwinąć skrzydła, nie mówiąc o uzyskaniu jakiejkolwiek stabilizacji życiowej bądź finansowej. Pozdrawiam.

skip

Wystarczy spojrzeć na daty i godziny dodawania postów na tej stronie, aby wyciągnąć wniosek, że pozytywne komentarze są generowane przez właścicieli i pracowników tej bandyckiej organizacji. 3,4 sierpnia.. każdego dnia ponad 12 komentarzy. Ludzie na szczęście nie są głupi i widzą, że to śmianie się im w oczy! A teraz pupilki szefowej - do dzieła! Każda po 5 pozytywnych komentarzy i może zatuszujecie złą sławę i złowicie kolejnego naiwnego pracodawcę!

Toki

@nick To, ze w twoim świecie płaci sie za zadowolenie nie znaczy ze tak jest wszędzie specjalisto od negatywnych opinii ukrywajacy sie pod wieloma nickami. Miej chociaż trochę cywilnej odwagi i podpisz sie imieniem i nazwskiem.

Nick

Pytanie do pań zatrudnionych w eko salus - ile premii macie za pisanie komentarzy, w których podszywacie się pod rzekomo zadowolonych pracodawców a ile za udawanie wdzięcznych niepełnosprawnych? Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.

poligrafia

Stowarzyszenie Eko Salus wsparło nas przy rekrutacji, dzięki której mamy bdb pracownika biurowo-handlowego, był to strzał w dziesiątkę. Polecam pracodawcom spotkanie z nimi, wszystko jasno i przejrzyście przedstawią.

On34

@poett kiedy Ci się znudzi ukrywanie pod różnymi nickami i generowanie złych opinii? Myślisz, że w sieci jesteś anonimowy? Odśpiewaj sobie głośno "znowu w życiu mi nie wyszło" i zrób w końcu coś pożytecznego w swoim życiu, bo jak widać oprócz jadu i zazdrości niewiele w nim jest.

poett

To jest po prostu śmiech to co się tutaj odczynia... Tresowane paniusie z ekosalusa chyba dostają specjalne premie za pisanie pozytywnych komentarzy. Kiedyś, prędzej lub później, dojdzie do was w jakim g... pracowałyście i za kogo nadstawiałyście karku. Zwykła banda oszustów dorabiających się na cudzym nieszczęściu. Polecam omijać ich szerokim łukiem.

Konki

Kto mi powie czy jak mam umiarkowany tto mogę pracować 10 godzin? Nadgodziny sa płatne czy jak?

P
@Konki 06.08.2016 08:08

To zależy od charakteru pracy, co do zasady nie. Skrócony wymiar czasu pracy nie dotyczy dozoru.

P
@Konki 06.08.2016 08:08

Nikola

Dno dna... Komplementują samych siebie bez zachowania jakichkolwiek pozorów. Jak to świadczy o tej firmie?

Eko Salus

Oferty pracy znajdują sie na naszej stronie internetowej oraz mozna przyjść osobiście w celu zapoznania sie z nimi i dowiedzenia się szczegółów. Zawsze po rozmowie kwalifikacyjnej staramy sie dzwonić z informacja zwrotną, jesli jednak zdarzyloby sie inaczej to również do nas mozna zadzwonić. Zachęcamy wszelkie uwagi kierować droga telefoniczna bądź mailową w celu wyjaśnienia poszczególnych spraw. Anonimowo mozna napisać wszystko... Również to co nie ma pokrycia z rzeczywistością. Życzymy miłego weekendu. Eko Salus

G.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w ekosalusie i po niej nikt do mnie nie zadzwonił. Czekam do dziś na telefon. Znalazłam pracę w innej firmie.

Zostaw opinię o Eko Salus - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Salus