Security Service

@Kizia 06.11.2017 19:49
Prawdz

Prawda

Julita

Czy Security Service wprowadza jakieś obostrzenia wiekowe dla swoich pracowników? Obecnie w tym obszarze to coraz cześciej spotykane zjawisko i głównie dotyczy granicy 40 roku życia. Jak wygląda to w tej firmie?

Julita

@zomo czy ty znalazłeś się w takiej sytuacji? Pracodawca często ma obowiązek podać powód zwolnienia, wszystko to oczywiście zależy od charakteru umowy, która zawarłeś z pracodawcą. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

zomo

Nie polecam tą firmę.Zwalniają nie wiedzą z jakiego powodu 1 tak mówi a 2 inną wersję.Był kiero Mysza to jeszcze jakoś pracowało a TERAZ patologia.

TRAGEDIA

beznadziejna firma ta pseudo agencja ochrony zatrudnia wyłącznie jedną osobę na zmianę która ma ochraniać dużej wielkości obiekty gdzie powinny zatrudnione być przynajmniej 3 osoby nastawiona jest na jak największy zysk kosztem wyzysku ludzi nie mają kompletnie pracowników zatrudnią byle kogo by tylko samodzielnie jako jedyna osoba chciała pracować nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi niebezpieczną robotę i nie zależy mu na życiu lub zdrowiu.

olka

to zabawne, że kobieta nie nadaje się do używania "siły fizycznej".. ehh panowie, kiepskie argumenty :) zwłaszcza, że widzę wiele kobiet zainteresowanych tą firmą i współpracą na stałe, tak trzymać. :)

abzak

Dobra i solidna firma, a ci co wypisują te głupoty po prostu się nudzi. Powinni wziąć się do roboty, a nie wypisywać brednie, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.

efa

wczoraj dostałem na konto wypłate za czerwiec od syndyka 1200 zł

aldi

Jaki widać po wpisach zero zrozumienia, a niektórzy nawet nie wiedzą u kogo pracują lub pracowali. Trochę szacunku dla siebie i drugiego człowieka, a nie tylko umiecie pluć i nic więcej by zniszczyć człowiekowi życie i opinię. Zacznijcie od siebie i swojego zachowania oraz tego co mówicie. Nie znacie się, a komentujecie. Lepiej czasem zamilknąć niż odzywać się na tematy o , których nie macie zielonego pojęcia. Zastanówcie się zanim coś napiszecie.

zibi

firma v88 z łodzi solidna nazwa nic poza tym niesolidny płatnik wypłaty przeciągane brak wypłat tłumaczony jest brakiem pieniędzy ze strony inwestorów co jest totalnym kłamstwem bo kasa idzie i od inwestorów i z pefronu w zatrudnieniun niepełnosprawnych uciekają i pracownicy i inwestorzy rada jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o Security Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Service