Restauracja Villa Rossini

Opinie o Restauracja Villa Rossini

wimeks

prawdopodobnie chodzi mu o to , że praca w restauracji villa rossini wiąże się z ciężką sytuacją co do kontaktów z innymi pracownikami. Nie jest łatwo zasymilować się ze starą i bardziej doświadczona kadrą

sie wszystko zgadza praca w tej restauracji to paranoja a (usunięte przez administratora)szkoda slow liczy sie tylko owa szmoneczka :D pozdro

Sylwia

Sie zgadzam z powyzej napisana opinja. Praca w tej restauracji o jest massacra!!! Nie moge odebrac wyplaty juz 4 miesiac!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

abra

Sczerze odradzam prace w tej restauracji,zero szansy na rozwój i jak w ogłoszeniu bedzie kelnerka tzn ze szukaja kelnerki,zmywajacej,sprztaczki i niewiadomo kogo jeszcze w jednej osobie.

Pracowalam w restauracji Villa Rossini miesiac w kwetniu do dzisiaj nie wyplacili mi kase)))))

Zostaw opinię o Restauracja Villa Rossini - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Villa Rossini