Omega Stal

Bytom

Opinie o Omega Stal

Mosiek

Cześć czy Omega Stal jest praca dla młodych aktualnie?

xxx

Jeżeli ktoś szuka Pani [usunięte przez moderatora] to zapraszam do Rudy Śląskiej [usunięte przez moderatora]

anonimowy dla zasady

Ten [usunięte przez moderatora] to zwykły nieudacznik!!! Mam nadzieje że kiedyś za te [usunięte przez moderatora] zdrowo beknie.

Zwykły [usunięte przez moderatora] nic więcej jeszcze się nie rozliczył z pracownikami OMEGASTAL a ma WES-STALSp Zoo .I ciągle to samo pijaństwo i buble na to go stac .

Omega to druga firma z którą nie dał rady ( długi, komornik ). Z Wes-stalem będzie to samo za około rok czasu, bo prowadzenie firmy polega na wiedzy i doświadczeniu a nie ignoranctwie, potem stały scenariusz ( sąd, komornik )

Dobrze [usunięte przez moderatora] że sam potrafisz wszystko załatwić

byly pracownik

U tego kolesia praca polega na podwykonastwie sam nic do konca nie potrafi zrobic ,z narzedziami i ubraniami to juz lepiej nie mowic jak nie masz swoich to na niego nie licz, co do wynagrodzen i umow to najnizsza krajowa a i tak nie jest wyplacalny trzeba sie wloczyc po sadach zeby odzyskac co nalezne. Nie polecam !!!

Pracownik-były

Pracowałem w Bytomiu przez jakiś czas, rozstałem się z nimi w zeszłym roku. Niby wszystko na początku ok, ale później okazuje się że mamy coś zrobić na hali a tu brak podstawowych narzędzi i urządzeń. Jeżeli ktoś jest jak makgajwer to polecem, a jeżeli nie umiesz wyczarować czegoś z niczego to odradzam. Ubrania też trzeba mieć swoje.

Zostaw opinię o Omega Stal - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Stal