Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień

Dąbrówka Warszawska

Opinie o Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień

Hanna

Zainteresowani podjęciem pracy w Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, zakładki 'Dołącz do nas': http://www.stepien.pl/dolacz-do-nas/english-praca/

piotrek

dziwne, że na zastępstwo szukają, bez sensu. Ja wolałbym chyba mieć więcej kierowców, na mniejsze trasy i w razie czego, wrzucać ich na dłuższe, gdyby ktoś zaniemógł :)

Zostaw opinię o Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień - Dąbrówka Warszawska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień