Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

marek

Oczywiście, że są przejęcia, szefem dużego magazynu na Psim Polu jest były pracownik agencji, w niektórych firmach 1/2, 1/3 załogi na zmianach to byli pracownicy Worka (ja również) i łatwo to sprawdzić, tylko, że oni nie wchodzą na fora i nie piszą o tym, piszą głównie Ci, którym się nie chce pracować więc siedzą w domu w i wypisują bzdury.

teść
@marek

Kiepski kamuflaż Marek... widać po stylu, że jesteś awatarem firmy, bieżesz forse od Force

Mayer

Teraz działają dla in postu w Warszawie. Byłem na rekrutacji która odbyła się w Macdonaldzie w CH Arkadia he! mało tego że był huk i wszycy siedzieli przy jednym małym brudnym stole to na spotkanie zaproszonych zostało kilka osób do różnych działów miedzy innymi kurier listowy, logistyki itp. wszyscy z tego co zauważyłem dostali do wglądu takie same umowy. Dziwne jest to ze firma chce działać prężnie nie mając swojego biura w Warszawie. Musze przyznać że firma słabo się reprezentuje a poza tym przeczytałem umowę no i cóż mogę powiedzieć otóż na samej umowie (usunięte przez administratora)Wiem że są agencje pośrednictwa racy i każda chce zarobić ale nie kosztem ciężkiej pracy ludzi! PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMĄ

alicja

cóż ja pracowałam w jednym z hipermarketów jako kasjerka na bielanach wrocławskich przed świętami i jestem bardzo niezadowolona - począwszy od grafiku, gdzie mieliśmy mieć wpływ na to w jakich godzinach będziemy pracować i ile godzin - dostałam grafik, w którym w ciągu tygodnia miałam pracować 3 razy po 12 godzin dziennie od rana do zamknięcia sklepu - jak stwierdziłam, że to dla mnie za dużo i że będę miała kłopot z dojazdem (miałam pracować do 23.15 + jakies 20 minut na rozliczenie kasy) to usłyszałam, że to mój problem i że jakoś sobie muszę poradzić. oczywiście na rozmowie przed podpisaniem umowy rzecz się miała całkiem inaczej. do czasu pracy nie wliczają się przerwy ani czas który poświęca się na odebranie i oddanie kasetki, często przy niewielkim ruchu wypuszczają do domu wcześniej nie płacąc za te pozostałe godziny, o potrącaniu kasy za różnice kasjerskie, koszulki a nawet przelew wynagrodzenia nie wspomnę. w grudniu do pracy kusili bonami, oczywiście za pracę w weekendy miało być ich dużo ale ostatecznie mimo zapewnień koordynatorki nie uznano tych godzin z których zostaliśmy puszczeni do domu z powodu małego ruchu w sklepie mimo pełnej gotowości do pracy i z wielu obietnic dostaliśmy kilkadziesiąt złotych na odpierdziel się w tych bonach właśnie. już nie wspomnę że godziny pracy naliczone przez managerów nijak się miały do rzeczywistości oczywiście na naszą niekorzyść i nie ma żadnego systemu żeby zweryfikować od której do której się pracowało - nie było wglądu do listy obecności więc gdy dostałam raport przepracowanych godzin to okazało się, że naliczali mój czas pracy nawet pół godziny później niż faktycznie zaczęłam co przy 8,50 zł brutto za godzinę jest po prostu skrajnym...

jadlos

Za pracę w hipermarkecie A. we Wrocławiu płacą na czas, tylko wymyślają znikąd manka i potrącają je z pensji. Jeden miesiąc oddali potrącenie (125 zł) dopiero dzień po tym, jak dostali nakaz zapłaty z sądu w sprawie z mojego powództwa, w drugiej sprawie (kolejny miesiąc, 188 zł) też dostali nakaz, ale jeszcze nie zapłacili (3 dni do końca terminu na uprawomocnienie się nakazu i wysyłam do komornika). Ogólnie nie polecam, chociaż zaletą jest (w porównaniu do innej agencji, zatrudniającej w hipermarkecie C.) stawka i to, że firma jest względnie stabilna finansowo.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kuniaaa

masakra w tej firmie wysyłaja raz w tygodniu do pracy... wymyslaja kary po 500 złotych, za wszystko naliczaja koszty... wymyslili sobie latwy zarobek najczesciej umwiaja sie z firmami te robia błedy specjalnie zeby work mial powod do nie wyplacenia pieniedzy... osoby ktore sie ucza maja 8,50 brutto a nie uczace sie maja 6,50 brutto

sagi

no własnie chodzi o to ze wcale nie placa,wymyslaja powody zwolnienia i jakies chore kary i zatrudniaja cie do normalnej pracy na umowe zlecenie a to wcale nie jest zgodne z prawem do tego zobaczcie ogloszenia ciagle do tych samych firm to co nikt sie tam nie nadaje do pracy,przeciez mowia ze mozna po miesiacu przejsc pod firme i co i ktos przeszedl??????????

Aga

Witam, pracowałam przez tą agencję w tym i w zeszłym roku. Do współpracy z panią(usunięte przez administratora) wcześniej tu wspomnianą, nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę wszystko zawsze było w porządku, tylko trzeba sprawdzać uważnie ile kasy wypłacają, bo w moim przypadku się pomylili i przesłali mi 200 zł za mało. Ale zadzwoniłam tam, dogadałam się z nimi i reszta pieniążków do mnie dotarła wkrótce. W tym roku absolutnie nie polecam. Podpisałam umowę na zlecenie i pani powiedziała, że wyśle grafik smsem. Żaden sms do mnie nie dotarł, pani na wiadomości nie odpowiadała, kiedy w końcu udało mi się tam dodzwonić okazało się, że tylko miejsca na dwa ostatnie dni. Dodatkowo w umowie wyraźnie jest napisane, że raport godzinowy trzeba dostarczyć do tygodnia następnego miesiąca, a o żadnym wcześniejszym terminie nie było mowy. Po 5 dniach od inwentaryzacji na której byłam (kiedy się na nią zapisywałam pani nic o tym nie wspomniała) dostałam sms : "dziś mija ostateczny termin dostarczenia raportu z inwentaryzacji". Ogólnie nie polecam. Jedyny plus, że płacą trochę więcej niż inne agencje pośrednictwa pracy

zlecenie

totalny brak profesjonalizmu.place nie na czas komunikatywnosc z agencja nawet jak sie nie wywiarze z umowy(brak pelnej wyplaty w terminie )tez na odczepnego a na przelew mozesz dalej czekac,widocznie picie kawki i pogaduchy w pracy maja wiekszy priorytet

MMmm

Czytam opinie o wszystkich Agencjach Pośrednictwa Pracy. Wszyscy pracodawcy oszukują, nie spełniają obietnic, łamią prawo. A mimo to ciągle przychodzą do nich nowi kandydaci, a obecni nie odchodzą tylko pracują. Coś mi to nie pasuje, albo pracodawca działa zgodnie z prawem tylko kilku pac..ów nie wie czego chce od pracy, albo pracodawca ma układy z PIP-em.

sagi

Maciek

Po pierwsze mało kto teraz daje umowy na stałe, najczęściej na okres próbny i szukają kolejnej. A co najważniejsze to płacą w terminie i warunki pracy są OK a to teraz mało spotykane w biurach pośrednictwa pracy. Poszukajcie opinie o Work Support tam to masakra, prawie do nich poszedłem.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force