Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

exemploee

Co za bzdury wypisują niektórzy !!! NIE DOSTAŁEŚ wypłaty - to idź do PIP-u, sądu pracy, sądu cywilnego, TVN, Polsatu, do Prezydenta Dudy, do Kaczyńskiego itd. i skoro MASZ RACJĘ to wygrasz i puścisz agencję z torbami !!! UMOWĘ przecież masz - bo KAŻDY w HR Work Force dostaje umowę. Pracowałem tam kilka lat i NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, powtarzam: NIE MA, że pracownik UCZCIWIE pracuje i NIE DOSTAJE wypłaty !!! Terminy wypłat - do 10 (umowy o pracę tymczasową) i do 24 (umowy zlecenia - UZ) następnego miesiąca (chyba, że jest inaczej ustalone to może być szybciej - NIGDY PÓŹNIEJ !!! Czekać owszem trzeba sporo, zwłaszcza na UZ ale KAŻDY podpisując umowę jest o tym informowany i jest to wyraźnie ujete w regulaminie umowy. Ponadto firma często wypłaca zlaiczki i przedpłaty. WYPŁAT MOGĄ NIE OTRZYMAĆ - pracownicy, którzy UCIEKAJĄ z pracy/nie stawiają się bez informacji (są za to umowne kary: regulamin umowy) lub CI KTÓRZY (mimo próśb i powiadomień) NIE DOSTARCZAJĄ NUMERU KONTA (bardzo dużo jest takich przypadków). Co do stawek - wiadomo, zwykle rózowo nie jest, ale to też każdy wie przed podjęciem zatrudnienia. Co to znaczy "powiedzieli mi, że będzie tyle netto a było tyle" ?!?! KAŻDA stawka godzinowa na umowie jest BRUTTO, stawki NETTO nie da się okreslić DOKŁADNIE bo jest zależna od liczby przepracowanych godzin. Jesli ktoś ma mózg to wchodzi na kalkulator brutto-netto na internecie i sobie może co do grosza wyliczyć ile mu wyjdzie na koniec miesiąca, uwzględniając wszystkie potrącenia (na UZ wazne jest czy osoba ma status ucznia/studenta). PODSUMOWUJĄC - jesli jesteś ucziwym, pracowitym, rozumnym człowiekiem - NIE MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ - DOSTANIESZ od HR NA 100% wypłatę co do złotówki. Jeśli jesteś kombinatorem, leserem, oszustem i bezmózgiem (jednym z tym co tu wypisują te brednie), który NIE ROZUMIE treści regulaminu umowy i nie umie przeliczyć brutto na netto - to może być różnie. Agencja dawno by nie działała, gdyby NIE PŁACIŁA ludziom pieniędzy za ich pracę. Wszystkie AGENCJE ZARABIAJĄ na zadowolonych pracownikach, którzy chodza do pracy - to jest logiczne i tylko wyjątkowy retard może tego nie rozumieć. Amen.

Mario
@exemploee

exemploee co za bzdury wypisujesz, nigdy nie byłeś w Sądzie Pracy, skoro piszesz o puszczeniu z torbami pracodawcy. możesz się upominać tylko o to, czego Ci nie wypłacili, a jeśli masz kiepską umowę i dowodów brak, Sąd może odrzucić. Bajką jest też to, że to pracodawca w Sądzie musi udowodnić a pracownik tylko uprawdopodobnić. bzdura, zapłaciłem prawnikowi i ten mnie szybko uświadomił, że jest inaczej, niż mi się wydawało. na wszystko musisz zbierać dowody i kwity, jak nie masz, to się pożegnaj z wygraną w Sądzie

Maja

Wielu z Was bardzo pozytywnie wypowiada się na temat HR Work Force. Możecie powiedzieć coś więcej o Waszych doświadczeniach? Jak szybko można liczyć, że usłyszy się od firmy po przesłaniu swojego CV? Jak długo czekaliście na rozpoczęcie pracy?

Remik

HR Work Force to fajna agencja pracy i jak widać maja mało ofert.

Za terminowe wypłaty szanuje. Po za tym agencja jak każda inna.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

Opiniodawca

Agencja działa dobrze i sprawnie , ale zawsze znajdzie się ktoś bardzo niezadowolony. Mnie to nie dziwi.

raszpel

nie polecam na piekarni w niemczeh dr qent wypłaty opuznione o 3-4 dni według prawa opuzniane wypłaty w niemczeh nalezy sie 40 euro za opuznianie oszukuja jak siezapytasz o wypłate każą sie zaraz zwolnic z wypowiedzeniem 7 dniowym na koncu dostajesz fiszke i inne wypłaty niz na fiszce pobieraja opłate za hotel hoc miał byc darmowy przez 3 miesiace płacisz za ubranie hoc go wcale nie dostałes sprawe skieruje z automatu do sadu pracy jescze 0 300 ero ponad mnie oszukal i nie maja zamiaru wyrównac nie polecam tej firmy Worforce express

Roberto

HR Work Force jak na jedną z wielu agencji pracy działają bardzo profesjonalnie, mają dość dużą ofertę prac. Korzystałem z ich usług i było naprawdę w porządku. Szybko, miło i całkiem dobrze finansowo , cóż więc więcej można wymagać? Trzeba jedynie pracować!.

Maja

@Romanrozumiem, że jesteś zadowolony z usług firmy HR Work Force. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Jak długo czasu trwało rozpoczęcie pracy od momentu przesłania aplikacji na ofertę pracy?

@Maja

Ja po 15minutowe rozmowie dostałem pytanie: czy warunki ok, czy jestem pewien ze chce tą pracę, od kiedy moge zacząć i juz podpisywałem umowę. Praca od następnego dnia.

Roman

HR Work Force to fajna agencja, zawsze mają dużo ofert pracy. Korzystałem z ich ofert i nie zawiodłem się , mogę ich polecać z czystym sumieniem.Forum to potwierdza.

Witt

pracuje w Katowicach- jest ok , kasiora na czas mogliby placic wiecej ale to wszsycy moga placic wiecej - pozdrawiacha

@Witt

Wawa tez ok. I nawet stawki w porzo. Przede mna pierwsza wyplata. Myślicie ze jest szansa ze zapłacą wcześniej niz 24?

Maja

@Lordczy byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? Co sprawiło, że odczułeś brak szacunku ze strony firmy?

Lord

Firma - to brak szacunku do ludzi i do kandydatow. Makymalnie odradzam

Maja

@Legia_Warszawa (L)rozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Jak długo już pracujesz za ich pośrednictwem? Chętnie usłyszymy więcej szczegółów.

Legia_Warszawa (L)

Firma spoko, nasza koordynatorka zasobow ludzkich tez jest spoko,zawsze to ona przyjezda do nas a nie my do niej, z wyplatami nie oszukują tylko jedyny minus to wyplaty są późno. Gdyby placili do 10 to był by luksus. Ona mowi ze te nie ona robi wyplaty i to nie od niej zależy. Zatem szanowny zarządzie zróbcie coś z tym!!!

Maja

Korzystałeś z usług firmy HR Work Force? Opowiedz jak wyglądał proces rekrutacji! Na jakie pytania należy być przygotowanym?

Maja

Korzystałeś z usług HR Work Force? Jak oceniasz dostępne oferty? Bardziej ciekawią Cię oferty pracy za granicą, czy jednak szukasz pracy w Polsce?

Rodowity obywatel stolicy

Pracy przez agencje nie polecam. Banda naciagaczy ktorzy zarabiaja na Tobie i nic wiecej. Niestety tym razem zycie mnie zmusilo i chwilowo wziąłem taką robote. Za cos trzeba zyc. W rekrutacji pani obiecywala zlote gory i mowila że oni sa uczciwi,staly kontakt z agencja itp. Postanowilem ją przetestowac, chcialem sprawdzic czy mowila prawde. Rozczarowalem sie-nie klamala. Nie wiem ile oni płacą rekruterkom ale naprawdę dostepne sa całą dobe. Dzwonilem o 7 odebrała. Pisalem wieczorem smsy, odpisala. No i forsa w terminie. Moze oni jednak sa uczciwi. Chcesz dorobic,to tu mozesz. Szukasz prawdziwej pracy? To idz do firmy a nie agencji. Uczciwy obywatel.

Regular
@Rodowity obywatel stolicy

Uczciwy obywatelu to duża agencja i nie mogą się rozczulać nad każdym. Generalnie pracują ok i to jest najważniejsze.

milioner dzielnicy

Jest crunchips jest impreza. Jest dwudziesty,jest hajsik. Szacun za terminowość

pracownik marketu

1dzień pracy,kilka dni oczekiwania i pieniążki są. Polecam.

Maciek

Mnie jedna kwestia u nich przeraza, w umowie jest napisane ze wynagrodzenie w polskich zlotych a praca w niemczech, jak to jest mozliwe ? Pracuje sie w niemczech i zarabia sie w euro a nie w polskich zlotych.. Co o tym myslicie ? Pilne

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force