SVZ Poland Sp. z o.o.

Tomaszów Lubelski

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 32 ocen.

SVZ Poland Sp. z o.o.
2 32 6 1

Opinie o SVZ Poland Sp. z o.o.

Administrator

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w SVZ Poland Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

aaa1

Ile mozna zarobić????

zsvzopole

SVZ w Opolu Lubelskim to dziadostwo. Tam zarabiają tylko cwaniaczki z rozładunku, a reszta dostaje po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak ma jeszcze 8 godzin to jeszcze wyjdzie jak mniej to wiadomo.

admin

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie SVZ Poland Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o SVZ Poland Sp. z o.o. - Tomaszów Lubelski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SVZ Poland Sp. z o.o.