Clima Technology s.c.

Opinie o Clima Technology s.c.

Marta

Czy na stanowisku Specjalista ds. Techniczno-Handlowychmożna liczyć na jakieś premie? Ktoś aktualnie pracuje w Clima Technology s.c. i mógłby podzielić się taką wiadomością? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.

alan

Co za plociuchy z Was a może warto docenić to, że Prezeska odnajdzie się w każdej sytuacji a nie wygląda jakby chodziła na wybiegu i bała się dotknąć zmiotki. Ludzie! Napisz lepiej jak w firmie przedstawiają się zarobki u umowa a nie obgadujesz :) Pozdrawiam

ax

Beka z tej firmy. Ostatnio wchodzę do wielkiej, pięknej, bogatej firmy... a tam Pani Kierownik Inżynier z odkurzaczem i szmatą zaiwania... Widać cenią pracę ;-)

Mat

Szczerze odradzam. Na rozmowie obiecane złote góry po czym oczywiście zmiana planów. Trzeba sie domagać o wypłacenie pieniędzy na czas. Wymagania nie wiadomo jakie za najniższa kase. Zupełny brak szacunku do pracowników. Omijać tę firmę

Zostaw opinię o Clima Technology s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clima Technology s.c.