MAX BAU Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o MAX BAU Sp. z o.o.

Grower22
 Rekomendacja

Pracuje od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony. Brygada fajna, kasa też w dodatku na czas. Polecam ta firmę , jest solidna

9
Krzychu
@Pracownik

Ja pracowałem na budowie gdzie pon-czw pracowało się po 9 godzin (po odjętych przerwach) a w piątki 5. Odejmując zjazdy też wychodziło ok. 140-150 godzin a majster Niemiec nie pozwolił na pracę bez Jego nadzoru. Trzykrotnie rozmawiałem z Panem A. na ten temat i chciałem zmiany budowy za każdym razem słyszałem ok pojedziesz gdzieś indziej i co wyjazd znów tam. Po kilku takich wyjazdach dałem sobie spokój i zmieniłem pracę. I mam takie wypłaty jak tam a pracuje na miejscu i bez stresu.

FElix

Ja pracowałem i czekam na wyjazd od lutego mamy ruszać bo lało ostatnio. Co do stawek to powiem Wam że są różne, ale jak długo się pracuje i nie ma problemów to są naprawdę solidne w porównaniu do innych pracowników których spotykam na budowach z innych firm. Z minusów to czasem budowy są odległe i ekipa może się nie zgrać, ale to na krótszą metę. Firma w 90% robi kanalizę i jakieś kable kładzie. Zdarzają się niezadowoleni (z tymi co ja mam kontakt są zadowoleni), ale to zawsze i wszędzie. Mieszkania w których ja byłem to normalne schludne pracownicze mieszkania. Zdarzyła mi się raz wtopa, wyjaśniłem z biurem i faktycznie podesłali mi link z biura jak się właściciel ogłaszał w internecie, a inaczej w rzeczywistości i je zmieniliśmy prędko, na szczęście mamy dużo do powiedzenia jak nam mieszkanie nie odpowiada :)

3
Pracownik
@FElix

Już jest koniec lutego więc kiedy wyjazd? Bo też czekam a jestem dopiero nowo przyjęty

Jarekk

Praca na pewno nie dla każdego, trzeba być przygotowanym na 1-2tyg wyjazdy na budowy w Niemczech, roboty kanalizacyjne jak w pl bez różnicy, no może tam lepiej bo dużo nowsze sprzęty, no i pamiętać się trzeba że jak przyjdą wam rozliczenia wynagrodzeniń to się trzeba rozliczyć z urzędem, ja już dostałem za poprzedni rok. Jak jest dobra ekipa to fajnie się pracuje, a jak jakiś "orzeł" się trafi to trzeba mu pomóc odlecieć dalej do innej firmy.

8
Pracownik
@Jarekk

Jakie zarobki? Bo mówili że 10 euro na godzinę to średnio ile wychodzi na miesiąc? Ile odtrącają za mieszkanie?

Kamila Nowy wpis

W ogłoszeniu na brygadzistę obiecują wysokie zarobki w euro. Zdradzi ktoś, o jakiej kwocie mniej więcej mówimy? I czy opłaca się w ogóle z nimi wyjeżdżać, porównując do sytuacji na tym samym stanowisku, ale w naszym kraju? Może ktoś ma porównanie.

Operator Nowy wpis
Pracownik

Jakie są zarobki na stanowiskach

Kapi Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć kilku kwestii dotyczących pracy jak wygląda praca w okresie zimowym Czy jest płatne postojowe czy po prostu jest niespłacone i siedzi się w domu? Jak wygląda kwestia zjazdów 10dni pracuję i 4 w Polsce? Czy firma przyjmuję pracowników bez doświadczenia? W ile osób się pracuje? Po ile godzin pracuję się i czy soboty też są pracujące?

Renata Nowy wpis
@Kapi

Jakiś konkretny z zawodów Ciebie interesuje z tych, które rekrutują zazwyczaj? :) Ja mam inną zagwozdkę. Szukam pracy właśnie w charakterze rekruterki, a w sieci są tylko ogłoszenia budowlane, takie jakie Ciebie interesują. Może ktoś z firmy zajmie stanowisko, czy trzeba kogoś do HR?

Lolo
Pracownik

Czy na budowie w trakcie pracy dopuszczalne jest picie piwa jak to robią panowie u dotmund. Sobota a panowie pija

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MAX BAU Sp. z o.o. na stanowisko Operator Koparki? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jojo
Pracownik
 Pytanie

witam czy jest płacone na dzieci ? można dostać jakieś rodzinne pozdrawiam

Kapitan "U-boot'a" %%%
Pracownik
@Jojo

Oczywiście. Musisz złożyć wniosek do MOPSU.

Kamila
@Kapitan "U-boot'a" %%%

A to przypadkiem nie chodziło o firmę? Że przez firmę

Lolek
Pracownik
 Pytanie

Witam . chciałem zapytać jak jest z przerwami? Czy przerwa jest wliczona w godziny pracy? Czy jest odbijana

Krzyś
Pracownik
 Pytanie

Największa gwiazda Max bau na budowie to : który z panów? Wiecie może? Bo słyszy się o najlepszych fachowcach w firmie.

Bemben
Pracownik

Można prosić numer kontaktowy chciałbym aplikować na stanowisk monter wod kan

olko rafal
Były pracownik

super firma

Wicio
Pracownik
 Pytanie

Czy ciężko dostać sie do firmy bez doświadczenia?

Klimczyk
Pracownik
@Wicio

Dostać się można bo w sezonie biorą i bez doświadczenia ale brygady są 3 osobowe zazwyczaj i jeśli nie będziesz naginać jak reszta i nie bedzię progresu to się nie utrzymasz

2
Arczi
Kandydat
 Pytanie

Witam,mam propozycję wyjazdu jako operator koparki możecie coś powiedzieć o firmie Max Bau jak to wszystko tak naprawdę wygląda ?

Dzik
Pracownik
@Arczi

Jest ok , kasa na czas po ustalonej stawce, wszystko zależy od tego jak się pokażesz, robisz dobra robotę ...możesz liczyć na więcej i na robotę przez cały rok. warto spróbować!

Dzik
Kandydat
@Dzik

Dzięki za odpowiedź

1
Maja
@Dzik

A co to znaczy, że zależy jak się pokażesz? Robią coś takiego, że każą robić jakieś manewry, obserwują to i oceniają w tym samym momencie i od tego idzie ta stawka czy patrzą jak pracujesz i później sobie wymyślają ile dadzą??

Dzik
Pracownik
@Maja

Majster Patrzy jak pracujesz!, biuro nie widzi jak pracuje mogę im wszystko wkręcić ale Niemca który się kręci na budowie nie oszukasz i to od niego wychodzi informacja jakim jesteś fachowcem, chociaż zauwazyłem ze jest tez pare podpieraczy-łopat z dużą stawka , niewiem czemu tak jest ale mam to gdzieś Mnie interesuje moja stawka

Gumis
Kandydat
 Pytanie

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca montera sieci WOD-KAN? Doświadczenie mam 6 letnie. Dzwoniono do mnie i pytali kiedy gotowy moge być na wyjazd. Proszę o odpowiedź.

Kapitan "U-boot'a" %%%
Pracownik
 Pytanie

Witam serdecznie jeszcze na starym roku :) Jak atmosfera? Gotowi do pracy? Zadowoleni z "karpiowego"? Udalo sie zapelnić wigilijny stół? Zostalo jeszcze na jakiegos dobrego szampana?

Bartosz
@Kapitan "U-boot'a" %%%

Karpiowe? :) Ile tego było? O ile możesz się tym pochwalić tu :D

Młody 250
Kandydat

Witam panów. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca operatora . Czy praca jest spokojna czy non stop w stresie ... Tylko proszę pisać prawdę :D

Zainteredowany
Kandydat
 Pytanie

Czy firma MaxBau prowadzi rekrutację na stanowisko operator koparki, Czy kto napisze jak faktycznie wygląda dzieł pracy Po ile godzin się pracuje? I jak wogule wygląda przyjęcie nowego pracownika przez resztę ekipy Ktoś może dodać coś więcej ???? Jestem zainteresowany podjęciem pracy Pozdrawiam

Max Bau
Pracownik
@Zainteredowany

Tak szukamy dobrych operatorów koparki, wszystkie informacje pod numerem tel 516006645 pozdrawiam

Oczekujący
Kandydat
 Pytanie

Dzwoniono do mnie przed nowy rokiem i mówiono że będą ze mną się kontaktować w styczniu i cisza... Dzwoniono do kogoś w tym roku z ofertami??

Dziobak
Pracownik

Nie wierze, co wy piszecie, ja pracuje 2 miesiace, w max bau, jestem samoukiem brukarzem, nauczyłem się wystkiego w innej firmie, i spotkałem chłopaków z naszej firmy i mnie przekebacili, bym zmienił pracę, 2 telefony, jedno spotkanie, tydzień czekania i jazda (usunięte przez administratora), obroniłem się swoją pracą, teraz po czasie tych 2 miesięcy zrobił mnie (usunięte przez administratora) operatorem 3,5 t koparki i pracuje, (usunięte przez administratora), więc albo sobie ludzie nie potraficie załatwić (usunięte przez administratora), albo na robicie się nie znacie, dodam że mam 22 lat, (usunięte przez administratora), więc wszystko się da ogarnąć, fakt fakt do domu mam 1460 km ale, jade na 2 tygodnie 2 dni i 4 do domu, pasuje mi to, kasa się zgadza, a robota teraz lekka, ale odpowiedzialna, pozdrawiam i trzeba rozmawiać z łudzimy, dać się poznać (usunięte przez administratora)z dobre strony wtedy idzie załatwić duzo

Bemben
Kandydat
@Dziobak

Na jakie zarobki można liczyć jako monter Instalacji wod -kan na początek staż mam pracuje jako monter

Arnold
Pracownik
@Dziobak

Jesteś samoukiem brukarzem , a są w ogóle nie samoucy , jest jakaś szkoła brukarzy , bardzo jestem ciekawy jak wyglada brukarz nie samouk taki po szkole brukarstwa , jaką ma wiedzę .

Pytanie
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MAX BAU Sp. z o.o.?

9
Arnold
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

a że tak zapytam z ciekawości za co miała by być ta dodatkowa nagroda ?

Jcb
Pracownik

Witam wszystkich.. Zastanawiam się dlaczego co poniektóre mieszkania są wynajmowane dla ludzi skoro nie nadają się do użytku. Brud, smród i nic więcej! Ja rozumiem że najtańsze ale wypadało by sprawdzić przed wynajmem.

Pracodawca

@Jcb

Szanowny Panie, Mieszkania są weryfikowane na podstawie zdjęć a jak sami wiecie nie zawsze zdjęcia są spójne z rzeczywistością i trafimy na przysłowiową "mine" . Proszę zgłosić do odpowiednich osób i na pewno rozwiążemy problem.

Toto
Pracownik
 Pytanie
@MAX BAU Sp. z o.o.

Witam.dlsczego wynajmujecie mieszkania na których jest tłok i kilku pracowników ?

2
Toto
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Proszę rozwiązać problem mieszkania na którym jest za dużo ludzi,a było zgłaszane. Dziękuję

Kopar
Pracownik
@Toto

Dokładnie.ze jednemu czy dwóm pasuje ,to nie znaczy że reszcie pasuje mieszkanie w liczniej grupie.gdzie jeden obija się o drugiego.kazda brygada powinna mieć zapewnione osobne mieszkanie

Pracodawca

@Kopar

Zdecydowanie łatwiej będzie nam rozwiązać problem gdy będziemy wiedzieć o jakie mieszkanie chodzi, i kto ma niedogodne warunki. Czas w który poświecamy na dociekanie o jakie mieszanie chodzi możemy spożytować na roziązanie problemu. Panowie konkretnie! nasze numery macie Pozdrawiam Dawid

Kopar
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Zeszły się dwie brygady i zaczęły się problemy.. jeden mądrzejszy od drugiego. Brygada która przyjechała tydzień temu do Bahnholstrabe 7 , miała mieć zapewnione inne mieszkanie.po czym siedzimy wszyscy razem.i robią się problemy . lepiej żeby każda brygada miała oddzielne mieszkania. Za dużo ludzi .

Kopar
Pracownik
 Rekomendacja
@MAX BAU Sp. z o.o.

Proszę o rozłączenie brygada.jedt godzina 2:25 nawet spać nie można.. Jedni chcą odpocząć a nie słuchać czyjegoś biadolenia bo brygady nie mogą się dogadać ..

Kopar
Pracownik
 Pytanie
@MAX BAU Sp. z o.o.

Da się rozwiązać problem panów z mieszkania..? Czy nadal będą siedzieć w kilka brygad na jednym mieszkaniu? Całą noc było głośno, słychać było że spożywany był alkohol . Proszę o interwencję.panowie oczywiście czują się nie winni.. uważają że nic się nie stało.

1

Pracodawca

@Kopar

Panie Kopar, Mieszkanie w którym mieszkacie ma 4 pokoje 2 łazienki i kuchnie wszystko w dobrym standardzie . Rozmawialiśmy dziś z wszystkimi Współlokatorami i z Panem również prawdopodobnie tylko nie ujawnił się Pan, nikt nie zanegował warunków mieszkaniowych!!! Jeśli chodzi o zachowanie pracowników po pracy w czasie wolnym nie możemy brać odpowiedzialności oczywiście zareagujemy i wyjaśnimy sytuacje. Z zebranych informacji wiemy jednak ze pański problem ma inne podłoże Go Work nie jest też portalem do załatwiania takich problemów, macie nasze numery i proszę dzwonić

Kopar
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Witam.. mieszkanie zostało posprzątane zanim przyszła wlascielka.. panowie kłamią i kryją jeden drugiego.zeby nie było jak się zachowywali... sprzątanie bardzo szybkie było.. alkohol był spożywany do rana..gdyby mieszkania były osobne nie było by takiej sytuacji że są dwie brygady.. jeden kryje drugiego bo wszyscy dobrze się bawili.. Jeśli będą wszyscy na jednym mieszkaniu sytuacja na pewno się powtórzy bo jeśli nie umie się pić alkoholu nie powinno się tego robić.muzyka była ..ptzegadywanie który to pan lepszy na budowie.. niestety panom brakuje kultury osobistej na mieszkaniu.. A sprzątanie było szybkie..oni wszyscy zaprzeczali bo wiedzą co się działo a problemów nie chcą.. zrozumiałe.

Kopar
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Za czym przyszła wlascielka mieszkania ,panowie elegancko posprzątali mieszkanie.zeby nie było śladu po imprezie..kto się panu przyzna co się działo.jak każdy uczestniczył w imprezie...każdy chroni każdego.bo razem pili i przegadywali się który lepiej pracuje. Jeśli nie zmieniacie mieszkania żeby było mniej osób na mieszkaniu sytuacja się powtórzy bo panowie żadnej kultury osobistej na mieszkaniu nie mają. Jedni pojechali , drudzy przyjechali i dalej jest dużo osób na jednym mieszkaniu..

Jo
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Podłoże psychiczne .czlowiek sfrustrowany brakiem potencji i który już nie może pić bo mu wątroba pada dostaję na dynię .jak to jest że 219 chłopa pasuje a tobie nie.zmien firmę albo lekarza

Anonim
Pracownik
 Rekomendacja
@MAX BAU Sp. z o.o.

Witam..był zgłaszany problem mieszkania Bahnhofstrabe 7.. dalej jest zbiegowisko łudzi.dzis nie pracujemy .mamy eolne..jesteśmy na mieszkaniu.panowie robią libacje alkoholową oczywiście będą się wypierać jak ostatnio.. firmę nie interesuje co robią po pracy. Ok.tylko panowie codziennie tak robią po czym rano jadą na budowę.. sytuacja codziennie się powtarza.gdzie zachowanie bezpieczeństwa przez covid skoro panów 7.

Kopar
Pracownik
 Rekomendacja
@MAX BAU Sp. z o.o.

Panie Dawidzie.. Panowie pijani .mieli wolne i zastanawiają się który pojedzie rano bo wszyscy wypici.. Proszone było o rozdzielenie brygad,bo takie towarzystwo drinkuje codziennie po czym na kacu jeżdżą na budowę. Oczywiście panowie będą się wypierać ,bo kryją jeden drugiego bo wszyscy piją..więc nigdy jeden nie powie na drugiego.tak jest codziennie bo dwie brygady a rano do pracy na kacu.,a później się dziwić że różne sytuacje na budowie

Anonim
Pracownik
 Rekomendacja
@MAX BAU Sp. z o.o.

Kolejna Sobota..jedni potrafią zachowywać się z kulturą.. niestety nie wszyscy ją mają i robią pijackie zamieszanie.. Czy człowiek nie może mieć spokoju po pracy tylko słuchać jak ktoś łazi i nudzi bo ma jakiś problem z psychiką..

Luk
Pracownik
@Kopar

Wiadome upchac Polaczków jak najwięcej się da bo kasa kasa się liczy ludzie są nieważni

Arnold
Pracownik
@MAX BAU Sp. z o.o.

Dawid ale po co się wdawać w temat który nic nie wniesie do rozmowy , ja sam zmieniłem mieszkanie chyba ze trzy razy , tak sam znalazłem mieszkanie obgadałem z właścicielem a na końcu z Radkiem i było ok , wystarczy odrobinę chęci i tylko kilka minut po pracy szukając ogłoszeń w miejscu gdzie sie pracuje , ale to trzeba chcieć Często pracownicy dostają klucze do czystego fajnego mieszkania , ale ono jest fajne i czyste jeden dzień , wyniesienia worka ze śmieciami to graniczy z cudem , inny znów na wejściu pierwsze pytanie jakie zadaje to co ile jest tu sprzątaczka ,ja się nie chwalę ani tez nie jestem perfekcyjny ,ale ci co ze mną mieszkali na pewno potwierdzą , że dbam o mieszkanie jak o swoje , bo zawsze powtarzam , tak jak robisz w mieszkaniu w niemczech czy gdziekolwiek gdzie mieszkasz to masz tak samo w domu , jak robisz (usunięte przez administratora) w mieszkaniu w niemczech to masz taki sam (usunięte przez administratora) w swoim domu ,jak w aucie firmowym gasisz peta o podłogę masz tak samo w swoim samochodzie , jak w łazience zostawiasz obesrany kibel w niemczech , robisz to samo w domu , nie da się kultury podzielić na ta w domu i po za domem.

Anonim

Dobrze by było, gdyby szefostwo dobierało osoby w podobnym wieku. A nie jeden ma ponad 40 lat.a drudzy nie całe 30 i pojęcia o pracy nie mają!!! I jeden robi za wszystkich.

Mirosław
@Anonim

Może warto by było takiej osobie pomóc i wyjaśnić, jak wygląda praca na stanowisku, które opisujesz? Zdaje sobie sprawę, że wygodniej by było, gdybyś współpracował z osobami, które mają doświadczenie zawodowe, jednak niekiedy zdarza się tak, że do pracy przychodzą nowe osoby, które chciałyby nabyć doświadczenia i umiejętności. Od jak dawna pracujesz za pośrednictwem firmy MAX BAU?

Blumenstein
@Mirosław

Witaj , firma jak sama wszem i wobec głosi że zatrudnia fachowców , i jak to sobie wyobrażasz że co ja mam uczyć gówniarza który nie ma pojęcia o niczym a został zatrudniony bo brak ludzi ? i zazwyczaj nowi dostają stawki na która ja musiałem dwa lata pracować . Po kolejne nikt z nas nie pracuje za posrednictwem Max Bau a w Max Bau .

Zabcia
@Anonim

Prawda.źle dobierane brygady. Powinni jakoś mieszać a nie że jeden stary reszta młodzież.

Krzychu
@Blumenstein

Masz apsolutną rację. Nie umieją łączyć brygad.mlodociani się uczą a umieją pracować .a kasę biorą taką samą.

Acab
Pracownik
@Blumenstein

Masz rację wiele razy były takie przypadki ze klijet przez 10 dni lazil z miotła bo nie nadawał się do niczego

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MAX BAU Sp. z o.o. - Opole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MAX BAU Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy MAX BAU Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX BAU Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX BAU Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii