Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Lusi

Moge wiedziec kto ma podstawe 5100 w tej pracy na produkcji .Bo czytajac te komentarze to sie zastanawiam na jakich stanowisku na produkcji tak placa. W dodatku wychodzi jeszcze 5200 zl netto .a nawet po wiecj tu zarabiaja.Moze multi to mial na 4 zmiany albo operator 3 .

Ona na

Na tym medyku za zadne pieniadze bym nie robila.Atmosfera fatalna obluda i kablowanie jeden na drugiego.I zarobki fatalne bo na 2 zm 3 tys zl netto z hakiem.

Himenka
@Ona na

Bo to prawda na medyku jest okropnie.Na elekronicznym jest dobrze 3 zm bafz jeden dzial 4 bryg .Ludzie dobrze zarabiaja bo ja pracuje 5 lat i mam 5200 zl netto .

Specjalista Utrzymania Maszyn ile zarabia? Chciałam sprawdzić chociaż, jak to wczesniej było na tym stanowisku, przez takie ogłoszenie z września, ale żadnych widełek nie ma tam podanych. No a teraz przecież jeszcze te podwyżki krajowe były, to jaka sytuacja jest aktualnie?

Zx

Dlugoletni z 6 tys zl netto.

Anks

Lepiej napiszcie czy beda jeszcze ludzi zwalniac czy praca tu bedzie .Mnie to interesuje i czy podwyzka tu bedzie placy.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Dobre

Dobre tylko ze Dyrektor napewno ma wyksztalcona po studiach i gdyby mial sobie wziasc to z biura a nie z produkcji i po zawodowce lub po srednim.Jak juz to na podobnyn poziomie.

Tak

Ta starsza to wogole stare drewno gwiazda zamiast gadac o innych niech gada o sobie ze nic nie ma .Co do zwolnien to caly czas kogos zwalniaja i robi sie coraz gorzej.Niewiadomo co tu bedzie.

Aga
@Tak

No wlasnie nie wiadomo co bedzie .Na najblizsze miesiace nie widac poprawy bo pewnie po Nowym Roku jak sie nie poprawi to dalszy ciag zwolbien czeka ludzi.

Gd
@Aga

Zwolnienia byly zawsze co jakis czas ale nie tak jak teraz od wrzesnia co miesiac po kilkanascie osob.Jak nadal beda musieli zwalniac to beda zwalniac stare pracownice co dlugo tu pracuja.Wtedy nie jedna sie poplacze.

Db
@Gd

U nas z działu ostatnio emeryta zwolnili

Ty

Widac ze zle sie dzieje malo pracy .Jestem tylko ciekawa ile osob straci prace .Narazie ci co pracuja x lat nikt nie dostal z 3 msc wypowiedzenie.Ale niewiadomo co bedzie bo takich zwolnien nie widzialam jak teraz.

Ona ja
@Ty

No dokladnie zle sie dzieje .Teraz to kazdy sie boi zwolnienia.Najgorsze jest to ta niepewnosc .Jak ktos z krotszym stazem i jest mlody to sobie poradzi.A stary stazem to ciezej bo pracuje z przyzwyczajenia .

A na kogo mozna tutaj awamsowac i od czego to zalezy .

Zw

Tylko kolesiostwo awansuje na kogos zaraz po kolei moga zwalniac jak kimbal przestanie istniec.,Kazdy ma nadzieje ze do tego nie dojdzie sa dyrektorzy co panuja nad tym.Mnie bedzie ciezko bo mam 4800 netto a x lat tu pracuje.

@Zw

Ale to oficjalne info, że firmę zamkną? Widzę, że ludzie się boją i rozumiem, jaki to stres. Tylko pytanie, czy jest jakaś podstawa, firma jest teraz w restrukturyzacji, ktoś chce ją kupić, czy co się dokładnie dzieje?

Er

Pewnie przed swiietami nikogo nie zwolnia.Jak juz to od stycznia ciag dalszy

Zl

A jak sprawy ze zwolnieniami uspokoilo sie czy dalszy ciag zwolnien.Mnie bardziej to interesuje niz to o czym piszesz bo nie wiem o jakie babki chodzi .A do pracy kazdy przychodzi i robi swoje

Nie

Wiesz to twoje zdanie kazdy moze miec inne .Dla ciebie ktos moze byc fajny a dla kogos innego moze byc wredny.Mnieksza z tym wazne ze dali na swieta 1200 zl .

Calaprawda
@Nie

Zgadzam się. Ale po co o tym pisać już tyle lat, średnio raz w tygodniu? Brak odwagi, żeby sobie wyjaśnić? Tak jak ktoś wyżej już pisał. Nikogo to już nie obchodzi.

Romek

O to to... Może i robi ilości ale czy faktycznie idzie to z jakością w parze? Kiedyś bywało z tym różnie to fakt. Teraz nie wiem... Reszta nie powinna nikogo interesować.

Nina

A co dalej z tymi zwolnieniami przestana zwalniac ?

Fr
@Db

A teraz kogos zwolnili z pracy .Man nadzieje ze praca bedzie.

@Fr

A podwyzka kiedy bedzie bo minimalne chyba jest na 2 zm bo minimalne wynagrodzenie wg panstwa wynosi 4200 zl brutto a od 1 ipca 43OO zl brutto .w calosci .Tutaj wynosi cos powyzej bo niektorzy maja to netto te 420Ozl a niektorzy powyzej 3 tys zl netto 3500 zl netto.

AM

Benefity: -doplata do paliwa 125zł, -dopłata do Multisport 40zł, -dopłata do Enel Med 40zł, -wczasy pod gruszą -kasa na święta ok 1000zł (1 w roku).

Ona
@AM

Wczasy pod grusza kazdy dostaje tzn z pracownikow bez wzgledu na to czy ma rodzine czy jest sam

Natka
@AM

Podobne benefity sa w innych firmach Multisport czy karta medyczna prawie kazda firma daje bo ja mam i pracuje w innej firmie oprocz tego u mnie jest dofinansowanie dziennie 7 zl do posilku bony na gwiazdke i wielkanoc i premia roczna stazowa na koniec roku a i wczasowe

Np
@AM

Zadna rewelacja podobny socjal jak w innych firmach niektorzy maja lepszy bo np 13 pensja jest na koniec roku w innych firmach a poza tym w innych firmach lepiej placa bo tu rotacja mowi samo za siebie

Nika
@AM

Fajnie ze cos daja poza wynagrodzeniem a wyplaty na jakim poziomie sa tak mniej wiecej.

@Nika

Wyplata wiekszosc ludzi zarabia ponizej sredniej krajowej mowie o zwyklych ludziach pracujacych na produkcji operator ze stopniem 3 czy 4 to oni w miare dobrze zarabiaja

Madzia
@Np

Gdzie ta rotacja? w całej firmie, czy chodzi ci o jakiś konkretny dział? Mnie by interesowała produkcja, ale no rotacja trochę źle świadczy o warunkach :P Jest jakaś premia za wyniki? Lub uznaniowa? Od pierwszego dnia masz uop? No i jak tam z kobietami na produkcji, firma chętnie je przyjmuje?

Lp
@Madzia

Rotacja przewal ludzi jest na produkcji dlatego ze zarobki nie sa zachecajace jak ktos mieszka z mamusiami i tak chce cale zycie mieszkac bo dobrze to ok ale jak ktos sam za wszystko placi to slabo to widze z rata kredytu na mieszkanie i reszta

@AM

Super bo tal jest zawsze socjal byl itp i placa tez dobrze bo przy 3 zm 4500 zl netto na produkcji ja mam i co roku podwyzke daja i praca lekka jest

Qw
@AM

To zadna rewelka a wyplata jaka czy z 4500 zl netto na poczatek realne w 4 bryg badz 3 zm

A te wczasy pod grusza w jakiej wysokosci .Z 1500 zl jest chociaz

ona
@AM

W tym roku 1200 zl dali na swieta inne firmy daja 13 pensje ale zawsze cos.

@AM

A ja na swieta dostalam prawie 4 tys zl netto .

No reweka
@AM

Super socjal i kimba dobrze placi bo ja pracujac przy 3 zm co miesiac mam przelew na 4700 zl netto bez nadgodzin.

Donald
@No reweka

To faktycznie ładna wyplata. Wspomniałeś o nadgodzinach. Jak już się ktoś na nie zdecyduje to stawka jest wtedy dużo wyższa?

Rewelka
@Donald

No tak bo w sb jak ktos przychodzi to ma podwonie zaplacone 100% .Jak sa nadgodziny ale teraz ostatnie miesiace to caly czas byly zwolnienia ludzi .

Cześć, mam pytanie odnośnie stażu w sekcji wyrobów elektronicznych, który oferują. Czy po nim jest realna szansa na zatrudnienie? Napisali w ogłoszeniu o "możliwości", ale chciałabym to usłyszeć od Was.

Cv

Firma jest nie stabilna raz przyjmuja raz zwalniaja jak szukasz czegos na stale to nie tutaj bo tu niewiadomo co bedzie .W styczniu zatrudniali pelno ludzi a od wrzesnia caly czas zwolnienia .Dodam ze zarobki ponizej sredniej .

Tt

Moze na staz ok zdobyc doswiadczenie irp ale nie wiem czy jest szansa na stale .Bo na produkcji zwalniaja i prawda nie wiadomo co tu bedzie .Ludzie gadaja roznie

Wycieczkowicz

Ciesze się i dziękuję że wrócił temat zwiedzania firmy wraz z najbliższymi. Pracuje już tu kilka lat a mimo to zobaczyłem wiele ciekawych i nowych dla mnie rzeczy. Zresztą wszystkim się podobało. Dziękuję też za profesjonalną i miłą opiekę nad nasza grupą, osoby oprowadzające.

ona od lat w kim
@Wycieczkowicz

W zyciu bym nie przyprowadzila swojej rodziny do tego zakladu pracy bo wiedza ile zarabiam na 3 zm i nie mam nawet 4 tys zl netto wiec rozwazam nad zmiana pracy sama odejde a poza tym duzo osob zwolnili i niewiadono co bedzie dalej.

Nie tak

Nie nie wolno palic.

Izka

Nie to raczej nie realny scenariusz kimbal mialby upasc Za duzy zaklad jak juz to o polowe moze byc mniejszy .Stalych klientow ma i to tak nie jest bo codziennie podchodzimy do maszyn i pracujemy.

We

No z kazdym zakladem moze tak sie stac ja mam nadzieje ze w kimbal bedzie dobrze i ze sytuacja sie poprawi.

Ju

A czy ktos wie kiedy sytuacja sie poprawi Teraz to kazdego moze dotknac utrata pracy

A ja

Ja na swieta dostaje premi stazowej rocznej 3300 zl netto a bonow 700 zl

Edyta

W końcu już nie rozumiem, czy operatorzy mieli w zeszłym roku 3 tys. z kawałkiem, czy 4 z kawałkiem. Zostawmy to. Lepiej powiedzcie, czy była podwyżka z nowym rokiem i ile teraz zarabia operator na początku?

@Edyta

4 200.00

Wercoa
@...Pik puk

Jak chcecie pisac to piszcie prawde 4200 to podstawa brutto plus premia i nocny dodatek i 5 tys zl wychodzi ale britto

@Wercoa

Nie każdy chodzi na nocki a więc nie ma dodatku za godziny nocne,a premia max 10% nie dla kazdego działu bo max.może 7% a dostaje się np.3% albo 5%.Także pisze prawdę bo podstawa to brutto 4.200 ..

Matematyk
@Wercoa

Ale te 5 tys z czapki wzięłaś? Masakra. Ja nie miałam nocek i na 2 zmiany chodziłam ledwo 3 tys dostałam. Szukam pracy bo to porazka jakas. 4200 podstawa a te pozostałe 800 to dodatek nocny i premia? Haha. Pitagoras z ciebie nie ma co

Wercoa
@Matematyk

No jak jesli jest podstawa 4200 plus premia niech bedzie 10% to 420 zl brutto doliczane jest do podstawy i dodatek nocny to w calosci jest wiecej brutto no chyba ze te 4200 zl brutto to wszystko a wiekszosc ludzi 3:zm ma i niektorzy maja 4 netto bo ma operatora 2; lub 3:

Matematyk
@Wercoa

Premia 420? Jestes pewna że pracujemy w jednej firmie?

Co ty gadasz

400 to normalne jest przecież

@...Pik puk

Hej, a od kogo zależy praca na nocki? To pracownik decyduje czy bierze zmiany nocne? :) PS Wiesz może jak często są przyjęcia do firmy? Albo czy aktualnie nie ma wakatów? Chce podesłać moje cv i nie wiem, czy w ogóle mam co liczyć aktualnie na odzew od firmy? :)

Kimbalka
@Sylwia

W kimbalu zależnie od tego gdzie trafisz są 2 lub 3 zmiany. Niektóre działy mają 4 brygady. Nieliczni pracują na 1 zmianę.

@Kimbalka

A zarobki jakie na produkcji sa

Olcia

Ja. Na. 4 bryg 4500 netto

@Matematyk

Tak malo chyba krotko pracujesz. Bo te laski co z 20 lat pracuja operator 2 lub 3: maja to powyzej 4 maja netto

Kimbalka

4500, czasem trochę więcej na 3zm

praca

To jak 4500 zl netto i. Wiecej na 3 zm to jest w. Miare jak na kobiete

@Kimbalka

To na jakim stanowisku trzeba pracowac jak woekszosc kobiet ma kolo 3700 zll netto na 3 zm i bez nadgodz

kim rowniez

A ja pracuje rownoez wiecej niz 10 lat i mam 4200 zl netto operator serwisant

byla

To multi masz ja tez i mam 5 tys powyzej netto tylko ze ja do unilever sie przenioslam a kombal slabo placi w porownaniu do np unilever i nie tylko

nili

Ale wiekszosc zarabia mniej bo wiekszosc 3 zm ma. Cos powyzej 3 tys zl a tym op4 nie kazdy zostaje i jest to ograniczone bo wszyscy nie moga byc op 4

@Kim

A dużo kobiet pracuje w firmie? Czy jednak większość to faceci? Jak myślisz, to cieżka praca dla kobiet?

@Sylwia

Bardzo duzo kobiet pracuje ogolnie produkcja z 800 osob jak nie wiecej praca lekka jest nie ma jakiegos dzwigania ale placa srednia

Kimbal

Na 1 zm chodza ci co awansowali np operator serwisant i oni dobrze zarabiaja

Op3
@Matematyk

No jak niektotzy maja 6 tys zl brutto z wszystkimi dodatkami wiec netto maja 4500 zl

@...Pik puk

Niektor,zy maja wieksza stawke 4700 plus do tego premia i dodatek nocny albo za 4 bryg i wiecej sie ma

@Praca

A wiesz, czy często przyjmują tam do was na produkcje? Może sa teraz wolne etaty? Jak atmosfera, dobrze się pracuje? Trzeba mieć już jakieś doświadczenie przy taśmie? :) Średnie zarobki? Oferują więcej niż minimalna krajowa chociaż? Na produkcji też mają podwyżki czy premie? Dzięki za odpowiedź, bardzo pomocna! :)

Iwi
@Sylwia

Czesto bo jest rotacja a zarobki sa srednie pewnie na 3 zm kolo 3500 netto sie wyjdzie najlepiej sobie przydzwonic do dzialu kadr i sie dowiedziec jak ktos odchodzi i duzo ludzi to znaczy ze zafajnie nie jest

Wyplaty

Niektotzy maja 6400 zl brutto a netto 4500 zl to wychodzo a niektorzy wiecej

@Wyplaty

Kto ma 6400 brutto chyba op 4 itp wiec ten zarobek chyba z czapki wziety ja pracuje 15 lat i ledwo pod 4 tys zl netto podchodze na 3 zm wiec nie piszcie bzdur socjal ok taki jest jak wyzej napisany

@Wercoa

Ja z wszystkimi dodatkami 6300 zl brutto mam a netto 4700 zl taka mi wplywa pensja

Sd
@Kimbalka

No ja mam 4700 netto jako operator bez nadgodzin.

Pr ...
@Sd

A ja mam 5200 zl netto operator ,3

Ha
@Pr ...

Dobre ha ha ha ... Przestancie pisac te bzdury o tych zarobkach bo te 5200 to niektorzy maja brutto w calosci po odciagnieciu skladek wszystkich ma sie mniej.

ta aaa
@Kimbalka

Jak masz multi operatora to tyle bez nadgodz tak mniej wiecej 4500 zl netto .Moze cos wiecej 4700 netto przy 3 zm a na 4 bryg to ponad 5 netto sie wyxhodzi.

Czapka
@Matematyk

Nic z czapki nie wzielam mam operatora 3 i mam 4200 zl netto przy 3 zm na 4 bryg mialam niecale 5 netto.

Ona kim
@...Pik puk

To nowy ma 4200/ brutto plus dodatki to wychodzi 3 tys netto z hakiem .Wiekszosc zarabia 4 tys zl netto i wiecej do 4800 zl zalezy od stopnia operator .Kwestia czasu jak polowa po kolei pozegna sie z praca.Ja pracuje 14 rok ale wszystkich to dotyczy.

Jedzonko

Kiedy nastąpi zmiana firmy obsługującej stołówkę ? Nie dość że nie smacznie to drogo!! Serio można by nawiązać współpracę z jakąś fajną małą firmą która serwowałaby smaczne jedzenie! Zapłacę nawet więcej niż obecnie ale ma być smaczne i ładne a nie takie jak obecnie????

Posilek

W niektorych firmach jak jest jedzonko to pracownicy dostaja dofinansowanie do posilku np 7 zl lub 8 zl a nawet 10 zl .Tu takiego czegos nie ma .

@Posilek

U nas tylko pracownicy magazynu mają regenerację. Ale nie dziwię się że niektórzy wolą przynosić swoje jedzenie.

Ok
@Kto to wie

Aha a teraz zwolnienia .Niewiadomo kiedy sie to uspokoi .Tak naprawde to teraz kazdy sie boi

@zwolniony
@Ok

Nikt prawdy nie powie, byle grać na czas i robić z ludzi głupków. Na spotkaniach mówią, że nie będą zwalniać, a nadchodzi koniec miesiąca i widać jaka ta firma jest słowna

@@zwolniony

A co ci mają powiedzieć na spotkaniu? Że będą zwolnienia i są już wyznaczone osoby? Przecież wtedy każdy kto się spodziewa wypowiedzenia pójdzie na l4. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Firma chce tego uniknąć. To jest okropne ale obawiam się że to jeszcze nie koniec zwolnień i nie przedłużania umów.

No
@Kto to wie

A za chwile moga wziasc zwalniac tych co maja na stale umowe i wreczac z 3 msc wypowiedzeniem Bo jak nie bedzie pracy to co zrobia .Moze tez byc scenariusz ze kmbal przestal sie oplacac i to bedzie koniec firny w polsce.

Byla kim
@Kto to wie

Dobrze ze odeszlam w tam tym roku .Zmienilam branze na inna i i tego nie zaluje A dlugo pracowalam w kimbalu bo ponad 10 lat .U mnie przynajmniej nie ma zwolnien zadnych chcesz to pracuj nie to nie .Dodam tylko ze w kimbalu mialam 3500 zl netto a tu w obecnej mam ponad 4200 zl netto bez nadgodz

Załamana
@Byla kim

Witam, można wiedzieć czy w obecnej Twojej firmie zatrudniają pracowników bo nie wytrzymie dłużej tej niepewności związanego z pracom w kim...

Tak

No dokladnie duzo ludzi z kimbala pracuje w ,Unilever itp ale jak sami odeszli z kimbala

Pracownica

Czytajac komentarze to aż się śmiać chce Ludzie jesli wam nie pasuje praca to idźcie gdzie indziej Pracowałam na innych produkcjach i szczerze nie ma co narzekać Jesli komuś sie nie chce pracować to życzę powodzenia i niech szuka innej pracy. Zarobki naprawdę nie są złe. Jakość pracy tez jest dobra. Oczywiście jak w każdej firmie znajda się osoby gdzie im coś nie będzie pasować, gdzie patrzą na to jak się nie narobić a zarobić, no ale bez przesady. Takie opinie wystawiacie to proszę bardzo idźcie popracowac do innych firm, tylko żebyście sie nie zdziwili. Każda firma ma swoje zasady i wymogi, ktore trzeba respektować. Ja na prace tutaj nie moge narzekać. Osobiście jestem zadowolona z pracy w tej firmie i nie zamierzam jej zmieniać.

Pracocholik
@Pracownica

Noc z soboty na niedzielę, godzina 00:11 a Pani jeszcze nie śpisz? Doskonale Cię rozumiem. Dobrze, że ten okropny weekend już się kończy. Jutro kolejny piękny dzień w pracy;-p

równiez pracownica
@Pracownica

Również mam takie zdanie zarobki sa nie złe .Ludzie narzekają bo nie wiedzą jak jest w innych jak nie pracowali .Ja ładnych lat tutaj już pracuję i przy 3 zm bez nadgodzin 3800 zł netto .Taką mam wypłatę.

Wyplaty
@Pracownica

Wiekszosci ludzi odeszla za lepsze wynagrodzenie jak ty uwazasz ze ponizej 4 tys zl netto to dobra wyplata to ja nie wiem jak ktos sam sie utrzymuje itp to jest za malo jak ktos mieszka z rodzicami czy z druga polowka co co innego jest

@Pracownica

W tamtym roku mnostwo ludzi odeszlo samych i mozna powiedziec ze lepiej na tym wyszli jak nie ma stanilnego zatrudnienia.

Lp
@Pracownica

A u was w pracy pracuja ukraincy .Tak pytam bo duzo ich w innych zakladach pracy.

Jasne
@Pracownica

Teraz jak sa zwolnienia i zwalniaja ludzi to koniecznosc zmienic prace a nawet branze.Wiadomo jest to ze w duzych firmach jak to nie ma takiej stabilnosci .Lepiej zmienic tam gdzie nie ma zwolnien pracownikow itp

@

Witam dlaczego w szatni numeracja szafek została zmieniona komu to znowu przeszkadzało albo trzeba było ustawić jak powinny być. A nie numery każdej innej przypisane

@@

Logiczne w momencie jeśli szafki zmieniają co chwilę lokalizację albo są nowe dostawiane a juz po kilkuletniej wędrówce mają przypisane maja swoje miejsce w nowej szatni to dlaczego nie..No ludzie,nawet to wam przeszkadza?.

@...Pik puk

Jak 4100 brutto to podstawa do tego dochodzi dodatek za nocki i premia to wychodzi wiecej brutto pewnie kolo 5 zalezy ile macie premi .

Ona la
@Praca

Jak slabe zarobki jak ja 5600. Zl netto z nadgodz wyciaglam a bez mam 4600 zl netto .

Netto
@Ona la

Zarobki dla nowo zatrudnionych (takich rocznych/dwuletnich pracowników wąchają się od 4200 do ok.4300 co netto wychodzi trochę powyżej 3000 +premia i dodatek nocny to tak ok 4000 na rękę więc jak na pracę na 3 zamiany (usunięte przez administratora) nie urywa, nadgodziny zdążają się nie na wszystkich działach zwłaszcza teraz jak nie ma roboty, staży pracownicy jasne że lepiej zarabiają ale jak ci nowi mają zostać dłużej jak firma ich zwalnia.

Lu
@Netto

Zaraz beda zwalniac i starych jak nie bedzie pracy.Niewiadomo co bedzie .NIe zdziwie sie jak kimbal padnie po tej firmie wszystkiego mozna sie spodziewac.Duzo osob odeszla sama chociazby w tamtym roku.

Byla
@Netto

Ja pracowalam zostslam zwolniona i mialam 3500 zl netto przy 3 zm.Pracowalam 2 lata a teraz 4 tys zl netto dostalam na poczatek w Nowej pracy a kimbal nie polece tej firmy nikomu. Ogolnie to zarobki sa slabe bo te 4500 zl netto to malo ludzi to zarabia w tej firmie.

@Netto

Ja pracuje 14 rok i mam niecale 4 netto przy 3 zm na prodikcji.Wiec ja sie czasem zastanawiam czy pracujemy w tej samej firmie.Praca od zawsze byls niestabilna bo teraz to kazdy sie boi zwolnienis.

Ko
@Netto

Teraz jak sa zwolnienia to nie ma nadgodzn bo mniej pracy .Ludzie ktorzy byli na postojowym to tez mieli mniej wyplaty

Ten gość

Pracy coraz mniej, ludzi zwalniają. A zastępcę lidera szkołą...

@Ten gość

Ale jakich zwalniaja starych nie dotyczy na stale ci co maja tylko z krotszym stazem ponizej 5 lat

Madzia 18

Zwalniają, bo mniejsze zamówienia, co zresztą widać ile osób na postojowym

Md
@Madzia 18

Ale starych pracownic nie zwalniaja bo caly czas pracuja

Mk
@Madzia 18

Ale mars przyjmuje w poznaniu i na poczatek 6200 zl brutto bo widzialam ogloszenie socjal super maja lepszy niz tu

twix
@Madzia 18

Ale to w calym zakladzie mniej pracy czy zalezy od dzialu w kimbalu od zawsze tak bylo ze nie ma stabilnosci w zatrudnieniu bo albo przyjecia albo zwolnienia ale osob z krotszym stazem zwalniaja ?

Kto to wie

po co mają zwalniać pracowników z mnóstwem szkoleń pracujacych kilka lub kilkanaście lat skoro moga zwolnić kogoś kto dopiero zaczął pracę?

@Kto to wie

A to prawda ze nowi zarabiaja wiecej od tych zasiedzialych ze im dali dobre stawki badz kazdy ma inna stawke nawet jesli to samo robia

@Iga

Prawda, że każdy ma inną stawkę, ale rozbieżności nie są drastyczne. Ważne jest jakiego masz operatora. Nie prawda że nowi mają więcej. Mają ledwie 4100 czy jakoś tak brutto.

@Kto to wie

Tak tylko pytam bo ja pracuje na produkcji w innej firmie branzy spozywczej i mam 4700 zl netto w 4 zm systemie w Poznaniu i nie mam operatora tylko pracownik produkcji plus fajny socjal i nigdy zwolnien nie bylo jest stabilne a pracuje 17 rok

@Madzia 18

Jak zwalniaja to. osoby z krotszym stazem a moze wszyscy sa brani pod uwage .jakis kryzys idzie czy jak?

@Kto to wie

A wogole tak czy z operatorow bez nadgodz z wszystkim ktos ma 4600 netto a brutto 6300 bo tutaj tak wyczytalam

Wika
@Madzia 18

Nie od dzisiaj to jest ze jak malo pracy to sa ludzie zwalniani z pracy jak ktos mysli o stabilnym zatrudnieniu to niech zapomni bo takie sytuacje sa

@Kto to wie

Jest duza no jak operator ,1 3200 zl netto potem 2 ma 3600 zl netto 3 kolo 4 tys zl netto a multik 4500 do 5 tys zl netto wiec jest roznica

@Kto to wie

A czemu zwalniaja co miesiac .Co biora pod uwage .

Wt

No starych pracownic nie zwalniaja .Ale niewiadomo czy za chwile ich nie rusza tego nigdynie wiesz .Jak pracy nie bedzie to beda redukcje etatow

Wiesz co słabe piszesz bo piszesz bo w manie kobiet nie zatrudniają .(usunięte przez administratora)

Wiem

Starych nie zwalniaja pracownic bo ja pracuje 17 rok .Moja wypltata4700 zl netto .Mam operatora 3 .W dodatku tutaj jest lekka praca bo nic nie dzwiga itp."

Oo

Jak sa zwolnienia to tak jak ktos pisal z krotszym stazem zwalniaja ludzi i niewazne ze pracuja dobtze i sa ok(usunięte przez administratora)

Jasne
@Oo

Ruda to najlepsza pracownica w calym kimbalu .Poprostu twarz Kimbala dobrze i dlugo tu pracuje.Takich osob nie zwalniaja.

Gosc

Mars caly czas szuka ludzi do pracy czy berry mieszcza sie te firmy w Poznaniu i stabilna praca bo branza spozywcza a takie elektroniczne to wiadomo jak jest.Z tego co wiem lepiej placa w tych firmach niz tutaj.

Co

A stare pracownice tez sa zwalniane co pracuja z 15 lat czy 20 chyba nie.

Dora

Te osoby, które mają zostać zwolnione to już o tym wiedzą, firma uprzedza odpowiednio wcześnie? Z jakich stanowisk głównie zwalniają?

Np

O tej fabryce co ty piszesz to kolo 35 km od Poznania to jeszcze nie tak zle .Ja wole pracowac w mniejszym zakladzie miec stabilnosc i blizej bez zadnej jazdy juz Jeszcze jest ww w Poznaniu itp.

Tak to jest

Niektorzy tak narzekali ze firma malo placi itp a teraz przychodzi co do czego to placza .Wiadomo ze ludzie sie przyzwyczaili do pracy ludzi ale starych pracownic nie zwalniaja.A moze za chwile cos sie zmieni .A z wszystkich dzialow zwalniaja.

Hmm..

A jakiego działu jest ten kierownik Łukasz R.bo z tego co kojarzę to niema takiego kierownika ale za to jest lider.

BASIA

Zawsze zalniali ludzi ,rotacja niesamowita była w tej firmie.Brak poszanowania pracownika.Pani która na wszystkich donosi stoi zawsze u wrót sekretariatu .Podobno odszedl kontrahent.Dostali za swoje.

Co jak
@BASIA

Z jakich dzialow zwalniaja tych ludzi z wsxystkoch czy tylko z miektorych gdzie malo pracy.

Tak to jest
@BASIA

Niektorzy sami odeszli duzo wczesniej w tamtym roku bardzo duzo odeszlo i wygrali bo poszli za wiecej

Biala

Jak tyle osob zwalniaja to musi byc zle .Widac ile jest pracy itp a kazdego mozna zwolnic bez wzglendu ile lat kto tu pracuje .

Vb

Zawsze byla niestabilna .Ci co 10 15 i wiecej lat pracuja to im sie udalo kiedys ze uzyskali zatrudnienie na stale.Jak sa zwolnienia to moga kazdego zwolnic .

Kimbalowa

A co takiegp sie dzieje ze takie duze zwolnienia co miesiac co kimbal ma jakies problemy

Ty

A jakich Zwalniaja pracownikow co miesiac i z jakich dzialow.

Aga
@BASIA

Ale przeciez zaklad nie stoi caly na postojowym bo jakies zamowienia sa .Starych pracownic nie zwalniaja bo zadna z 3 msc nie dostala wypowiedzenia.

Do wszystkich

Jak praca jest taka zła to czemu wszyscy pracujecie?! Zamiast sie zwolnić znaleźć lepszą, a nie opisywać ból d... w internecie. Zły dojazd? Na pewno jest praca bliżej. Za mało płacą? Znajdź taka gdzie płacą więcej. Nie takie zmiany? Nie jedna firma oferuje jedną zmianę. Nie pasują koledzy, odzież robocza, rodzaj wykonywanej pracy, prywatne życie innych? Co jeszcze tam robicie? Najlepiej wejść anonimowo i opisywać swoje bądź żalić się na cudze problemy. Zazdrość, zawiść i niezadowolenie z własnego życia. Współczuję wszystkim, którzy poświęcają tyle czasu temu portalowi.

@Do wszystkich

Masz racje ludzie tu pracuje narzekają a dalej pracują.

Odchodza
@Do wszystkich

No przecież odchodzą. Nie orientujesz się?? Odchodzą ludzie z różnych działów i z roznym stażem. Ale odchodzą j i odchodzić beda. Wiadomo że wszyscy nagle nie rzucą wypowiedzen ale stopniowo ludzie się wykruszą. Sam fakt że brakuje operatorów a ogłoszenie o pracę ciągle wisi gdzie tylko spojrzysz mówi za samo za siebie. A w firmie nie dzieje się dobrze i po to jest to forum żeby o tym pisać. Bo możliwe że GORA nie wie co się dzieje na hali??? I dlaczego ludzie już nie chcą tutaj pracowac. Akurat życie prywatne malo mnie obchodzi Innych ludzi i tu się zgadzam

Z tą pracowistoscia ludzi z Ukrainy bym nie przesadzała. To tak jak my ludzie z Polski. Jeden chce pracować drugi nie. A za chwilę ludzie spod żabki będą tu pracować bo rotacja ludzi jest przerażająca.

IWA
@Marta

Jak jest w kimbalu rotacja to o czymś to chyba świadczy jak ludzie odchodzą i tez gdyby zakład nadal by się mieścił na marcelińskiej jak kiedyś to tez może było by inaczej bliżej by było bo nie wszyscy mają auto Dojazd bez auta to masakra bo 20 km jedna strona chyba ze jest zakładowy autokar co zbiera ludzi np. z poznania tak jak amazon ma ze dowozi.

kto odejdzie

Duet sisters ta starsza to solara i sie lansuje nigdzie nie odejdzie i nie tylko ona jak ponad z 20 lat tu ktoś pracuje i bliżej do 50 niż dalej.

niki
@Odchodza

Odchodzą ludzie młodzi z krótszym stażem bo się nie spotkałam ze ktoś pracuje 15 lat itp. i odchodzi .Duzo osob chciało tu pracować to ich firma zwolniła bo nie było dużo pracy ile razy tak już było wiec firma nie stabilna jest jak ktoś chce na stałe .

@IWA

Zarobki jak na 3 zmiany są słabe. Chory system ocen i awansow- bardzo niesprawiedliwy. Praca szkodliwa. Wdychasz te opary cały czas przez8 godz i nikt nie powie ze Sie na zdrowiu nie odbije. Lokalizacja firmy akurat spoko. Z ogrodów fajne połączenia wiem bo sama jeżdżę a jak co to zawsze ktoś Cie zabierze za 5 zeta więc masz auto czy nie to i ak tu dojedziesz. . Ale fakt firma jest nie stabilna praca nie pewna. Rotacja okropna.

iwa
@Marta

Zarobki słabe przecież tu piszą ze 3700 zł netto przy 3 zm weekend wolny.To zle nie jest i na 2 zm mają podobne jak tu piszą .Wiem ze z ogrodów sa autobusy tylko do tych ogrodów trzeba dojechać jak ktoś bliżej mieszka ogrodów to ok dla mnie to nie bo 2 godz wcześniej bym musiała wychodzić z domu a pracę mam w pobliżu i stabilną bez tej jazdy.

Helena
@Marta

Czemu uważasz, że firma jest niestabilna, na czym ta niestabilność polega? Problem z umowami, płatnościami, czy jak? Co do tej szkodliwości, no to chyba pracownik wie, że będzie pracował w takich warunkach i wtedy firma zapewnia mu też strój ochronny.

skorpionka

A CO CIEBIE obchodzi inżynier jak chodzi do pracy na ile zmian .Można jezdzic autobusem jak ktoś mało zarabia to nie stać chyba na auto .Ludzie odchodzą ale którzy młodzi 30 plus 20 plus nie widziałam żeby ktoś odszedł 45 plus i więcej .no chyba ze miał dosyć tej pracy .A co do rudej to wszyscy wiedza czemu pracuje nadal .

martika

Jak mało płacą jak większość ludzi na 3 zm ma koło 4 tys zł netto bądź troszkę mniej 3700zł netto sa firmy ze mniej płacą .

Klamar
@skorpionka

A czy mnie obchodzi inżynier? I kto czym jezdzi do pracy? A ty tak serio widzę masz problem z zrozumieniem co czytasz haha. Usiądź i na głos ładnie przesylabizuj albo przegłoskuj moja odpowiedź na pytanie wyżej. I widzę spory kompleks na tle rudej. Do czego nawiązujesz w swojej wypowiedzi mówiąc o niej?! Żenada.

wiesia
@Klamar

Az tak dużo ludzi nie odchodzi .Jak odchodzą to młodzi z krótszym stażem i najgorsze zarobki nie są tutaj bo powyżej 3 tys zł netto przy 3 zm i zależy od stopnia operatora bo z 2 i 3 lepsze sa pieniądze tylko trzeba się szkolić i pracować. Jak ktoś idzie na 4 bryg to już ładna wypłatę będzie miał powyżej 4 tys zł netto .Tylko jak ktoś wyżej napisał gdyby nadal mieścił się zakład na marcelińskiej to praca była by na miejscu i na paliwo tyle by nie wyszło bo z koło 500zł trzeba odliczyć na miesiąc.No i racja tez jest taka ze za te 3 tys zł netto z hakiem znajdzie się bliżej prace .

Bzdury
@wiesia

Bzdury piszesz człowieku. Tutaj nie tylko ludzie z Poznania pracują. Piszesz brednie jakbyś w innej fabryce pracowała. Jeszcze brednie większe o tych zarobkach. Ja mam operatora wyżej od kumpeli a ona ma 100zl wiecej podstawy. Pracuje 14 lat a i powyżej 4 tys moja wyplata była tylko z nadgodzinami a jestem operatorem który pracował w różnych systemach. 3 zmian 4brygad itp. Szkoleń mam bardzo dużo i zaszeregowanie moje powinno być i tak wyżej. A i też niebawem odchodze. Wiec proszę doinformuj się zanim napiszesz brednie wyssane z palca. A i jeszcze dodam że ludzie z marketow siedzący na kasie tez mają auta i pracownicy w ekipach sprzątających i innych branżach. A wy tutaj piejecie i przeżywacie ze ludzie w kimbalu autami jezdza do pracy bo ich stać hahaha conajmniej jakby każdy tu mustangiem i porsche jezdzil

ASKA
@Bzdury

Operator operatorowi nie równy w zakładzie pracy w każdym zakładzie pracy na produkcji jest inna praca tzn specyfika itp. Nie wiem co robi u was operator jak wszyscy sa operatorzy. bo ja pracuje na produkcji w mars i zarabiam 4500zł netto na 4 bryg i nie mam operatora bo u nas operatorzy to faceci a kobiety to pakowacze.

Wiesia
@Bzdury

Nie piszę bzdur ja wiem ze nie tylko ludzie z Poznania tu jezdzą ja mam operatora2 i moja wypłata jest w granicach 3700zł netto i dla twojej świadomści tez szukam pracy bliżej swojego miejsca zamieszkania.

Ariana
@Bzdury

Najgorsze zarobki nie są niektóre firmy płacą mniej od kimbala .Jak to możliwe ze masz wyżej operatora od swojej koleżanki i masz mniej o 100zł w podstawie to cos jest nie tak .Ja nie wiem ile kto ma tylko wiem ze moja wypłata jest tez poniżej 4 tys zł netto przy 3 zm jak zrobie nadgodz to mam.

becia
@Bzdury

Ja pracuje 16 lat i 3 zm moja wypłata w granicach 3700zł netto i tez żeby mieć 4 tys zł coś powyżej to z nadgodzinami jak są bo nie zawsze są jak na 3 zm weekendy wolne to zle nie jest .O różnicach słyszałam tylko nie sadziłam ze ktoś może mieć operatora niżej i mieć więcej o 100zł jeśli tak jest to to jest chory system oceniania ja na razie nie odchodzę bo jak bym chciała odejść to muszę isc za więcej żeby sobie polepszyć .

ukcia
@Bzdury

A dlaczego ludzie odchodzą jakie są powody ja mam kumpele co u was pracuje to nie narzekała na wypłatę i ze słyszenia wiem ze i was nie jest praca ciężka fizyczna .

karolcia
@Bzdury

Wszyscy z kimbala nie odejdą i az tak dużo ludzi nie odchodzi bo co nagle połowa odchodzi rotacje były i będą.Nie będzie chętnych do pracy to przyjmą Ukrainki jak w innych fabrykach.

justynka
@Bzdury

Ja odeszłam z dwa lata temu sama miałam dosyć tej nie pewności w pracy rotacji ludzi i tej niesprawiedliwości przy podwyżkach nierówności .Jeśli chodziło o prace to jak praca tam gdzie człowiek się zatrudnia to trzeba pracować.Teraz pracuje w poligrafii w drukarni zupełnie inna praca branza i mam bliżej praca 3 zm zarobki podobny do kimbala ale bliżej miejsca zamieszkania i większy spokój .Także pozdrawiam wszystkich z kimbal a ja pracowałam 8 lat na elektroniku.

batura
@Bzdury

To zle nie zarabiasz to idz do takiego barona do czekolad tam na 3 zm dostaniesz najniższą krajową i wtedy docenisz to ile zarabiasz tutaj.

rybka

A Jak tyle ludzi odchodzi to firma cos robi żeby tych pracowników zatrzymać przecież zarobki niektórzy sa zadowoleni .

lusia
@Bzdury

I CO odchodząc do innej pracy tez na operatora nie chcę mi się wierzyć ciekawe i jeszcze powiedz ze za więcej na początek.

avator.
@Bzdury

Ty tez bzdury piszesz bo dajesz teraz do zrozumienia jakby wszyscy tu pracujący zarabiali poniżej 3 tys zł netto a to nie prawda większość kobiet na 3 zm zarabia 3500 zł netto w tych granicach i więcej ci którzy pojdą na 4 bryg będą mieć teraz 4 tys zł netto w tej granicy i coś więcej. bo powyżej tys zł brutto dochodzi dodatek za 4 bryg.

kryska

Każdego mogą zwolnić no przecież nie ma ludzi nie zastąpionych .Jak nie będzie pracy dla ponad połowy lub kimbal by padł to wszyscy tracą pracę ale tak się nie stanie tak tylko piszę .Nie tylko te sisters tak długo pracują inne osoby tez mają podobny staż.

gris

Czyli ta młodsza przy starszej się ślizgała a te sisters na jednym dziale pracują .

gris

I Znowu o siostrach f ludzie opanujcie się trochę nie macie innych problemów albo ruda

julcia

Siostry f podlizuski nie tylko one w tej firmie ale widocznie muszą być dobrymi pracownikami jak x lat tutaj pracują do dzisiaj bo były nie raz zwolnienia pracowników i je to omijało i innych.

nie odejda
@Odchodza

Wszyscy co długo tutaj pracują nie odejdą bo niektórym odpowiada praca płaca i warunki pracy i wiedzą co mają.

lena
@Odchodza

A kto odchodzi z dziewczyn bo nie słyszałam żeby ktoś odchodził z kobiet co ma 40 plus czy 50. i takie osoby długo tutaj pracują

Małgorzata
@nie odejda

Niektórzy nie odejdą praca im pasuje dobrze pracują i na zarobek nie narzekają. Ald bywa tak ze ktoś tkz.po chamsku się o to postara. Nwm jak można być takim zazwietym. Ale też jak muszą to zwolnią pracownika co krótko robi czy inne.

gosia
@Małgorzata

Bo to jest zazdrość ludzi i tyle jak ktoś jest taki zawzięty widać te obserwacje w szatni jak się przebieramy ze np. ktoś fajnie się ubiera.

bzdura
@Bzdury

Ty piszesz bzdury ja pracuje 18 lat i mam 4200 zł netto przy 3 zm a operatora mam 3 a ze stopniem 2 ma się niewiele mniej..

jeszcze pracuje

Ruda i te sisters nie mój poziom ja również odchodzę bo przestało mi się podobać i moim znajomym nie polecę pracy w rej firmie .

kimbalowa ona
@Odchodza

A co takiego się dzieje ze odchodzą ludzie bo ja siadam do pracy i mam w nosie ja przychodzę do pracy żeby zarabiać bo jak każdy ma jakieś opłaty itp.Rozumiem tych ze np. już męczą dojazdy po 25 km w jedną stronę ze szukają bliżej siebie bo koszty paliwa a ta dopłata wcale az taka duża nie jest ja mam blisko do kimbala bo mieszkam w Tarnowie podgórnym.

nie odejdą
@Odchodza

Osoby które x lat tutaj pracują powiedzmy z 15 lat i więcej np. z kobiet nie odejdą bo mają stabilność i bliżej im do 5o lat wiekowo niż dalej i pracują z przyzwyczajenia bo gdzie będą zaczynać od nowa jak odchodzą to ludzie młodzi przed 40 stka. itp.No chyba ze kogos zwolnią to obojętnie ile ma się lat trzeba szukać innej pracy.

ANGEL

Nie interesują mnie te osoby ruda i te sisters tylko takie osoby nie odchodzą z resztą każdy robi jak uważa widocznie im odpowiada wszystko bo mnie tez niedługo nie będzie i przepracowałam tutaj 13 lat i moja wypłata 3600zł netto i tam gdzie ide dodam ze na początek to dostaje na okres próbny przez pierwsze 3 msce. i praca na miejscu.

izabella
@Marta

Jak słabe sa zarobki na 3 zm poniżej 3 tys zł netto nikt nie zarabia wszystko powyżej w okolicach 3800zł netto i z sb ma się więcej pracuje i wiem ile zarabiam wiadomo dla faceta to trochę słabo ale dla dziewczyny az tak zle nie jest. W innych firmach mniej płacą.

Riri
@izabella

I w innych firmach dają więcej. Także ten.... nikt nie odchodzi żeby zatrudnić się w zakładzie który mniej płaci tylko idzie tam gdzie może więcej zarobić. Na 3 zmiany I warunki pracy wyplata jest poniżej średniej. Jeżeli jesteś panienka bez zobowiązań finansowych i masz blisko nie tracisz na dojazd to może być nawet ok zarobek

linlk
@Riri

To wszystko zależy na kogo się zatrudniasz w danym zakładzie ja pracowałam w kimbalu i odeszłam również na produkcje i mam 4500zł netto ale w 4 bryg ale nowa osoba co się zatrudnia dostaje mniej.

kinia
@Riri

No to masz racje no chyba ze ma kroś męża bądź partnera który zarabia więcej ale jak ktoś sam się utrzymuje bo np. ma ratę kredyt na mieszkanie to jest ciężko i dojazd tu tez to są koszty .Każdy patrzy gdzie lepiej płacą i jest stabilnie.

ona
@Odchodza

No dużo osób odeszło i odchodzi z produkcji do innych firm produkcyjnych jak ktoś dojezdza autem to na pewno znalazł w pobliżu zamieszkania i dojazd odejdzie jak ktoś mieszka z rodzicami nie ma swojego mieszkania itp. to ok ale jak ktoś ma opłaty typu rata plus opłaty to słabo bo z wypłaty niewiele zostaje i nie ma się co dziwić ze ludzie szukają pracy tam gdzie płacą więcej.Sama odeszłam i nie żałuje.

Ata
@Marta

To zależy kto kim jest bo ja pracuje na 1 zm teraz i moja wypłata 4 tys zł netto.

praca
@Odchodza

Taka ruda cały czas pracuje czy te siostry sisters więc az tak zle nie jest jak takie osoby pracują nadal i wiele innych ludzi.

anna
@Marta

Jak zatrudniają nowych ludzi to praca jest stabilna i sa ludzie do pracy .

odejda
@Odchodza

Tak a sisters cały czas pracuje z takim stażem nikt nie odchodzi długim jak ta starsza i wiele innych osób jak odchodzą to ludzie młodzi a nie jak bliżej 50 sci niż dalej jeśli chodzi o wiek.

ja ty
@Marta

Teraz sa zwolnienia co miesiac niewiadomo co tu bedzie jakie ciecia itp.Za rok moze przeszlo polowy nas nie byc albo inny scenariusz .

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań