Comarch S.A. (3000 osób, zasięg międzynarodowy, branża IT)

Kraków

Opinie o Comarch S.A. (3000 osób, zasięg międzynarodowy, branża IT)

nos

Firma się tak fajnie promuje, że niby tyle osób zatrudnia, tyle miejsc pracy, że branża IT.. i co z tego, jak w internecie głucho na ich temat, żadnych ofert pracy, nie rozumiem.

anna
@nos 05.12.2015 14:37

to jaki wizerunek tworzy się na zewnątrz, a to jak jest w rzeczywistości to mogą być dwie zupełnie rózne rzeczy. Niestety obraz rzeczywistości czesto jest na tyle inny że rzeczywistość poraża i zadaje sobie człowiek pytanie: ojej, ale przeciez miało być inaczej.

Coś zmieniło się w firmie Comarch S.A. (3000 osób, zasięg międzynarodowy, branża IT) na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Comarch S.A. (3000 osób, zasięg międzynarodowy, branża IT) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comarch S.A. (3000 osób, zasięg międzynarodowy, branża IT)