Opinie o Ewa-Dekor w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ewa-Dekor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ewa-Dekor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa-Dekor w Poznań

niedoszłapracownica

Będą oferty, bo ja tam ostatnio bylam i wytrzymałam 2 dni... Nie będę się dawała poniżać i Wam też nie radzę!

cyklop
@niedoszłapracownica

2 dni? to widze ze prezesowa niezle sobie poczynia ;) a co sie stalo,ze tylko 2 dni? zdazylas podpisac umowe? watpie,aby w cv liczylo sie doswiadczenie z ewy dekor. chyba ze do programu "uwaga" albo sprawa dla reportera ;)

viki655

Panie Tomku oczywiście że pracowałam w sierpniu 2015 i do dziś Pani szefowa nie miała zamiaru się rozliczyć za przepracowane godziny,proszę poczytać wcześniejsze moje opinie nie dostałam żadnego wynagrodzenia.Co do innych opini dodanych na temat Ewa Dekor są w 100% prawdziwe sama doświadczyłam dokładnie tego samego co inni,nie dziwie się że nikt tam nie chce pracować.

s

Pracowalam u tej Pani przez 9 dni. Najgorsze 9 dni mojego zycia. Nigdy nie spotkalam sie z takim pracodawca jak ona. Wyzywala mnie od glupich, ze nie mam mozgu i ze takie osoby jak ja nie powinny sie w ogole urodzic. To jest kilka tylko rzeczy, ktore mi mowila. Nic nie zostalo mi wytlumaczone jak mam pracowac (jako dekoratorka okien, gdzie skonczylam dekoracje wnetrz). Wciaz tylko na mnie wrzeszczala, ze takie rzeczy jak tkaniny to juz powinnam wiedziec. Pracowalam dokladnie rok temu i mialam wielka traume przez ta kobiete, zeby gdziekolwiek wypowiedziec sie na jej temat. Definitywnie nie polecam. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobing.

viki655

A na kogo maja spaść??? Przy tak dużej rotacji ludzi która tam pracowała i ma takie samo zdanie na temat właścicielki i panujących tam warunków, to chyba nie jest przypadek czy zmowa?Opinie o Pani Ewie i firmie jest dodawana od kilku lat i wszystkie podobne do siebie nasuwają te same wnioski, szefowa nie szanuje ludzi!!!To nie te czasy że można ludzi obrzucać błotem bo jest się pracodawcą,pozdrawiam woman i życzę w takim układzie samych takich pracodawców.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

krolewnaSNIEZKA

umowe o prace....hahahahahah..... zarty. ewa dekor obiecuje duzo, ale szybko zapomina o ustaleniach, nie mowiac juz o umowie.

ŚNIEŻKA

to ta firma jeszcze funkcjonuje???? to przeiez sodmia i gomoria. nieporządek w dokumentach, bałgan w głowie prezesowej, ciągłe zmiany pracowników. spędziłąm tam trochę czasu i nie widziałąm, żeby sprzedała się choć jedna firanka. a szefowa??? do opinii poprzednikow mogę tylko dodać,że nie tylko jest złą i perfidną osobą, ale do tego bałągan w firmiejest odzwierciedleniem jej stanu umysłu

misiojogi

wydrukowac mozesz wszystko co sam napiszesz:P co to za dowod ;) nie rozumiem calosci, misiu z glogowskiej 425 ;)

ja antygona

Darmowe dni próbne są przestępstwem, więc radzę zgłosić to do Inspekcji Pracy.

Cześć, jestem graficzką, trafiłam tu przypadkiem, "pracowałam" w Ewa Dekor za darmo przez 3 dni (na własnym sprzęcie bo Właścicielka nie dała firmowego) i na własnych programach. Póki pracowałam na próbę, Pani Ewa była miła i słodka, zapewniała o zatrudnieniu, później kiedy miałam zacząć tam pracę, przestała odbierać telefony. Oczywiście wszystkie złe opinie są w 100% prawdziwie. Tak na marginesie kiedyś tu zaglądałam i tych negatywnych opinii było 4x więcej, zostały usunięte, w tym moja poprzednia, więc dodaję ją drugi raz :P A dodaję ponieważ moja koleżanka też została przez firmę Ewa Dekor oszukana, a jest ona architektem.

@Anna

Oczywiście Pani Ewa dostała wezwanie do zapłaty za pracę, nie ukrywam że osobiście też ją odwiedziłam,lecz zostałam potraktowana jak intruz "szefowa"była wręcz bezczelna i powiedziała że jeśli nie chcę u niej pracować i pokrzyżowałam jej plany bo akurat miała jechać na wakacje to mam zapomnieć o zapłacie za te 2 tygodnie,jak to przed stawiła naraziła się na koszta z powodu kolejnej rekrutacji.Co do dowodów czy tam pracowałam to całą korespondencje podpisywałam własnym nazwiskiem,lecz co to zmieni? Właścicielka jest niereformowalna lubi poniżać pracowników, obiecuje złote klamki,a nie ma nawet pozłacanych.Ja ze swojej strony mogę dodać że odradzam pracę i radzę poszukać w innym miejscu.

ewaspadłazdrzewa
@viki655

jak co zmieni? drukujesz print screeny z komputera z mailami i wszystko co masz, piszesz do pipy w jakich dniach pracowałaś, pokazujesz maile, smsy, od "derektorki", dowody wysłania pism, opisujesz sytuacje, że nie zapłaciła i naraziła Cię na straty moralne,bo znęcała się psychicznie i wysyłasz do PIP a nawet sądu pracy. nie poddawaj się!

ewaspadłazdrzewa

pracodawcy nie zapominają, lecz celowo nie dają umowy, aby się wymigać od płatności. ja również pracowałam u ewy dekor. oczywiście nie spieszyła się z podpisaniem umowy, aż sama ją wydrukowałam i położyłam jej na biurku na drugi dzień, czekając aż podpisze. Nie ukrywam, że pomogły mi opinie na gowork, inaczej pewnie też zostałabym bez kasy, bo odeszłam po tygodniu. Viki, zgłoś to do PIP, na pewno masz jakieś dowody na to, że pracowałaś u Ewy Dekor, ale przedtem wyślij pani prezes ostateczne przedsądowne wezwanie do zapłaty, z potwierdzeniem odbioru. Powinno się udać. Co do pracy w tej "firmie", to zdecydowanie odradzam. Opinie nie są wzięte z kosmosu. Jeżeli ktoś ma skłonności masochistyczne, lubi być obrażany i posądzany np. o to, że pani ewa źle zrobiłam przelew walutowy, to może będzie zadowolony z pracy u niej. Uwaga, bo na olx są nowe oferty, warto sprawdzić, co się mieści na Głogowskiej 425

viki655

Witam pracowałam w tej firmie w ubiegłym roku przez 2 tygodnie,i z swojego doświadczenia mogę szczerze odradzić pracę w tej firmie.Szefowa na początku dużo obiecuje lecz przy podjęciu pracy wszystko się zmienia, nie dość że nie podpisała umowy o pracę mimo że dokumenty dostarczyłam tydzień przed przyjściem to jeszcze nie rozliczyła się za przepracowany okres.Pani Ewa nie dość że jest bardzo humorzastą osobą i ciągle chodziła naburmuszona to jeszcze okazała się oszustką ponieważ nie płaci za pracę.Szybko z tej firmy uciekać tak jak ja to zrobiłam.

wrzeciono

duza rotacja pracownikow mowi sama za siebie. nie polecam, pani ewa ma zachwiania osobowosci i zaburzenia psychiczne. w jednej chwili jest slodka jak landrynka,a w kolejnej zamnienia sie w oprawce z obozu koncentracyjnego. nie ogania rzeczywstosci. watpie,aby logowala sie i pisala tutaj pod roznymi nickami,bo pewnie by na to nie wpadla-jak juz to jej rodzina ;) praca racej dla osob zdesperowanych,bo nikt inny tam nie wytrzyma dluzej niz 3 dni

Tralalalalalala

W tej firmie są BEZPŁATNE BEZ UMOWY "dni próbne" - to wbrew prawu. Wg Pani, Pani Ewo K. (logująca się jako kuzin i duszka) coś takiego świadczy dobrze o firmie? Chyba nie. Też tu kiedyś pracowałam i wspominam fatalnie. W pracy, w której jestem obecnie, miałam PŁATNE DNI PRÓBNE.

duszka

Dni próbne przecież nie są tylko na rękę pracodawcy ale i pracownikowi tez, bo ma szanse zupełnie bez jeszcze zobowiązań pójść do pracy i sprawdzić się czy to odpowiada czy nie. A jeśli nie to po prosru zrezygnować z danej roboty bez konsekwencji, Więc jeśli Ewa- Dekor oferuje takie dni próbne to jest porządną firmą liczącą się z pracownikiem

kuzin

także nie widzę nic dziwnego w dniach próbnych. Byłem teraz w dwóch podobnych pracach i tak naprawdę człowiek na początku często nie wie co ma robić i w co ręcę włożyć. Takiemu mają płacić ? przecież to żadna pomoc dla firmy, a raczej obicążenie innych pracowników którzy muszą tłumaczyć takiemu komuś co i jak

MKJ

To bardzo ciekawe. Zajrzałam tutaj, ponieważ kiedyś starałam się o pracę w tej firmie i było dużo negatywnych komntarzy które niestety zostały usunięte. Dziś niestety ja muszę napisać, że żałuję, że nie posłuchałam. Otóż niestety normą w tej firmie są proponowane darmowe dni próbne(usunięte przez administratora) oraz niestety ale warunki są złe(nie ma potrzebnego sprzętu). (usunięte przez administratora)

marcin

Jakby ktos cos jednak wiedział, to prosiłbym o opinię, materiały dekoracyjne zrobiły na mnie wrazenie, dlatego dodam temat do śledzonych.

marcin

No nic, bez potwierdzenia raczej nie bede ryzykował, ale dzięki za opinie, z drugiej strony chyba i tak obecnie nikogo nie szukają.

marcin

Ktos jest w stanie jeszcze to potwierdzic, bo sa to przeciez powazne zarzuty, a ja miałem ewa-dekor za porzadna firme.

wiadomo anonim

no proszę widzę że większość nie zadowolona .No cóż mogę również podzielić się negatywną opinią o szefowej tej firmy.(usunięte przez administratora)Stare dzieje co prawda ale tacy ludzie się nie zmieniają.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa-Dekor - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ewa-Dekor?

Kandydaci do pracy w Ewa-Dekor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ewa-Dekor
1.2/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Korfantego 11
    87-100 Poznań