Opinie o Kaja Systemy Kontenerowe w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kaja Systemy Kontenerowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaja Systemy Kontenerowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Systemy Kontenerowe w Mikołów

to JA

Bawią się na wczasach bo mają do tego prawo. Co z Ciebie za pracownik jak drzemiesz w kontenerze? To Ty jesteś żałosny!

to JA

I co z tego że się bawią na wczasach, mają prawo a co z Ciebie za pracownik że drzemiesz w kontenerze? Sam jesteś żałosny!

10.03.2016 godzina 20 brak wypłaty.... a szefostwo bawi sie na wczasach. Żałosne!

to JA

A co takiego się wydarzyło?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kaja Systemy Kontenerowe? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
zenada

Ze jeszcze nikt nie wspomniał o wspałomyslnosci szefostwa w dniu 5.03.16

razielzlazisk

z sobotami 2300 na renke i delegacje ja sie dziwie ze zaden co tam pisał nie pisze za ile płaci kaja za delegacje

@razielzlazisk

i to jest wdł ciebie normalne tak? 4 soboty,siedzenie na delegacjach po 12 h,hotele najtańsze i to za 2300,czyżby zwolennik niewolnictwa ?

@razielzlazisk

przecież te delegacje są płacone jak godzina przepracowana na hali to o jakich ty lepiej płatnych delegacjach piszesz ?,czyżby prawe rączki szefostwa pisały ?

gość

mało masz opinii napisanych negatywnych ?,jaki system motywacyjny ?to fikcja ty chyba piszesz o motywacji do pracy po 12 godzin na delegacjach i nie tylko do tego

to JA

Po co Wy to wszystko piszecie

marS

Z daleka i poraz kolejny czuc swad wpisu wlasciciela lub ktoregos z jego pupili.czyzby tania sila robocza nie garnela sie do pracy i nie chciala poznac branzy ?moj byly juz szef powiedzial mi na samym poczatku mojej nie dlugiej kariery zawodowej,wprost i bez owijania ,jezeli nie masz ustalonej na wstepie pensji na papierze czyli na umowie to nie masz nigdy tyle ile sie nalezy z godzin ,a o emeryturze to juz nie wspomne..co do poznania branzy i zdobycia doswiadczenia to w miesiac pomajsterkujesz w palacu młodziezy nauczysz sie wiecej niz w kaji klepiac gumowym mlotkiem w blache pod dachem nowego namiotu i w zimie.zapewne i twoje doswiadczenie zostanie poglebione o to jak sie nie dac wycyckac przez wlasciciela.moja rada dla kandydatow do poznania branzy.na pewno nie w tej firmie! A jesli juz to tylko jezeli na umowie bedziesz mial tyle ile obiecano ci.zadne koperty na wyplacie ! A nadgodziny i dni wolnee platne wiecej zgodnie z kodeksem pracy.chleb ,kielbase i piwo to sam sobie kupisz bez laski.reasumujac dniowek 10 zl na reke za godzine to bez nadgodzin i wolnych dni ,za 21 czarnych przepracowanych powinienes miec na koncie za 168 przrobionych godzin 1680 zl na koncie ,brutto cie nie interesuje to jego obowiazek aby odprowadzac nalezne podatki a nie slizgac sie przed fiskusem czy zusem!trzymaj sie tego bo w przeciwnym wypadku zobaczysz swoje pieniadze ja prosie niebo.

GAZELA

SUPER FIRMA KAJA Z MIKOŁOWA KTÓRA BOGACI SIĘ NA PRACOWNIKACH . STAWIA SOBIE DOMY A NA WYPŁATĘ DLA PRACOWNIKÓW NIE MA PIENIĘDZY. DZISIAJ JEST TEN DZIEŃ I JUTRO WOLNE A PRZELEWU KASY NIE BYŁO BO GAZELA tz SZEFOWA WYDAŁA KASĘ NA WACIKI .JAKIM ONA MUSI BYĆ CZŁOWIEKIEM SAMOLUBNYM ;ALBO NIE ZAZNAŁA NIGDY BIEDY .LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ MAJĄ KREDYTY DO SPŁACENIA ;ŻYJĄ OD WYPŁATY DO WYPŁATY I TO ONI MUSZĄ SPŁACAĆ ZA ZWLOKĘ .A CO JESZCZE JEST ŚMIESZNE ZE SZEFOSTWO SIĘ DZIWI CZEMU PRACOWNICY NIE CHCĄ DŁUŻEJ PRACOWAĆ ?ALE DLACZEGO? SKORO TAK ICH TRAKTUJĄ JAK TYLKO SIŁĘ ROBOCZĄ DLA ICH ZBOGACANIA SIĘ .TAKA SYTUACJA TO NIE JEST PIERWSZY RAZ .SERCE MNIE BOLI ŻE JUTRO MOJE DZIECI NA ŚNIADANIE BĘDĄ JEŚĆ CHLEB ZE SMALCEM ; A SZEFOSTWO BĘDZIE SIĘ KĄPAĆ W PŁATKACH RÓŻ I ZAJADAĆ SIĘ GOLONKĄ

ero

wyzysk czysty wyzysk firma na czysto w ostatnim roku zaroiła 3.5 miliona zł. jakas premia dla pracowników produkcji lub podwyższenie stawki. zapomnij!!!

Blondyn
@ero

I widzisz o czym to świadczy zarobek 3,5 mln zł kosztem ludzi. Dalej ludzie chcecie słychać jak to podatki niszczą pracodawców ?. To jest zwykłe złodziejstwo nic więcej.

Firmy absolutnie nie polecam.

......
@321

Dziwne, bo ja na początek w okresie próbnym miałem stawkę 10zł(netto) za godzinę i to jako osoba bez doświadczenia w tej branży.

toJA

Randstand pisze " można się wiele nauczyć " Czego i od kogo?

Randstand

bardzo dobra firma, aby zdobyć pierwsze doświadczenie; później niestety pracownik schodzi na drugi plan; mimo to jeżeli się chce skorzystać to jest to bardzo dobre źródło wiedzy; super ludzie od których można się wiele nauczyć - niestety jest ich już co raz mniej...

Realny
@Randstand

Przedstaw proszę istniejący w tej jak twierdzisz bardzo dobrej firmie kontenerowej program rozwoju młodych pracowników w oparciu o siatkę płac i możliwości podnoszenia kwalifikacji. Tak młodych jak i starszych stażem wykruszających się jak piszesz super pracowników. Pytam, ponieważ podczas rozmowy kwalifikacyjnej właściciel zaproponował mi stawkę 7 zł na godzinę , szereg szkoleń i częste przeszeregowania. Po dwóch latach pracy, pełnym zaangażowaniu, braku absencji chorobowej, wyjazdów z dnia na dzień na drugi koniec polski udało mi się wyprosić stawkę o 1 zł wyższą. Czy coś się zmieniło? Jeśli nie ty to może ktoś kto skorzystał z możliwości pozyskania wiedzy, wzbogacenia swoich kwalifikacji zawodowych i na podstawie swojego doświadczenia obiektywnie rozwinie zadany przez ciebie temat. Wiedza przyszłych zatrudnionych niech zostanie wsparta o opinie obecnych i byłych pracowników. Niech to będą konkrety a nie kilku zadaniowe wypociny zachęcające do pracy w branży produkcja i dzierżawa wynajem kontenerów w firmie Systemy Kontenerowe Kaja Bogdan Banczyk.

Karlson

Ja również podpisałem lojalkę jaki wielu innych pracowników. Mam okazję zatrudnienia na godziwych warunkach w innej firmie. Jak to wygląda z punktu widzenia prawa i doświadczenia byłych pracowników?

Mata Hari

Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności za dokumenty które będziesz wystawiał.W wielu przypadkach powołując się w deklaracji zgodności na dokumentacje techniczna bierzesz odpowiedzialność za budynek i za ludzi którzy tam pracują.Także odpowiedzialnośc karną za tzw. poświadczenie nieprawdy.A próba obarczenia odpowiedzialnością innych pracowników np. spawaczy poprzez podpisywanie oświadczeń nie pomorze w chwili kiedy okaże się że np. jakimś cudem sfałszowana jest dokumentacja odbiorowa , powiedzmy na ściany, albo sprzedałeś budynek mieszkalny z nietypowym dachem , którego konstrukcja nie była przeliczona przez projektanta lub ze względu na oszczędności dla przykładu właściciel zaproponował wykonanie w jednej przegrodzie podłoge dach. albo do wykonania konstrukcji użyto cieńszych profili , a ty wystawiłeś deklaracje zgodności na inny powiedzmy podobny produkt bez niezbędnych przeliczeń w biurze projektów. A takich sytuacji oj wiele wiele :( Jeśli zaakceptujesz już to że możesz zostać kozłem ofiarnym i potrafisz sprzedać tez sam siebie to zarobki kształtują się nastepująco: na papierze najniższa krajowa z premią na pasku zarobisz 2-2,5tys za sprzedaż masz prowizję w kopercie płaconą z dołu czyli po zaksięgowaniu zapłaty za sprzedaż i od podpisanej umowy w kasie firmy 10 kadego miesiąca prowizja do reki za sprzedaż kształtuje się nastepująco od 2-4% wartości zlecenia netto.Dla przykładu podam ci szczegółowe dane : handlowiec x zajmujący sie zleceniem dla dużej korporacji paliwowej zarobił tylko w ubiegłym roku ok. 46tys.Wiec myslę że w bierzacym roku znacznie wiecej. Inny handlowiec ktory sprzedaje produkty i zajmuje sie rownież dzierzawą oprocz wysokiej prowizji z kazdej umowy dot dzierzawę ma plus minus 50 zł od wynajetego modulu na miesiąc. z tego robi się suma 4-7 tys miesiecznie. W porównaniu do innych pracowników administracji i produkcji to róznica w zarobkach jak 1-3 lub 1-4 Nic dziwnego że lgną do tego miodu różni ludzie którzy nie maja pojęcia o budownictwie i odpowiedzialności byle tylko by sprzedać i zarobic. W przypadku katastrofy budowlanej , lub tez śledztwa prokuratorskiego musisz zdawać sobie sprawe z tego iż odpowiedzialność za wykroczenia w tej kwestii bierze osoba która przygotowywała ofertę , podpisywała umowę , wystawiała dokumenty odbiorowe , kierownik produkcji , technolog , kierownik montażu , ale przede wszystkim właściciel firmy czyli wszystkie osoby które miały wiedze w tym temacie. Mam nadzieję że w dużym skrócie przedstawiłam zarobki pracę w twórczym i kreatywnym dziale handlowym.Az pcha mi sie hasło na język i chyba odpowiednie "jak kochać to tylko księcia , jak kraść to miliony" Nie wiem czy zachęciłam czy tez nie ale zawsze to obiektywne spojrzenie sie przyda. Jezeli przekonałam cie do pracy to zapraszam na rozmowę, .Szanse sa duże bo prezes przyjmuje wszystkich którzy podpiszą wszystko! jesli nie to tez dobrze bo póki co nas tu wiele. Inne posady w firmie to inny temat , ale zachęce do wyrazenia swojej opini kolegę który przeszedł wszystkie stanowiska produkcyjne w ciągu kilku lat , zarabiał na wynajem kawalerki i porcję konserw. no i 10 letni samochód po czym zwolnił się i znalazł sobie prace u konkurencji za płotem.Ponoć te same pieniądze bez sobót i delegacji.

Bogumil
@Mata Hari

Piszesz o niewatpliwie istotnej kwestii zwiazanej z praca handlowca w firmie z branzy budowlanej.Handlowca ktory wynajmuje i sprzedaje budynki kontenerowe,ktore w projekcie i w realu powinny spelniac parametry projektu konstrukcyjnego ,budowlanego lub dokumentacji projektowej.z rego co wiadomo mi ze skromnego doswiadczenia zbudowalismy dla naszych kontrachentow wiele budynkow kontenerowych wykonanych z innych materialow cienczych profili w podlodze i w dachu , takze profile obwodowe istotne dla wytrzymalosci calej klatki tzn konstrukcji tj w projekcie ceowniki 220x40x40x15 w realu czesto tansze i dostepniejsze profile w konsekwencji odchudzajace konstrukcje nosna kontenera o +- 15-20%.Nie ulega watpliwosci ze takze oslabiajacej rame budynku kontenerowego. Zarzad i handlowcy twierdza ze to ze wzgledow ekonomicznych i wygody transportu nizszych o prawie 20 cm kontenerow ale to przeciez po perwsze nie zgodne z prawem budowlanym ,po drugie nie uczciwe wobec klientow , i to ich sporej czesci, no bo i sprzedaz a glownie dzierzawa opiera sie na kontenerach wykonanych na tanszym profilu.Jak zaczalem drazyc temat ze spawamy niezgodnie z projektem a wystawiamy deklaracje zgodnosci na kontenery na wysokim profilu to niedelikatnie dano mi do zrozumienia ze jestem od roboty a nie od myslenia wiec pytam ,czy dla przykadu i tak aby nie byc goloslownym Budynek socjalny dla kilkuset pracownikow i skladajacy sie z kilkudziesieciu kontenerow wykonany oszczednosciowo dla znaczecej w branzy motoryzacyjnej tyskiej firmy jest zagrozeniem dla zdrowia i zycia uzytkownika?Jesli tak to znaczylo by to ze w firmie jest sporo kozlow ofiarnych jak piszesz ale najwiekszym jest sam wlasciciel ktoremu w ostatecznosci przyjdzie zwrocic pieniadze z ze znacznymi karami za utrudnienia w procesie produkcyjnym czesci samochodowych , nie mowiac juz o karej nacznie bolesniejszej odpowiedzialnosci.A z tego co mi wiadomo takich budynkow jest znacznie wiecej.To jak piszesz sprawa dla wielu instytucji od nadzoru budowlanego do prokuratury tym bardziej iz moi krewni i koledzy pracuja w prawdopodobnie grubo oszukanej firmie i wlasnie maja szafki bhp w kontenerach , w najlepsze firma chwali sie jeszcze tym budynkiem na swojej stronie internetowej.ja naliczylem takich budynkow kilka, czy wy takze zauwazacie taki problem? JESZCZE DROBNA SUGESTIA DLA KAMY . MOJ DROGI TELEFONY SA PO TO ABY TAKZE NAGRYWAC FILMY i ROBIC ZDJECIA NIEWYGODNE DLA CIBIE WLASNIE! Chocby takie filmy z ktorych jeden moze juz niebawem zostac hitem w sieci ,powstal bez udzialu kaskadera bynajmniej nie na terenie ogrodkow dzialkowych a na hali produkcyjnej.

Miki

Jak w każdej firmie pracować trzeba, warunki pracy nie są najgorsze,co do płacy to można było by się rozpisywać. Nie rozumiały dla mnie pozostaje fakt wysokich pensji co po niektórych "jełopów" bo inaczej nie da się ich nazwać, tyczy się to w szczególności działu handlowego (nie całego oczywiście) i poszczególnych majstrów, których poziom intelektualny i zaangażowania w prace jest niewiele ponad ziemią. Za to osoby którym się chce i do czegoś dążą są zbyt często olewane. Było w firmie zarówno w biurze jak i na produkcji kilki "perełek" niestety dziś robią oni/one prawdziwe kariery poza murami Kaji, a szkoda. Firma ma potencjał i możliwości, niestety brak jest odpowiedniej kadry zarządzającej, z całym szacunkiem dla szefa, ale nie jest on w stanie wszystkiego sam ogarnąć a doradców dobrych mu brak.Jeśli marzy się wam wielka kariera i rozwój zawodowy to nie ta droga. Jeśli komu kto potrafi pracować uczciwie wystarczy stała pensja ok 1600 zł netto (wypłacana w terminie) to nie ma na co czekać i się zatrudnić.Moja umowa kończy się w tym roku i bez wyrzutów sumienia szukam już nowego pracodawcy, dwa i pół roku wystarczy aby mieć pewność że szału nie ma.

shreki

Czy ktoś może szczerze powiedzieć ile ślusarz i elektryk mogą zarobić z w tym przedsiębiorstwie za uczciwą pracę na pełnym etacie , jakie są stawki na stanowiskach. Jakie stawki na umowie , jakie wymagania i w ogóle skąd taka dziwna nazwa firmy produkującej kontenery , większość firm wytwarzających melaminy ma konkretna nazwę nawiązującą do kontenerów, to tak na marginesie.Mam niezłą prace ale wraz z bratem szukamy lepiej płatnej pracy.Jesteśmy po technikum mechanicznym i elektrycznym ,prawo jazdy , dużo różnych uprawnień kilkuletni staż.Ile można zarobić , jest tu stala praca czy dorywcza , bo piszą że czasem są trudności z robotą.

hydrozagadka

Socjal? Socjal to porażka , komisja to zespół którym boss dyktuje , na co kiedy i ile.Pieniądze z worka z socjal wydawane są na wyskokiej klasy sprzęt sportowy dla rodziny i znajomych bosa, dla pracowników zostaje marketowe badziewie kupowane jak się zepsuje to stare, wycieczki zakładowe to świtny pomysł dla ludzi którzy potrafią sie dobrze bawić i nie przesadzać z alkoholem , a tak jeszcze nie było nawet na ostatnim "firmowym" wyjeżdzie . Inna sprawa to opieka nad pracownikami. Niestety nie istnieje.Uwazajmy na budowach bo jak coś sie stanie nawet z nie twojej winy i nie daj Boże wylądujesz na wózku inwalidzkim to nawet paczki na święta nie dostaniesz , będziesz już wspomnieniem , trupem.I nie jest to blef , popytaj dyskretnie starszych pracowników o wypadki na budowach zwłaszcza ten z 2009 także i ten z 2012 roku ,szczęka ci opadnie jak posłuchasz a jak troche poszukasz i pomyślisz znajdziesz zdjęcia w sieci.Jak chcesz aby było inaczej musimy wybierać ludzi wyłącznie spośród siebie z hali i takich z charakterem , nie takich że jak boss krzywo spojrzy to juz robią pod siebie i nie takich którzy dają sobie w kaszę dmuchać, w końcu jest nas większość.Dobrym przykładem są spawacze którzy potrafią powalczyć o swoje.Może i my się dogadamy. A teraz słowo do przedstawicieli nie załogi a zarządu firmy ,którzy w odpowiedzi na tą opinię będą krzyczeli że to nie prawda i podawali nazwiska i imiona. :) tylko czekam na to , dajcie mi jeden powód a rozpiszę się z przyjemnością :)

dekster
@hydrozagadka

ile zarabia w kaji operator wózka widłoweg

kaja haha

Wszyscy którzy tam pracują dają się dymać i chyba się im to podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Systemy Kontenerowe - Mikołów

• Jak się pracuje w Kaja Systemy Kontenerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Kaja Systemy Kontenerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaja Systemy Kontenerowe?

Kaja Systemy Kontenerowe
1.3/5 Na podstawie 264 ocen.

Kaja Systemy Kontenerowe