Opinie o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Victory Technology Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Franek

Tak mało piszecie, czy można sadzić , że praca jest tak dobra?

Szukam informacji, odnośnie ogłoszenia o pracownika produkcji, czy macie tam jakieś dodatkowe świadczenia typu: 1. 13/14 pensja 2. Bony świąteczne 3. Dofinansowanie do wypoczynku 4. Premia kwartalna 5. Nagroda od osiągniętego zysku 6. Prywatna opieka medyczna 7. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, na życie 8. Wyprawka dla ucznia 9. Dofinansowanie do kolonii 10. Karta multisport lub coś dla aktywnych fizycznie 11. Kanapki albo posiłki z zakładowej stołówki 12. Czy organizowany jest dojazd z kierunków: Strzelce Kraj. / Skwierzyna 13. Bilety na żużel 14. Jaki jest system premiowy 15. I czy można sobie dopykać coś więcej nadgodzinami Proszę, może ktoś zechce odpowiedzieć.

@anonymous

15 x NIE

Lidia

@Jeronimo Martians nie jestem pracownikiem firmy Victory Technology Polska. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Już pisałam, że na forum nie można nikogo obrażać, ale widzę, że nic to nie pomogło. Proszę o pozostawianie na forum merytorycznych informacji o pracy w firmie Victory Technology Polska.

Lidia

@Wkurzony jeśli jakikolwiek komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszał regulamin forum.Przed zostawieniem opinii, zachęcam zapoznać się z regulaminem. Obecnie pracuje ktoś w Victory Technology Polska? Właśnie szukają Magazynier/Operator wózka widłowego i Specjalista ds. kadr i płac . Jakieś rady dla nowo zatrudnjących się?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Victory Technology Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Łukasz

Na jakie zarobki można liczyć na OWW? Czy na pewno są bardziej konkurencyjne jak w biedronce, jak zapewniają panie z PPT ? Możecie się ktoś podzielić ?

st
@Łukasz

ppty niech tam sami robią.Jak chcesz robić przez ppty i mieć śmieciowe umowy tygodniowe lub dwutygodniowe to idż.Tam widziałem że potrzebują bezpośrednio do pracy bez pośrednictwa żadnych pptów. Ale lepiej spróbować do Centrum Biedronki umowa bez okresu próbnego. Różne dodatki ,paczki itd.Dają ponad 2 tyś do 2,4 tyś. netto zł na starcie.Robota ciężka kompletacja komis.Tam z czasem do 3 tyś. można zarobić.Przez te ppt to sie już setki ludzi przewinęło. Byłem tam na magazynie kiedyś pracowałem 2014 rok. wypłata 1600 zł.w systemie czterobrygadowym.

mamut

orientujecie się może jak jest na magazynie? widziałem, że rekrutją

rekin ludojad
@mamut

Tam cały czas rekrutują,rekrutują,rekrutują,rekrutują ludzie się zmieniają a oni dalej rekrutują,rekrutują i rekrutują.Następni ludzie odchodzą a oni znowu rekrutują i rekrutują i rekrutacja nie ma końca.I znowu ppt rekrutuje i rekrutuje i tak 100 -200 osób na samym magazynie się zmienia przez rok. Jedna rekrutacja się nie skończyła a ppt ogłasza już drugą rekrutacje i w między czasie trzecią rekrutacje i tak bez końca.I tak cały rok (usunięte przez administratora)

Biurew

Przykre

jk

Sto osób tylko.Podobno 1000 jest chętnych.Z Ukrainy nadciągają .

Dostaniemy wolny dzień w grudniu podczas postoju technicznego, dzień mniej trzeba będzie brać z urlopu wypoczynkowego, ja już nie mam, chyba że mi dadzą adwansem za 2017 inaczej wolne będzie niepłatne :( Magazynierzy gadają że dostaniemy talony na święta, biedna ta praca ale talony bardzo by się przydały.

Powiedzcie dokładnie czy za tą nadterminową pracę w ostatnią sobotę i niedzielę to otrzymamy jakieś dodatkowe wynagrodzenie ? Każdy mówi coś innego?

arek

hej, widzialem ogloszenia ze poszukiwali Technika w dziale Wtryskarek- Elektryk i chcialbym aplikować tylko przed tych chcialabym rownież wiedziec dlaczego nie polecacie pracy u nich, czy pensje sa bardzo male? brak jakichkowliek dodatkow? jest umowa o prace?

Szymon Maj

Teraz ta firma rekrutuje na planistę otóż okazuje się że po roku czy dwóch latach pracy nie jest w stanie zaproponować niewiele więcej jak (usunięte przez administratora)plus wirtualny bonus(usunięte przez administratora)Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy

bo jest tam taki jeden cwaniak co działa na szkodę firmy dlatego się magazynierzy zmieniają, oczywiście biura- nic nie widzimy- nic nie słyszymy- nic nie wiemy, polska norma

Jola

Nie mam najlepszych wspomnień. Praca ciężka, cały dzień na stojąco, przerzucanie z maszyny na maszynę, ciągła presja na wydajność, brak lub według widzimisię kierowników premie, premie w kwotach albo żadnych albo innych dziwnych, lecz nie więcej jak(usunięte przez administratora)w sumie niemiła atmosfera, presja i presja. Zatrudnienie było przez agencję pracy tymczasowej, w lutym tego roku kiedy skończył się sezon, zamiast umowy zostaliśmy zwolnieni.Prawie przez cały rok mydlono nam oczy umowami. Ani talonów na święta, ani nagród, ani nic.(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś oczekuje opinii to jest praca tymczasowa za (usunięte przez administratora) na 2-3 miesiące i cześć.

karol

Dokladnie tak jest , masz 100% racji.

adaśko

W skrócie: widać, że większość z Was nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tej firmy i jej podobnych. Pracowałem w VPTP przez jakiś czas. Firma ma taką samą ilość zamówień jak w roku ubiegłym i rok kolejny wygląda bardzo podobnie. Zatrudnienie, z tego, co mi woiadomo, od dłuższego czasu utrzymuje się na w miarę stabilnym poziomie - w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie ludzi zwalniano, a później zatrudniano. Polityka firmy jest prosta: musi przynosić zyski. W przeciwnym razie albo zostanie zamknięta, albo sprzedana. Żeby firma przynosiła zyski trzeba podejmować decyzje, które uderzają we wszystkich pracowników, nie tylko w osoby pracujące na produkcji. Prawda jest taka, że ludzie zawsze narzekali i będą narzekać - tak poza tematem.

Agnieszka

Totalna porażka, pracowałam ponad rok i jedno co mogę powiedzieć to stracony czas, który mogłam wykorzystać zdecydowanie lepiej. Z perspektywy czasu widzę to doskonale. Krótko i na temat nikomu nie polecam.

pracujaca

Jestescie zenujacy (usunięte przez administratora) komus obrabiacie a moze najpierw spojrzcie na siebie...jedni z jednymi kreca itp ..co sie zdarza w kazdym zakladzie a wam co zal (usunięte przez administratora) sciska ze jestescie "niedostrzegani"??!ze takie macie nudne zycie ze trzeba pogadac o "romansach" innych???

Oferty Pracy

Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. 2015-05-31 Żródło: Gowork.pl Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą części  z  tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Numer referencyjny: TECH/06/15 Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - codzien

Zonk

Jola więcej szczegółów ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Victory Technology Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Victory Technology Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victory Technology Polska?

Victory Technology Polska
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.

Victory Technology Polska