Victory Technology Polska

Gorzów Wielkopolski

Victory Technology Polska
2 88

Opinie o Victory Technology Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@Kacper, czy to oznacza, że już zrezygnowałeś z pracy w Victory Technology Polska? Napisałeś, że nie miałeś konkretnie sprecyzowanych obowiązków i warunki finansowe również nie były Twoim zdaniem najkorzystniejsze. O jakich uprawnieniach wspomniałeś w swoim poście? Proszę Cię o wyjaśnienie w tej kwestii.

Kacper

Niestety ja również po tygodniu pracy nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Obiecałem to zatrudniając się. tutaj. Niestety. Obiecano pracę na magazynie, obiecano że będę OWW a cały tydzień musiałem sortować jakieś podarte worki i że muszę czekać, jak będę miał potwierdzone uprawnienia, chociaż wszystkie złożyłem do pięknych i uś miechniętychpań z kadr Niestety przez cały tydzień nie dowiedziałem się na jaką zmianę mam przychodzić, ja mam żonę i dzieci inie będzie mnie ktoś robił. w czambuko Naprawdę zła ocena dla pracodawcy i źle i kapucha i (usunięte przez administratora) Wasz Ukochany Stefan....

Lidia

@Pracuś rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mogłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób z innymi użytkownikami forum gowork? Każda sensowna opinia będzie przydatna. Pamiętajmy tylko o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pracuś

Nie polecam pracy w tej firmie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Victory Technology Polska? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Franek

Tak mało piszecie, czy można sadzić , że praca jest tak dobra?

anonymous

Szukam informacji, odnośnie ogłoszenia o pracownika produkcji, czy macie tam jakieś dodatkowe świadczenia typu: 1. 13/14 pensja 2. Bony świąteczne 3. Dofinansowanie do wypoczynku 4. Premia kwartalna 5. Nagroda od osiągniętego zysku 6. Prywatna opieka medyczna 7. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, na życie 8. Wyprawka dla ucznia 9. Dofinansowanie do kolonii 10. Karta multisport lub coś dla aktywnych fizycznie 11. Kanapki albo posiłki z zakładowej stołówki 12. Czy organizowany jest dojazd z kierunków: Strzelce Kraj. / Skwierzyna 13. Bilety na żużel 14. Jaki jest system premiowy 15. I czy można sobie dopykać coś więcej nadgodzinami Proszę, może ktoś zechce odpowiedzieć.

ja
@anonymous 05.12.2017 18:11

15 x NIE

Lidia

@Jeronimo Martians nie jestem pracownikiem firmy Victory Technology Polska. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Już pisałam, że na forum nie można nikogo obrażać, ale widzę, że nic to nie pomogło. Proszę o pozostawianie na forum merytorycznych informacji o pracy w firmie Victory Technology Polska.

Lidia

@Wkurzony jeśli jakikolwiek komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszał regulamin forum.Przed zostawieniem opinii, zachęcam zapoznać się z regulaminem. Obecnie pracuje ktoś w Victory Technology Polska? Właśnie szukają Magazynier/Operator wózka widłowego i Specjalista ds. kadr i płac . Jakieś rady dla nowo zatrudnjących się?

Nick

Elo Polskie pachołki na usługach chin, czy pamiętacie jaka ojczyzna wa wykarmiła. jak wam nie wstyd szmaty za pieniądze.

Wariors

Zapewne firma pisze do administratora strony z proźbą o usunięcie niewygodnego dla nich wpisu... żenada...

Łukasz

Na jakie zarobki można liczyć na OWW? Czy na pewno są bardziej konkurencyjne jak w biedronce, jak zapewniają panie z PPT ? Możecie się ktoś podzielić ?

st
@Łukasz 30.04.2017 17:43

ppty niech tam sami robią.Jak chcesz robić przez ppty i mieć śmieciowe umowy tygodniowe lub dwutygodniowe to idż.Tam widziałem że potrzebują bezpośrednio do pracy bez pośrednictwa żadnych pptów. Ale lepiej spróbować do Centrum Biedronki umowa bez okresu próbnego. Różne dodatki ,paczki itd.Dają ponad 2 tyś do 2,4 tyś. netto zł na starcie.Robota ciężka kompletacja komis.Tam z czasem do 3 tyś. można zarobić.Przez te ppt to sie już setki ludzi przewinęło. Byłem tam na magazynie kiedyś pracowałem 2014 rok. wypłata 1600 zł.w systemie czterobrygadowym.

mamut

orientujecie się może jak jest na magazynie? widziałem, że rekrutją

rekin ludojad
@mamut 04.04.2017 09:33

Tam cały czas rekrutują,rekrutują,rekrutują,rekrutują ludzie się zmieniają a oni dalej rekrutują,rekrutują i rekrutują.Następni ludzie odchodzą a oni znowu rekrutują i rekrutują i rekrutacja nie ma końca.I znowu ppt rekrutuje i rekrutuje i tak 100 -200 osób na samym magazynie się zmienia przez rok. Jedna rekrutacja się nie skończyła a ppt ogłasza już drugą rekrutacje i w między czasie trzecią rekrutacje i tak bez końca.I tak cały rok to ppt nadaje : Dla naszego ........................ szukamy klientów którzy lubią być rekrutowani a potem wypierdalani.

Biurew

Przykre

pracownik chyba

Jak Ci się nie podoba to won i skończ to szkalowanie, widziały gały co podpisywały umowę, podwyżki są - są, dodatki są-kto Ci zabierał bonusa? od 3 miesiąców nie zabrano nic nikomu mimo że czasami jest dawana dupa, ludzie są spoko, nikt nikogo nie męczy, praca spokojna i powtarzalna, wynagrodzenie wyższe jak w Faurecia, TPV, Yetico, CEVA, a cały czas jest mendzenie. Pierdo_licie że nie chce się czytać. Pracować też się nie chce, nikt za pierdzenie na Facebooku czy GoWorku nie płaci. Albo się weźmiecie do pracy na obowiązujących zasadach - albo wypad za bramę. Za bramą czeka 100 osób żeby pracować w Victory. Nie podoba się w Victory to zmieńcie sobie pracę. Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Wypad leszcze. I kij w OKO.

jk
@pracownik chyba 02.04.2017 16:39

Sto osób tylko.Podobno 1000 jest chętnych.Z Ukrainy nadciągają .

Przecież ta podwyżka to nawet nie jest wyrównanie podstawowej do minimalnej krajowej. Jak się pytali to nie może bo musi zatrudniać ukraińców a im musi płacić tysiąc wiencej za mieszkanie. Przecież macie dodatki tylko ciągle zabierane bo nie idzie się wyrobić na wciąż podkrencanych czasach. Mam dosyć. Czy ktoś płaci mniej niż viktory?

Szkoda gadać

WOW Dostaliśmy podwyżki o całe 57 brutto. Dzięki Ci o Najwspanialszy. TO JEST MEGA Już jesteśmy prawdziwymi bogaczami. Dziękujemy Ci Viktory za docenienie naszego trudu i pracy. A do tego pana Janusza powyżej, to kozie nie wchodź w drogę bo Cię podpie_rdoli i zniszczy. Szkoda że Najwspanialszy tego nie widzi. :(

Ten ktoś

Ani jednego ani drugiego już tu dawno nie ma, teraz za nadwornych tyranów i sssynów pełnią Długi z Kozą

Jaro

Ohohoho, to widać że Deave się rozwija, chyba mu brakuje na wypłatę, później się dziwić, że magazynierzy się zmieniają, fajne rządy razem z tym przydupasem Pezetem. Współczuję Wam Wektory.

Ten ktoś

Dzisiaj po południu znowu chińczyk ciął worki, ojoj ciekawe komu się teraz oberwie że worki porwane

Dostaniemy wolny dzień w grudniu podczas postoju technicznego, dzień mniej trzeba będzie brać z urlopu wypoczynkowego, ja już nie mam, chyba że mi dadzą adwansem za 2017 inaczej wolne będzie niepłatne :( Magazynierzy gadają że dostaniemy talony na święta, biedna ta praca ale talony bardzo by się przydały.

Marcin

Powiedzcie dokładnie czy za tą nadterminową pracę w ostatnią sobotę i niedzielę to otrzymamy jakieś dodatkowe wynagrodzenie ? Każdy mówi coś innego?

Nick

Byłem widzialem, pracowalem, nie polecam, trgedia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za minimalna krajowa, zolci sie panosza, oszustwo i chaos Wysłane z SGS II | Tapatalk 4

Ten ktoś

Ten gruby chińczyk ze złotym ajfonem, obwieszony złotem co to nie wiadomo czy mówi do telefonu czy na kogoś krzyczy ten wielki pan i właściciel tego victory. Uważajcie na niego. On się dobrze czuje w Polsce, chyba za dobrze, magazynierowi pękł box, bo to wszystko jest pakowane w stare pudła. Przyszedł i nożem porżnął kartony. I ma 500 złotych zapłacić że popsuł kartony. A w czwartek to już było przegięcię jak Irinie z B kiedy jej spadła obudowa, na kolanach kilka minut kazał się przepraszać. Obudowy spadały z taśmy. A ona na kolanach. Jakby to była Polka.... %$#& Ludzie się patrzyli jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co to Ku$$wa jest. Gdzie jest BHP czy inspekcja pracy ? Czy oni cokolwiek wiedzą co tutaj się dzieje ?

arek

hej, widzialem ogloszenia ze poszukiwali Technika w dziale Wtryskarek- Elektryk i chcialbym aplikować tylko przed tych chcialabym rownież wiedziec dlaczego nie polecacie pracy u nich, czy pensje sa bardzo male? brak jakichkowliek dodatkow? jest umowa o prace?

Szymon Maj

Teraz ta firma rekrutuje na planistę otóż okazuje się że po roku czy dwóch latach pracy nie jest w stanie zaproponować niewiele więcej jak minimalną plus wirtualny bonus w 200 - 300 zł Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy

No i znowu dyrektorem jest chińczyk, ten duży i stary co siedzi pod oknem.

bo jest tam taki jeden cwaniak co działa na szkodę firmy dlatego się magazynierzy zmieniają, oczywiście biura- nic nie widzimy- nic nie słyszymy- nic nie wiemy, polska norma

cm

słyszałem że tam w ciągu dwóch lat zmieniło się 150-ciu magazynierów.

Zostaw opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victory Technology Polska