Victory Technology Polska

Gorzów Wielkopolski, Brzezińska 5/15

Victory Technology Polska

Opinie o Victory Technology Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@Pracownik od wielu lat nawet jeśli jest tak jak piszesz, nie zwalnia Cię to z powszechnie obowiązujących zasad poszanowania innych ludzi, Twój komentarz łamie regulamin tego forum, także może zostać skasowany przez administratora.

Piotr

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Lidia

@Kacper, czy to oznacza, że już zrezygnowałeś z pracy w Victory Technology Polska? Napisałeś, że nie miałeś konkretnie sprecyzowanych obowiązków i warunki finansowe również nie były Twoim zdaniem najkorzystniejsze. O jakich uprawnieniach wspomniałeś w swoim poście? Proszę Cię o wyjaśnienie w tej kwestii.

Lidia

@Pracuś rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mogłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób z innymi użytkownikami forum gowork? Każda sensowna opinia będzie przydatna. Pamiętajmy tylko o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pracuś

Nie polecam pracy w tej firmie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Victory Technology Polska? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Franek

Tak mało piszecie, czy można sadzić , że praca jest tak dobra?

anonymous

Szukam informacji, odnośnie ogłoszenia o pracownika produkcji, czy macie tam jakieś dodatkowe świadczenia typu: 1. 13/14 pensja 2. Bony świąteczne 3. Dofinansowanie do wypoczynku 4. Premia kwartalna 5. Nagroda od osiągniętego zysku 6. Prywatna opieka medyczna 7. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, na życie 8. Wyprawka dla ucznia 9. Dofinansowanie do kolonii 10. Karta multisport lub coś dla aktywnych fizycznie 11. Kanapki albo posiłki z zakładowej stołówki 12. Czy organizowany jest dojazd z kierunków: Strzelce Kraj. / Skwierzyna 13. Bilety na żużel 14. Jaki jest system premiowy 15. I czy można sobie dopykać coś więcej nadgodzinami Proszę, może ktoś zechce odpowiedzieć.

ja
@anonymous 05.12.2017 18:11

15 x NIE

Lidia

@Jeronimo Martians nie jestem pracownikiem firmy Victory Technology Polska. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Już pisałam, że na forum nie można nikogo obrażać, ale widzę, że nic to nie pomogło. Proszę o pozostawianie na forum merytorycznych informacji o pracy w firmie Victory Technology Polska.

Lidia

@Wkurzony jeśli jakikolwiek komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszał regulamin forum.Przed zostawieniem opinii, zachęcam zapoznać się z regulaminem. Obecnie pracuje ktoś w Victory Technology Polska? Właśnie szukają Magazynier/Operator wózka widłowego i Specjalista ds. kadr i płac . Jakieś rady dla nowo zatrudnjących się?

Wariors

Zapewne firma pisze do administratora strony z proźbą o usunięcie niewygodnego dla nich wpisu... żenada...

Łukasz

Na jakie zarobki można liczyć na OWW? Czy na pewno są bardziej konkurencyjne jak w biedronce, jak zapewniają panie z PPT ? Możecie się ktoś podzielić ?

st
@Łukasz 30.04.2017 17:43

ppty niech tam sami robią.Jak chcesz robić przez ppty i mieć śmieciowe umowy tygodniowe lub dwutygodniowe to idż.Tam widziałem że potrzebują bezpośrednio do pracy bez pośrednictwa żadnych pptów. Ale lepiej spróbować do Centrum Biedronki umowa bez okresu próbnego. Różne dodatki ,paczki itd.Dają ponad 2 tyś do 2,4 tyś. netto zł na starcie.Robota ciężka kompletacja komis.Tam z czasem do 3 tyś. można zarobić.Przez te ppt to sie już setki ludzi przewinęło. Byłem tam na magazynie kiedyś pracowałem 2014 rok. wypłata 1600 zł.w systemie czterobrygadowym.

mamut

orientujecie się może jak jest na magazynie? widziałem, że rekrutją

rekin ludojad
@mamut 04.04.2017 09:33

Tam cały czas rekrutują,rekrutują,rekrutują,rekrutują ludzie się zmieniają a oni dalej rekrutują,rekrutują i rekrutują.Następni ludzie odchodzą a oni znowu rekrutują i rekrutują i rekrutacja nie ma końca.I znowu ppt rekrutuje i rekrutuje i tak 100 -200 osób na samym magazynie się zmienia przez rok. Jedna rekrutacja się nie skończyła a ppt ogłasza już drugą rekrutacje i w między czasie trzecią rekrutacje i tak bez końca.I tak cały rok to ppt nadaje : Dla naszego ........................ szukamy klientów którzy lubią być rekrutowani (usunięte przez administratora)

Biurew

Przykre

jk

Sto osób tylko.Podobno 1000 jest chętnych.Z Ukrainy nadciągają .

Jaro

Ohohoho, to widać że Deave się rozwija, chyba mu brakuje na wypłatę, później się dziwić, że magazynierzy się zmieniają, fajne rządy razem z tym przydupasem Pezetem. Współczuję Wam Wektory.

Dostaniemy wolny dzień w grudniu podczas postoju technicznego, dzień mniej trzeba będzie brać z urlopu wypoczynkowego, ja już nie mam, chyba że mi dadzą adwansem za 2017 inaczej wolne będzie niepłatne :( Magazynierzy gadają że dostaniemy talony na święta, biedna ta praca ale talony bardzo by się przydały.

Marcin

Powiedzcie dokładnie czy za tą nadterminową pracę w ostatnią sobotę i niedzielę to otrzymamy jakieś dodatkowe wynagrodzenie ? Każdy mówi coś innego?

arek

hej, widzialem ogloszenia ze poszukiwali Technika w dziale Wtryskarek- Elektryk i chcialbym aplikować tylko przed tych chcialabym rownież wiedziec dlaczego nie polecacie pracy u nich, czy pensje sa bardzo male? brak jakichkowliek dodatkow? jest umowa o prace?

Szymon Maj

Teraz ta firma rekrutuje na planistę otóż okazuje się że po roku czy dwóch latach pracy nie jest w stanie zaproponować niewiele więcej jak minimalną plus wirtualny bonus(usunięte przez administratora)Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy

No i znowu dyrektorem jest chińczyk, ten duży i stary co siedzi pod oknem.

bo jest tam taki jeden cwaniak co działa na szkodę firmy dlatego się magazynierzy zmieniają, oczywiście biura- nic nie widzimy- nic nie słyszymy- nic nie wiemy, polska norma

cm

słyszałem że tam w ciągu dwóch lat zmieniło się 150-ciu magazynierów.

XXX_XXX

Czy ktoś się już orientuje, kto zostaje i jak zmienią się wynagrodzenia teraz po wykupieniu przez TPV? O umowach słychać w styczniu lub lutym, ale może juz ktoś ma dokładniejsze informacje

Jola

Nie mam najlepszych wspomnień. Praca ciężka, cały dzień na stojąco, przerzucanie z maszyny na maszynę, ciągła presja na wydajność, brak lub według widzimisię kierowników premie, premie w kwotach albo żadnych albo innych dziwnych, lecz nie więcej jak(usunięte przez administratora)w sumie niemiła atmosfera, presja i presja. Zatrudnienie było przez agencję pracy tymczasowej, w lutym tego roku kiedy skończył się sezon, zamiast umowy zostaliśmy zwolnieni.Prawie przez cały rok mydlono nam oczy umowami. Ani talonów na święta, ani nagród, ani nic. T(usunięte przez administratora). Jeżeli ktoś oczekuje opinii to jest praca tymczasowa za najniższą krajową na 2-3 miesiące i cześć.

karol

Dokladnie tak jest , masz 100% racji.

adaśko

W skrócie: widać, że większość z Was nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tej firmy i jej podobnych. Pracowałem w VPTP przez jakiś czas. Firma ma taką samą ilość zamówień jak w roku ubiegłym i rok kolejny wygląda bardzo podobnie. Zatrudnienie, z tego, co mi woiadomo, od dłuższego czasu utrzymuje się na w miarę stabilnym poziomie - w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie ludzi zwalniano, a później zatrudniano. Polityka firmy jest prosta: musi przynosić zyski. W przeciwnym razie albo zostanie zamknięta, albo sprzedana. Żeby firma przynosiła zyski trzeba podejmować decyzje, które uderzają we wszystkich pracowników, nie tylko w osoby pracujące na produkcji. Prawda jest taka, że ludzie zawsze narzekali i będą narzekać - tak poza tematem.

Agnieszka

Totalna porażka, pracowałam ponad rok i jedno co mogę powiedzieć to stracony czas, który mogłam wykorzystać zdecydowanie lepiej. Z perspektywy czasu widzę to doskonale. Krótko i na temat nikomu nie polecam.

pracujaca

Jestescie zenujacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus obrabiacie a moze najpierw spojrzcie na siebie...jedni z jednymi kreca itp ..co sie zdarza w kazdym zakladzie a wam co zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze jestescie "niedostrzegani"??!ze takie macie nudne zycie ze trzeba pogadac o "romansach" innych???

Zostaw opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victory Technology Polska