Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"

Bydgoszcz

Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"

Opinie o Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

anonymous

Mieszkam w Toruniu z kontaktów z Eltrą mam tylko dobre wspomnienia jeszcze mam działający do dzisiaj amlituner serii 80. Przez kilka lat prowadziłem w Toruniu w jednym z domów kultury pracownię radiotechniczną. Otrzymywaliśmy nieodpłatnie odrzucone z produkcji elementy elektroniczne z których można było jeszcze pozyskać sprawne i działające tranzystory,rezystory,kondensatory itp.Nigdy nie spotkaliśmy się z odmową ze strony dyrekcji i pracowników. To zawsze byli uczynni ludzie i zawsze pomagali.Szkoda że ci warszawscy reformatorzy zniszczyli polską elektronikę.Niestety bezpowrotnie. pozdrawiam przyjaciół z Bydgoszczy.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra" jest takim przedsiębiorstwem?

arczio555

Szkoda, że z prawdziwej Eltry już niewiele zostało. Elda Eltra się nazywa, bo się nazywa, ale firma miesci się w Szczecinku, a w Bydgoszczy są te budynki po fabrykach, ale niestety stoją puste, do wynajęcia. A szkoda. Eltra zmierzała w dobrą stronę. Początkowo myślałem, że radia sygnowane logiem Eltra, dostępne w dzisiejszych sklepach to ta stara eltra, jednak się myliłem, bo w środku sama chińszczyzna. Nic Polskiego. Mam jeszcze radio UNITRA RZESZÓW ANETA opracowane w bydgoskiej Eltrze, oprócz Anety mam jeszcze Zosię Stereo, świetne radia. Na razie nic się w nich nie zepsuło, tylko trzeba było przestroić. A tak to wszystko działa. Nawet potencjometry nie ruszane od nowości dalej nie trzeszczą. A mają już ze trzydzieści lat. To jest polska jakość. A dzisiejsza ELTRA AUDIOX, to może jakoś gra, ale to już w ogóle nie ta sama Eltra. Kompletnie. A prawdziwa Eltra na prawdę nie dawno przestała produkować radioodbiorniki, jak na inne polskie firmy, które przestały produkować już w latach 90. Radia Eltra ANIA 2, TOLA 2, LIZA 2, ze współczesnym UKF-em produkowane były oczywiście w Polsce do 2002 roku!!!, a radio LENA 3, które też nie trzeba przestrajać, nawet do 2003 roku!!!

koksu

Myśłałem że firma nie istnieje od lat, a tu masz coś robią. Szacun.

bolek

Hej, a jak warunki po połączeniu firm, atmosfera ok?

rw

Firma po połączeniu z Eldą Szczecinek zostala w 2006r sprzedana niemieckiej firmie PRETTL.Człon nazwy Eltra pozostał w firmie ELDA-ELTRA w Szczecinku.

woju

pracowałem w latach 1980 do 1986 początkowo na Sobieskiego a później na Glinkach. Było ok

Sławek

Eltra jedna z niewielu jako strzępek , ale istnieje. Pracowałem w fili chojnickiej było oki

Edmund

mam radio z Unitry Koliberek ciekawe jaka jest tego wartośc historyczna.

Bardzo solidna firma (tylko już nieistnieje)

Zostaw opinię o Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"