Zbigniew Nowy wpis

Cześć. Cieszy mnie obecność w tym właśnie wątku. Nie chcę przedłużać mojego wpisu, dlatego zadam konkretne pytanie. Chcę dowiedzieć się, jak wygląda praca w firmie Unitra Eltron? Miło by było kwestię tę ustalić i dowiedzieć się na co może liczyć osoba zainteresowana pracą w tym właśnie miejscu. Czy dzięki komuś z Was kwestię tę po prostu uda mi się ustalić? Fajnie by było w gruncie rzeczy, aby ktoś szczegółowo opisał plusy i minusy tego miejsca pracy. Dziękuję.

Darek Nowy wpis

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno się dostać?

He He Nowy wpis

Nie kopojcie tej chinszczyzny wszystkie radia na 100% z chin w tylko logiem sie eltry posloguja

He He Nowy wpis

Mb

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Benek

Można sobie powspominać stare dobre czasy jak czyta się dawną nazwę firmy?

wp2404

Czy pamięta ktoś jak nazywał się chłopak , który pracował na ul. Sobieskiego 1 jako plastyk w Eltrze? W latach 90 tych?

woju

pracowałem w latach 1980 do 1986 początkowo na Sobieskiego a później na Glinkach. Było ok

Ania
@woju

Dzień dobry mam pytanie. Gdzie można wyciągnąć świadectwo pracy i druk Rp7 za pracę w latach 1984-1990

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra"? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

anonymous

Mieszkam w Toruniu z kontaktów z Eltrą mam tylko dobre wspomnienia jeszcze mam działający do dzisiaj amlituner serii 80. Przez kilka lat prowadziłem w Toruniu w jednym z domów kultury pracownię radiotechniczną. Otrzymywaliśmy nieodpłatnie odrzucone z produkcji elementy elektroniczne z których można było jeszcze pozyskać sprawne i działające tranzystory,rezystory,kondensatory itp.Nigdy nie spotkaliśmy się z odmową ze strony dyrekcji i pracowników. To zawsze byli uczynni ludzie i zawsze pomagali.Szkoda że ci warszawscy reformatorzy zniszczyli polską elektronikę.Niestety bezpowrotnie. pozdrawiam przyjaciół z Bydgoszczy.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Zakłady Radiowe "Unitra-Eltra" jest takim przedsiębiorstwem?

arczio555

Szkoda, że z prawdziwej Eltry już niewiele zostało. Elda Eltra się nazywa, bo się nazywa, ale firma miesci się w Szczecinku, a w Bydgoszczy są te budynki po fabrykach, ale niestety stoją puste, do wynajęcia. A szkoda. Eltra zmierzała w dobrą stronę. Początkowo myślałem, że radia sygnowane logiem Eltra, dostępne w dzisiejszych sklepach to ta stara eltra, jednak się myliłem, bo w środku sama chińszczyzna. Nic Polskiego. Mam jeszcze radio UNITRA RZESZÓW ANETA opracowane w bydgoskiej Eltrze, oprócz Anety mam jeszcze Zosię Stereo, świetne radia. Na razie nic się w nich nie zepsuło, tylko trzeba było przestroić. A tak to wszystko działa. Nawet potencjometry nie ruszane od nowości dalej nie trzeszczą. A mają już ze trzydzieści lat. To jest polska jakość. A dzisiejsza ELTRA AUDIOX, to może jakoś gra, ale to już w ogóle nie ta sama Eltra. Kompletnie. A prawdziwa Eltra na prawdę nie dawno przestała produkować radioodbiorniki, jak na inne polskie firmy, które przestały produkować już w latach 90. Radia Eltra ANIA 2, TOLA 2, LIZA 2, ze współczesnym UKF-em produkowane były oczywiście w Polsce do 2002 roku!!!, a radio LENA 3, które też nie trzeba przestrajać, nawet do 2003 roku!!!

koksu

Myśłałem że firma nie istnieje od lat, a tu masz coś robią. Szacun.

bolek

Hej, a jak warunki po połączeniu firm, atmosfera ok?

rw

Firma po połączeniu z Eldą Szczecinek zostala w 2006r sprzedana niemieckiej firmie PRETTL.Człon nazwy Eltra pozostał w firmie ELDA-ELTRA w Szczecinku.

Sławek

Eltra jedna z niewielu jako strzępek , ale istnieje. Pracowałem w fili chojnickiej było oki

Edmund

mam radio z Unitry Koliberek ciekawe jaka jest tego wartośc historyczna.

Bardzo solidna firma (tylko już nieistnieje)

Zostaw merytoryczną opinię o Unitra Eltron Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Unitra Eltron Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 5 ocen.