leiber poland

Ruda Śląska

Opinie o leiber poland

nick

tam prawda jest taka 9zł brutto na godzina trzy zmiany i mam 1250zł na reke [usunięte przez moderatora] szał a jak dobrze kapujesz kierownikowi to ci da trocha wiecej. [usunięte przez moderatora] totalny teraz mamy mieć dodatek specjalny na pampersy bo od maszyn niewolno odejść szukaj sobie pracy kaj chcesz byle nie tam ja mam umowa do końca roku i go [usunięte przez moderatora].Już lepiej płacą u [usunięte przez moderatora] ale tam trzeba mieć grupa

niech ktos napisze jakie sa zeczywiste zarobki w tej firmie.ja moge ciezko pracowac jezeli wiadomo za jakie pieniadze.ja obecnie tez pracuje i to naprawde w trudnych warubkach tylko na nocna zmiane za 1000zl. apraca jest naprawde ciezka.

Zostaw opinię o leiber poland - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leiber poland