NOWA GALA
5 8 6 1

Opinie o NOWA GALA

Administrator

Co myślicie na temat pracy w NOWA GALA? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

ridno

Na samym początku pracy @anonim możesz liczyć na szkolenia, z czasem jest ich znacznie mniej niż na początku

ziutek

DROGA PANI ZAINTERESOWANA. POWIEM WPROST.ROZUMIEM PANA CUKIERNIKA. BO GDYBY KTOS NA MNIE DONOSIL PANU PREZESOWI, TO ROWNIEZ BYM SIE GO POZBYL :) I GUZIK BY MNIE TO OBCHODZILY JEGO DZIECI . SAM POWINIEN O NICH POMYSLEC A NIE SLAC DONOSY NA SWOJEGO PRZELOZONEGO. JEZELI KTOS JEST JEDYNYM ZYWICIELEM RODZINY JAK TO PANI LADNIE UJELA TO ZAJMUJE SIE PRACA I SUMIENNYM JEJ WYKONYWANIEM A NIE PISANIEM DONOSOW DO PREZESA CZY WYSYLANIEM KOGOS Z MISJA [usunięte przez moderatora] SWOJEGO KOLEGI Z PRACY. POZDRAWIAM SERDECZNIE JEDYNYCH ZYWICIELI RODZINY.

Zainteresowana

Dogi Panie Cukiernik Mam ogromną prośbe, niech Pan zacznie zajmować się tym co należy do Pana obowiązków w tymże Zakładzie a nie uprzykszaniam pracy innym pracownikom. Jeśli ma Pan choć troche rozumu w tej swojej małej główce i ludzkich odruchów to niech Pan się zastanowi choć chwile nad rodzinami, nad dziećmi tych pracowników dla których mozliwe że NG jest jedynym źródłem utrzymania. Dotyczy to również innych "Wielkich Kierowników" czy tam Dyrektorów" tego Zakładu!!!

BEATA

hahahaah smieszna firma naprawde panie prezesie zrob Pan cos z tym

Zostaw opinię o NOWA GALA - Końskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWA GALA