BASE PROMOTION SERVICE

Opinie o BASE PROMOTION SERVICE

cerrt

siema szukam ofert pracy u nich ale nic nie widzę jest tu ktoś kto pracuje dla nich i coś wie nt przyjęć

najgorszy z mozliwych wybor,firma w ktorej pracownik jest traktowany gorzej niz pies stroza.pracowalem tam jakis czas[kilka lat] i dziwie sie tej opini,chyba ze wystawil ja sobie sam wlasciciel tej firmy.krotko mowiac niewolnicza praca za smieszne pieniadze,nie polecam.

To fajnie bo idę dziś na rozmowę kwalifikacyjną, i bardzo się cieszę, że to pracodawca o takiej opinii. Dzięki

najlepsza moja praca dotychczas

Zostaw opinię o BASE PROMOTION SERVICE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASE PROMOTION SERVICE