BASE PROMOTION SERVICE

BASE PROMOTION SERVICE
3 8

Opinie o BASE PROMOTION SERVICE

Antoni

@DB, takie komentarze są nie do przyjęcia na forum. Jeśli masz do powiedzenia coś rzeczowego i merytorycznego na temat pracy w BASE PROMOTION SERVICE - zachęcam. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Polecacie aplikować?

DB

O, widzę, że i tu zaczął prezesować pan K.! Jeśli pracują w tej firmie jakieś panie, to niech się mają na baczności- "kubuś puchatek" lubi łapki w kobiece majtki wkładać :) No chyba,że jakaś pani chce szybko awansować, to można w taki układ wejść. Jak pracowałem w DB, to jedna paniusia tak właśnie awansowała na dyrektora...Powodzenia życzę!

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w BASE PROMOTION SERVICE? Podzielcie się swoim zdaniem!

cerrt

siema szukam ofert pracy u nich ale nic nie widzę jest tu ktoś kto pracuje dla nich i coś wie nt przyjęć

najgorszy z mozliwych wybor,firma w ktorej pracownik jest traktowany gorzej niz pies stroza.pracowalem tam jakis czas[kilka lat] i dziwie sie tej opini,chyba ze wystawil ja sobie sam wlasciciel tej firmy.krotko mowiac niewolnicza praca za smieszne pieniadze,nie polecam.

To fajnie bo idę dziś na rozmowę kwalifikacyjną, i bardzo się cieszę, że to pracodawca o takiej opinii. Dzięki

najlepsza moja praca dotychczas

Zostaw opinię o BASE PROMOTION SERVICE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASE PROMOTION SERVICE