J&J Steel

Olsztyn

Opinie o J&J Steel

asd

Nie polecam zasowasz jak jakis robot za marny grosz, i to prawie ze z batem nad twoja glowa stoja

A
@asd 01.08.2014 10:28

Taka prawda chcą abyś robił coraz więcej i więcej za te same pieniądze..pilnują cie non stop na kamerach...i zapir...Jak murzyn za marne grosze..

a jaśniej?

A przepraszam ile to konkretnie znaczy marne grosze? bo to jest pojęcie względne..

adr

Fakt ta firma to naprawdę jak w jakimś( usunięte przez administratora )chłopaki spoko ale kierownik nie za bardzo idzie się dogadać tak jest jak po podstawówce ma się władze i się myśli że się jest naj mądrzejszym

abc
@adr 01.04.2015 16:37

Żeby lepiej zarabiać to należy cokolwiek umieć i się wykazać a nie popełniać błędy panowie.Marne grosze to zarabiacie teraz w innych firmach!!!

ja
@abc 12.05.2015 07:03

17 zł. na czysto+ premia uznaniowa to raczej nie takie marne grosze w naszym rejonie.

Zostaw opinię o J&J Steel - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&J Steel