Szwedo Group

Prudnik

Opinie o Szwedo Group

Martyna

Co słychać w firmie? Taka cisza na forum, nie mogę znaleźć ofert pracy. Czy jest tak dobrze i nie potrzeba nowych pracowników?

Hanna

@K. co masz na myśli?

K.

Zależy co rozumiesz pod terminem "stabilne zatrudnienie", bo na pewno nie stabilność emocjonalną swojej osoby po współpracy. Z pozdrowieniami

Venn
@K. 04.11.2016 19:27

Tzn ?

miak

A wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. ofertowania? Nie ukrywam, że dobrze by było się załapać, zwłaszcza, że zapewnione jest u nich stabilne zatrudnienie, a to już jest połowa sukcesu. Teraz tylko przyjacielskie relacje i będzie dobrze.

Marita

Dla mnie jest niepoważne szkolić osoby nie prowadzące działalności gospodarczej oficjalnie. Często a raczej zawsze zaniżają te osoby ceny na usługi, nie chroniąc i tak trudnego rynku. Wystarczy poprosić o właściwe dokumenty i zweryfikować. Sama poznałam osobę robiącą makijaż permanentny w domu nie będąc w ogóle kosmetyczką. o czym to świadczy? Na siłę zarabiać pieniądze , po to by niszczyć ceny na rynku? Pozdrawiam za takie działania ocena niedostateczna

Natalia

Wypłata jest tylko wtedy, gdy zatanczysz tak jak oni zagraja.. czesto zabieraja pieniadze za jakies drobne niuanse.. niestety, ludzie z tej firmy nie szanują drugiego człowieka. praca u nich to największy błąd jaki można popełnić, nie radzę nikomu!

kaya

Mam pytanie czy ktoś z was pracował w tej firmie właśnie dzwonili do mnie i zaprosili mnie na rozmowę ale niestety nic nie ma na ich temat w internecie. Interesuje mnie gabinet we Wrocławiu...

?

Czy ktoś był już na spotkaniu w Prudniku i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Aja

Hej ja jadę autobusem, samochodu nie mam a nikt nie pisze by można było się zabrać więc pozostaje bus. (usunięte przez administratora)

Jaaaaaa

Mnie tez zaprosili i jade :) Bedziecie jechac autem czy busem?

Aja

Hej, Mnie zaprosili na 2 etap ale nic więcej nie przedstawili, chyba zaryzykuję i wybiorę się. A może Ciebie również wybrali?? I się tam wybierasz???

kama

Witam. Mam pytanie czy do kogoś się odezwali po pierwszym etapie rozmowy i zaprosili na dalszy etap w Prudniku.Po rozmowie nie dało się niczego konkretnego dowiedzieć. Wiadomo jak to ma tam wyglądać to spotkanie?

Bartek

Odradzam współpracy z firmą Szwedo Group w Prudniku. Pracodawca niepoważny i bezczelny. Ponad 2 godziny spóźnił się na spotkanie (wcześniej ustalając dokładną godzinę), a jak już dotarł, to zaczął wygadywać herezje i obrażać. Siano w butach..

Zostaw opinię o Szwedo Group - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwedo Group