Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego

Chybie

Opinie o Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego

Kiepura

Czy zmieniło się na lepsze w firmie? Dawno nie pisaliście.

Zuzanna

@Dizeldalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co się w niej zmieniło w ostatnim czasie.

rozita

co to dokładnie znaczy że warunki są "masakra"? mimo wszystko jesśli jest tak wysokie wynagrodzenie że mogę dwa koła miesięcznie na rączkę zgarnąć to na wiele rzeczy jestem gotowa przymknąć oko, taki klimat

Dizel

Praca na stanowisku Przedstawiciela kierownika Handlowego w firmie Łukosz nie godna polecenia. Plusy: wypłata na czas i to co uzgodnione. I to jedyna zaleta tego pracodawcy. Minusy: Przy obecnym układzie dyrektorskim to tylko chaos. Często komunikaty sprzeczne z rzeczywistością. Dzisiaj masz robić tak jutro całkowicie inaczej. Kompetencje poszczególnych handlowców, kierowników i dyrektorów się nakładają, co powoduje chaos. Jeżeli lubisz „rzucać mięsem” to praca dla Ciebie. Jeżeli lubisz sprzedawać poniżej kosztów zakupu, towaru z krótką datą za grosze, to również praca dla Ciebie. Na przełomie 2015/2016 roku poleciało pięciu handlowców na siedmiu. O czymś to świadczy? O narzędziach pracy nawet nie wspomnę, brak katalogów handlowych, dostęp do programów informatycznych w pełni uzyskałem po dwóch miesiącach, telefonu musiałem używać prywatnego bo służbowy nie działał…!!!! Podsumuję: Poznałem właścicieli są ok. Poznałem dyrektorów Pan J.J. i Pan Z.P. żenada, trzymają się stołków za każdą cenę, w łyżce wody mogą zatopić!

lola

Zależy od działu - jedne pracują na akord, inne nie. Jedne są bardziej wymagające, inne łatwiejsze.

kajko

Da się "ugrać", pod warunkiem, że się będzie pracowało uczciwie, solidnie, bez kombinowania, zgodnie z wymaganiami zakładu :)

zico

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem ,zostali tam tylko ludzie bez ambicji bo tylko tacy dają się tak traktować !!!

Henio

employee - 2013-05-05 01:46:53 Dla pani dyrektor biznes jest biznesem. Nie patrzy czy ktos ma rodzine na utrzymaniu tylko krotko i konkretnie. Fajnie bylo ale narazie.DOKŁADNIE TAK MASZ RACJE W 100% PATRZY TYLKO KOMU UWALIĆ PO PREMII NIECH SPADA DO INDE

employee

edi

nawet pracuje tam [usunięte przez moderatora] po żółtacce.nie sprząta,obiera mięso i mietylko.

od kiedy ta firma zeszła tak na ( usunięte przez administratora ) czy to jest sprawka jakiejś osoby w kierownictwie czy szef zmienił sposób podejścia??

jkkbbbv

a przewidują tam jakieś przyjęcia kobiet? też tam chciałabym pracować. Mam blisko tylko chyba ciężko tam się dostać.

Kiedyś ta firma była lepsza o wiele więcej pracowników tam pracowało.Teraz jest tylko niewiele pracowników na zakładzie.Ta firma zeszła ( usunięte przez administratora ).Cały zarząd i dyrekcja to sami ( usunięte przez administratora ),a najgorsza to ta( usunięte przez administratora )przyjechała pracować na burakach i ( usunięte przez administratora )Jednym słowem ta firma to syf.

adi

Teraz nie jest inaczej, zwykły pracownik nie ma tu nic do powiedzenia, ma ( usunięte przez administratora )tedy kiedy kierownik sobie tego zyczy, niedziela, swieto, bez ograniczen godziń, a na koncu jeszcze nie wiadomo za co obcinają premię. Te 2 koła zarobisz ale jak popracujesz ze 220h, a praca lekka niejest, można sobie tylko zdrowie zniszczyć, nie polecam!!

Firma plusy w tym że zarobki są bardzo dobre( usunięte przez administratora )na czysto facet tyle zarobi,a kobieta zarobi ( usunięte przez administratora )netto.Firma rozwijająca się,solidna.Minusy to że kiedyś panował w tej firmie zajob na pracownikach.Ludzi traktowano jak bydło.Sobota,niedziela i w święta przychodziło się normalnie pracować.

Zostaw opinię o Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego - Chybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego