Ubojnia Drobiu

Opinie o Ubojnia Drobiu

Aktualność
Rok 2022 to czas rozwoju w naszej Firmie. Oprócz dołączenia do aplikacji Platforma Medycyny Pracy w ramach programu „Biznes Bez Barier”, została również wdrożona platforma Microsoft 365.  To znakomite narzędzie, które poprawiło codzienną pracę i komunikację w całej naszej organizacji składającej się z trzech oddziałów w rożnych częściach Polski. Synchronizacja z serwerem, tworzenie specjalnych kalendarzy zasobów i sprawna współpraca zespołów to tylko niektóre z zalet wprowadzenia nowej platformy.

W ubojni istnieje miejsce gdzie można zgłaszać swoje uwagi tj. skrzynka pracownicza. Wystarczy zgłosić nieprawidłowości, najlepiej oparte na przykładach aby kierownictwo mogło to zweryfikować. Bazując na ogólnikach zwłaszcza dotyczące kradzieży nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Jesteśmy producentem żywności więc ustalone procedury muszą być ściśle przestrzegane. Nasz wewnętrzny regulamin określa w które dni pracujemy i nikt tego nie ukrywa. Wysoka jakość produkcji i sprostanie oczekiwaniom klientów wymaga od nas dyscypliny i rzetelnej pracy.

Nowy wpis

Aktualność
Produkty ze Strefy Indyka to znane i lubiane wyroby pełne smaku o gwarantowanej, najwyższej jakości. Wszystkie wytwarzane są w oparciu o najlepsze praktyki, wiedzę technologiczną, staranny dobór składników.
Wśród nich znajduje się pyszna kiełbasa z indyka z gęsiną, która na stałe zagościła w ofercie.

To krucha, mięsna  propozycja (100g produktu ze 119g mięsa) bez dodatku fosforanów i glutaminianu monosodowego. Znakomita dla miłośników konkretnych smaków. Idealna dla całej rodziny!

Jaka umowa obowiązuje w Ubojnia Drobiu podczas okresu próbnego?

Masakra Nowy wpis

Cięgle awarie i zostawanie po godzinach. Nie polecam.

Czy w Ubojnia Drobiu pracuje się na open space?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ubojnia Drobiu? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pracownik 12

Praca w każdą sobotę, codziennie przez 8 -10 godzin a jak jest awaria to dłużej. Nie przewidzisz i nie powiedzą jak długo jutro będziesz w pracy. NIE dla ludzi z dziećmi. Socjal to tylko chleb i kiepskie albo takie same przez cały tydzień kiełbasy na śniadanie, nic więcej. Wczasy pod gruszą? NIE, tak samo jak długi weekend - 2.05 praca i to dłuższa bo trzeba odrobić wolny 1 i 3, tak jest zawsze święto trzeba odpracować . Co się dzieje z naszym socjalnym? Nic z tego nie ma. Polacy się zwalniają, pracują inne narody. To o czymś świadczy... Bez jakichś zmian w kierunku pracowników wszyscy Polacy odejdą i zostaną tylko agencje.

@Pracownik 12

Drogi Użytkowniku, Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przyszły pracownik jest informowany o warunkach pracy, jak również o benefitach tj. karta Medicover, paczki świąteczne, premie. Jednocześnie zwracamy uwagę, że nasza firma nie dyskryminuje osób z innych krajów. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z Polakami, jak i osobami innych narodowości.

Wiecie, czy Ubojnia Drobiu udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Była pracownica

Straszny syf.Kołchoz.Praca od rana do wieczora.Zero szacunku do pracownika, masz (usunięte przez administratora) a jak nie to won.Masa ludzi zatrudnionych ktorzy nic nie potrafią, chowają sie po kątach, a ci co uczciwie pracują są jeszcze (usunięte przez administratora) na kase.Odradzam.Niech kazdy sie zastanowi dwa razy zanim przyjdzie tam do pracy.Jesli nie chcesz miec zycia i robic za psie pieniadze to praca dla ciebie.Ja zmądrzałam.Nigdy wiecej !!!

Morda

Czy faktycznie w Lubajnach jest tak źle?

Drogi Użytkowniku Jeżeli zauważyłeś takie działania, prosimy o bezpośrednią informację do obecnej w zakładzie skrzynki skarg i zażaleń. Ze swej swojej strony zapewniamy, że takie praktyki nie mają miejsca.

Na jakie wsparcie w Ubojnia Drobiu mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Noname

Powiedzą ci, że masz iść na zwolnienie lekarskie. Tam niema stanowiska dla kobiet w ciąży jeżeli masz na myśli pracę fizyczną.

Ktoś
@Noname

Potwierdzam

Aktualność
PREMIUM FLEXI FOOD to nowa marka, której właścicielem jest PMiW Łukosz.
To zgrany duet najwyższej jakości mięsa z indyka oraz warzyw.  Opakowanie produktów, oprócz atrakcyjnej szaty graficznej, pełni również rolę edukacyjną.  Zachęca do świadomego odżywiania i edukuje na temat  ochrony środowiska i walorów odżywczych mięsa z indyka oraz dodanych przypraw i warzyw (soczewicy, ciecierzycy, brązowego ryżu).  W ofercie są dostępne popularne w kategorii wędlin produkty: burger  z indyka z soczewicą, pasztet z indyka z soczewicą , parówki  i kiełbaski z indyka z ciecierzycą.
Nowa linia PREMIUM FLEXI FOOD to również dwa oryginalne produkty:  biryani orientalny kotlet z indyka z ryżem brązowym i warzywami oraz terrina z indykiem z soczewicą i ziarnami.
Produkty sprawdzą się jako pełnowartościowy składnik śniadania, obiadu lub kolacji. To również  znakomite urozmaicenie półki wędliniarskiej.  Wszystkie produkty są pakowane próżniowo.

Firma Łukosz jest otwarta na opinie i merytoryczne rozmowy z pracownikami i współpracownikami. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pracownik był zadowolony z pracy w naszym zakładzie i warunki pracy i płacy były realizowane zgodnie z regulaminem pracy, oraz ustaleniami na rozmowie kwalifikacyjnej. Celem wyjaśnienia przedstawionych sytuacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem kadr - tel. 89 641 09 55, e-mail: kadry.lubajny@lukosz.email.

Henryk

Niepokojące informacje zostawiliście na forum. Teraz mam zagwozdkę czy składać cv?

Jak wygląda ścieżka awansu w Ubojnia Drobiu?

Igor

Nie istnieje ścieżka awansu w tej firmie. Jest rotacja, po pierwszej wypłacie, która jest niższa od tej umówionej . Umawialem się na 3000 zł, dostalem na umowie najniższa krajową, resztę w dziwnie liczonej premii.

Dział techniczny

Nie ma tam ścieżki awansu, nie ma wdrożenia , nie ma szkoleń. Żeby zrobić SEP to jest lojalka , ze trzeba 5 lat odpracować.

Darek

@Palu Wszyscy wiemy, że na rynku pracy brakuje ludzi to wcale się nie dziwię, że zatrudniają!

Dawidek

Witam wszystkich, Moja opinia na temat tego zakladu jest w wiekszej mierze pozytywna. Robic trzeba jak wszędzie. Kierownictwo spoko gorzej z ludzmi fizycznymi nie kazdy jest w pożądku wobec drugiego. Dlatego odeszlem z zakladu. Co do finansow to nie ma kokosow ale tez nie zarabia sie malo na tle innych zakladow . Pozdrawiam :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Jajcun

Atmosfera fatalna, mobbing

Były pracownik Polak
@Jajcun

Prawda

Zuzanna

http://www.lukosz.pl/pl/oferty-pracy.html Tu możecie znaleźć najnowsze oferty pracy, obecnie poszukiwani są technik utrzymania ruchu oraz mechanik utrzymania ruchu. Możecie coś napisać o tych stanowiskach? Czy zakres obowiązków jest duży? Według informacji ze strony internetowej pracodawca oferuje umowę o pracę, zapewnia też posiłek pracowniczy. Czy są jeszcze inne korzyści z pracy w firmie, na przykład "wczasy pod gruszą"? Napiszcie proszę, czy praca jest w systemie zmianowym. @Lutenccia, dlaczego masz negatywne zdanie? Możesz napisać, co dokładnie się dzieje? Jeśli nie podoba Ci się sytuacja, to czy próbowałaś rozmawiać na ten temat z kierownictwem?

Zuzanna

Rozumiem, że praca jest wyczerpująca, czy to jest głównym powodem niezadowolenia pracowników? We wpisach na forum wciąż brakuje konkretnych informacji, dlatego nie wydają się one wiarygodne. Możesz powiedzieć, jak dokładnie traktowani są pracownicy? Pamiętaj również o tym, że pomówienia mogą mieć konsekwencje prawne, dlatego ważne jest, by przekazywać prawdziwe informacje.

Lutenccia
@Zuzanna

Pomówienia?niech podają czekam z niecierpliwością choć wiem że do tego nie dojdzie bo dobrze wiedzą jak jest .A praca jest owszem wyczerpująca nie fizycznie a psychicznie.Zreszta dlaczego jak ktoś jest dobry i zna się na robocie szybciutko z tamtad ucieka .Ile ten wielki pan prezes ma teraz prawdziwych fachowców ?

@Lutenccia

Czy faktycznie rotacja jest tak duża? Czy w związku z tym trwają obecnie rekrutacje? Piszesz, że doświadczone osoby odchodzą z firmy, a czy nowi pracownicy przechodzą jakieś przeszkolenie? Czy osoby będące dopiero na początku swojej kariery zawodowej także są zatrudniane?

Zbyszek
@Zuzanna

Ludzie na utrzymaniu ruchu sa uważani w firmie za najgorsze zło. Zakład niedoinwestowany, zdewastowany, maszyny kupowane używane, same awarie po kilkanaście w ciągu dnia

Zostaw merytoryczną opinię o Ubojnia Drobiu - Ostróda

• Jak się pracuje w Ubojnia Drobiu?

Zobacz opinie na temat firmy Ubojnia Drobiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubojnia Drobiu?

Ubojnia Drobiu