Opinie o EKOINSTAL w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EKOINSTAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOINSTAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOINSTAL w Świętochłowice

Pręcik

Pewnie szukają, bo znana wszystkim grażka rozpytuje tu i tam (prosząc o dyskrecje) o prace. :D wiec coś jest na rzeczy.

Pręt
@Pręcik

W Świętochłowicach?

stoczniowiec

Szukaja ludzi do Gdańska, czy warto? Jakie tam są zarobki? Trudno jest przejść pierwsze sito? Czy trzeba jechać do Katowic na rozmowy kwalifikacyjne?

michal

Czy firma poszukuje operatora na ŻB-eki ? Mam uprawnienia Ż1,S2 i widłak, w 2014 zwolniłem się z HTK i właśnie stamtąd mam 5 letnie doświadczenie jakby ktoś miał cynk to proszę o informację na (usunięte przez administratora) jestem z Chorzowa, mam 35 lat, gotowość do pracy od zaraz, pozdrawiam

Dudekmudek

Wynagrodzenia - jak to młody Prezesik powtarza zawsze podąża do nieskończoności, natomiast kwestie wynagrodzeń zawsze owiane tajemnicą. Nikt Ci prawdy w firmie nie powie ile wyciąga miesięcznie bo każdy negocjuje sobie indywidualnie ale podobno niektórzy dostają straszne premie roczne.

Romek

Jak ktoś się nie potrafi odnaleźć w tej firmie zawsze może odejść tylko czemu większość pracuje tu tak długo? Wypłaty są regularnie, właściciele dbają o pracownikow, nieudolność sprzedaży najlepiej zwalić na produkcje lub na zakupy. Oddziały gdyby nie przynosiły odpowiednich zysków to już dawno by ich nie było. Firmę polecam ma perspektywy i wciąż stawia na rozwój wiec przyszłość i stabilność jest zapewniona. Pracy dużo bo rynek ciężki ale wizja właścicieli mi się podoba. Gorąco polecam prace w tej firmie. Powodzenia życzę rodzinie K.

pracownik h

Przychodzi pracownik do Szefa -Jestem zmuszony prosic pana o podwyzke poniewaz interesuja sie mna trzy firmy A szef jakie ?a pracownik gazownia wodaciagi i elektrownia

tiki

Jest dobrze, kasa wpływa jak należy, właściciel goni do roboty ale gdyby nie gonil to by eko nie było tak wysoko w rankingach...

Max

Młodego odsuneli, odebrali samochód i w firmie się przestał pojawiać, w firmie dziwne ruchy, handlowcy szukają na rynku roboty, dyrektorki zostali dorabiając sobie do emerytury, wypłaty jeszcze są ale dużo się mówi o złych wynikach finansowych.

Henkel

Nie jest zle, choć wypłaty mogą być lepsze...

Handlowiec

Zgodzę się z poprzednikiem. Jest czasami ostro, ale pracuje. Nie jest najgorzej, miałem gorszych szefów

pracownik h
@Handlowiec

MARTIN ma rację jak komuś nie pali to Mc Donalda etaty kierownicze a tak w ogóle pracowac to i szef się nie będzie czepiał. Powodzenia i dalszych sukcesów życzę Właścicielom.

Martin

Jestem pracownikiem, wchodze czasami tutaj na opinie ale jak przeczytałem bzdury,(usunięte przez administratora) Złe opinie wypisuje z cała pewnością jeszcze konkurencja, której solą w oku jest ekoinstal wygrywający przetargi. Owszem, w firmie chcesz się utrzymać musisz pracować, bos ma czasami gorsze dni ale jak komuś to przeszkadza to może odejść. Takimi wpisami psujecie tylko atmosferę pomiędzy nami a właścicielami. Mi w tej firmie jest dobrze, zamierzam jeszcze trochę pracować wiec nie dam złego słowa powiedzieć na tego pracodawcę. Analizując rynek w Polsce to jaka inna firma ma taki przyrost w naszej branży w całym tym kryzysie? Zakładając, ze właściciele to czasami czytają, można życzyć im dalszych sukcesów w rozwijaniu tego zakładu,

Bart

Maja na stronie kilka stanowisk do obsadzenia, opinie tutaj są odmienne, warto aplikować? Proszę o szczera odpowiedz. Jaka jest atmosfera w firmie? Jak wyglądają wynagrodzenia? Czemu jednocześnie tyle osób szukają?

seVen
@Bart

W firmie jest dużo zmian, na lepsze czy gorsze to czas zweryfikuje. (usunięte przez administratora) jak planujesz do działów handlowych w centrali lub poznaniu czy gdańsku to jest chyba stabilnie. Zwiekszają obrót z miesiąca na miesiąc to i ludzi szukają do roboty. (usunięte przez administratora) To taka korporacja w prywatnych rękach ale nie jest źle. Wynagrodzenia to temat tabu jedni twierdzą że zbyt niskie inni nic nie mówią więc pewnie wysokie. Kadrowa to człowiek zarządu więc nic nie powie.

gosc

Rybnik tez jest w odległosci 100 km od eko???

gosc

Czy własciciel eko was przykuł? Niepodoba sie łaczy was tylko podpis.I nie narzekac bo wszedzie dobrze gdzie nas niema.Konkurecja wiecej nie płaci ,nie daje lepszych ubran na zime

gość

jestem kierowcą i często odwiedzam ekoinstal po materiał znam tych chłopaków na magazynie są w porządku mają nie lada wyzwania ale stwierdziłem że jest dwóch co sie wyróżnia zgodze sie z (fizolem) że potrafią to pochytać szkoda tylko że dwóch to za mało na tak duży magazyn a jeśli odejdą lub przejdą do konkurencji to chyba powiem swojemu szefowi że tam już nie pojade życze by tam robili jak najdłużej pozdrawiam was jeśli to czytacie

biurowy

najgorsze jest to że w tej firmie nie docenia sie pracownika dobrego tylko sie go dołuje a znaleść dobrego pracownika jest trudno

fizol

firma okey niekiedy tam wpadam po materiał kolejki spore a na magazynie jest może z dwóch pracowników co potrafi to jakoś połapać reszta to olewa całkowicie ciekawe jak konkurencja ich podkupi co wtedy będzie? raja aut do ronda w katowicach?

Gituś

Warunki pracy dobre, wynagrodzenia również, psy wieszają ci, których już nie ma lub nie zostali zatrudnieni. wlasciciele ukierunkowani sa na rozwój wiec sa nowe przyjęcia. Tylko ciuchy możecie lepsze kupic fizycznym bo strasznie narzekają koledzy z hali.

gaśnica
@Gituś

Pan z bhp może ubierać ludzi z hali,ma sklep. w czym problem?

Strzelec

A mi w eko jest dobrze, nic zlego się nie dzieje, ciagle inwestycje, rozwój, zwiększanie obrotów. Tylko tych dyrektorków często zmieniają, (usunięte przez administratora)

fizol

moim zdaniem piszecie bzdety tutaj jak coś macie do szefa to mu to powiedzcie prosto w oczy a ci co odeszli trudno było mineło

Rikimartin

Przecież mr. Grela zajął się podobno handlem stala na własna rękę. Czemu ma dbać o interesy eko? Chodzi i dopytuje co i za ile :) a ciężarówki stoją w serwisie!

Zostaw merytoryczną opinię o EKOINSTAL - Świętochłowice

• Jak się pracuje w EKOINSTAL?

Zobacz opinie na temat firmy EKOINSTAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOINSTAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOINSTAL?

Kandydaci do pracy w EKOINSTAL napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOINSTAL